Fete din Austria(8)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anto spune:

Pentru cele care va plictisiti ,un pic de divertisment :www.testreich.com ,gasesti acolo tot felul de teste .Printre care si...IQ

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns TORIA spune:

Eu nu am vazut Eurovision doar un pic pe romanca si m-am speriat cum arata noroc ca nu am fost gravida ca avortam,cum darc a putut sa vina asa pe scena ea nu sa uitat naibi in oglinda.Eu ieri am ajuns la dentist am scos maseaua ca era cu puroi si acum am antibiotice sa beau sa-mi treaca de toate.
Multumesc fetele pentru urarile de ziua sotului cand i-am spus a zis ca data viitoare sa veniti aici ca sa va si cunoasca.
La noi nu e nimic nou azi am primit aragazul de la Quelle si acum stau cu el pe hol ca nu a venit electriceanul poate mai ajunge azi eu sper.
La voi e totul bine bebelasi sanatosi?

FIECARE PENTRU EL SI DUMNEZEU PENTRU TOTI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanja spune:

Se pare ca ati fost foarte harnicute in timpul in care nu am intrat pe forum.
Carolada voi incerca sa pun pozele pe seitul de care mi-ai zis si sper sa reusesc.
Toria tu ai primit mailul meu cu pozele?
Anto u ce mai faci?Zilele astea nu am avut timp sa te sun pentru ca nu prea am fost acasa:am fost la sora mea la spital,care dupa operatia de apendicita nu se simte prea bine;am fost la prietena de care ti-am povestit si la care am jucat carti.
M-am uitat si eu la Eurovision si pot spune ca romania s-a facut de ras cu tipa pe care a trimis-o.Vorba lui Anto tipa arata ca Tina Turner in Mad Max
Pe celelalte va pup si mai vorbim.

LUCRURILE MARI NU SE FAC PRIN PUTERE CI PRIN STRADUINTA.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns TORIA spune:

Da Tanja am primit pozele mersi e un dulce bebe mic sa va traiasca si sa va bucurati de el,si tu arati bine si sotul tau la fel sinteti o familie frumoasa.

FIECARE PENTRU EL SI DUMNEZEU PENTRU TOTI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanja spune:

Multumim Toria ,esti draguta ca intotdeauna.Acum pentru ca sotul meu este acasa ii pregatesc o.
va urez o seara placuta la toate alaturi de sotii si copii vostri.Va pupic


LUCRURILE MARI NU SE FAC PRIN PUTERE CI PRIN STRADUINTA.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anto spune:

quote:
Originally posted by TORIA
Multumesc fetele pentru urarile de ziua sotului cand i-am spus a zis ca data viitoare sa veniti aici ca sa va si cunoasca.



Am crezut ca ne cheama la o

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolada spune:

antoai vazut filmul asearą?mi a placut,desi n am inteles tot(germana asta)muzica mi a placut in mod deosebit.
azi e o zi superba ,pasarelele canta,soarele e sus pe cer,nestingherit de nori.


carolada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anto spune:

Nu l-am vazut ca s-a uitat Deni la o comedie si in dormitor nu prind numai ORF.As fi vrut sa-l vad .Despre ce a fost vorba?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolada spune:

ce am inteles eu din film:
actiunea se petrece in hong kong(sau china)nu fac diferenta intre natiile astea.
intr un bloc gen camin nefamilisti ,2 familii vecine.vecinul si cu vecina (cealalta,nu sotia)se cei inselati afla si discuta unul cu altul si se indragostesc ,dar pana la urma ei nici macar nu se saruta(dragoste platonica).el ii propune sa ramana impreuna,ea alege sa ramana cu sotul care o inseala.cele 2 familii se muta si peste ani de zile amandoi se reintorc (dar nu se intalnesc).amandoi la fel de tristi,deci cred eu concluzia e ca mai bine ramaneau impreuna. un film trist si delicat,ea o papusa si cu rochii superbe (din alea gen chinezesti cu guler pe gat si mulate pe corp)si muzica iti aducea aminte de toate datoriile ,pacat ca nu stiu cum se chema,ca au scris numai cu hieroglife la urma.oricum vreau sa l revad poate in romaneste sau macar engleza .
sper c ai inteles ceva

o seara buna


carolada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anto spune:

Am inteles Caro si acum i-mi pare rau ca nu l-am vazut .Sunt sigura ca mi-ar fi placut.
Daca te intereseaza ceva despre stevia ,poti sa ma intrebi.

Mergi la inceput