Fetele din USA, poftiti la o barfa!!! (17)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cleomax spune:

renata, cel mic e un scump! nu te stresa, inseamna ca nu-i e foame si are chef de joaca, cel mai bun sfat pe care pot sa ti-l dau ( si crede-ma ca am o experientaaaa...al meu nu manca mai deloc) e sa te joci si tu cu el si sa nu tii la "programul" de masa. este doar o faza la fel ca oricare alta si va trece.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuta spune:

Fetele, buna-dimineata!

Ma ajutati si pe mine cu o trebusoara? Taman ce-am inscris-o pe gargaritza mea la un "concurs" foto si v-as ramine tare indatorata daca printre picaturi ati avea timp de un vot. Promit sa nu va mai sacai cu "probleme" de-astea pe viitor! Multumesc tare mult!

http://www.photowow.com/r/contest.asp?p=vote.asp&c=122&i=15537


Alina si Alexandra
http://community.webshots.com/user/allex21

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana spune:

E foarte frumoasa fetita ta Alina.
Votat.. pe merit


Adriana, Codrin si Olguta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raly spune:

Votat, este o papusica cu ochisori superbi, sper sa castige.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

Alinuta am votat si eu pentru frumoasa ta ! si chiar merita 10 cu SUCCES .

De birfit nu prea am ce , dar de citit va citesc tot timpul.
Sanatate multa.


Elena Alvaro Alvaro-Daniel http://community.webshots.com/user/elenalove27

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Takacs spune:

Am fost si noi la vot. Mai ce dulcica e.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

ioi, Alina, ce papusica superba ai! votat cu 10, normal

Elena, citisem la alt topic despre baietelul tau, ai noutati? Sanatate multa

Cleo, m-am calmat, cu ajutorul familiei. saptamana asta, cei de la jobul nr.1 au fost la filmari si se intorc maine, deci de luni am de munca de nu se poate, asa ca nu mai disper. caut, dar tot ceva ca free-lancer si la stil super-lejer. de cand mi-am dovedit ca pot face fata unui job super-misto si excelent platit, chiar ca nu mai accept orice numa' sa nu stau acasa. am fost la niste interviuri si, pentru prima oara de cand sunt in Amerika, am pus intrebari cu duimul de n-au apucat aia sa afle mai nimic despre mine si la final am spus scurt si politicos ca nu sunt interesata, multumesc pentru timpul acordat.:) inainte as fi acceptat orice, credeam ca sunt in stare sa fac din r..bici cum se spune. dar am ajuns la concluzia ca munca facuta fara cap nu te duce nicaieri, doar te abrutizeaza si nici nu-ti plateste billurile. ma refer la situatiile in care nu-ti evaluezi corect posibilitatile si te arunci ca berbecul in joburi in care n-ai cum sa excelezi, ci doar sa involuezi. oricum din iunie incepe scoala iarasi, pe 14 mai ne vizitam cu Iulia din Ft. Lauderdale ca mergem la scufundari acolo si la Oceanfest, in sfarsit am avut si eu timp sa citesc kalumea in astea doo saptamani aproape cat am stat acasa, facem planuri pentru casa, ce sa mai zic? astea sunt noutatile de la mine, si cred ca sunt bune, sunt destul de busy si de optimista, ceea ce va doresc si voua :))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rn spune:

allya: l-am vazut pe micutul tau. E foarte dragalas. Sa-ti traiasca!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rn spune:

quote:
Originally posted by Cleomax

renata, cel mic e un scump! nu te stresa, inseamna ca nu-i e foame si are chef de joaca, cel mai bun sfat pe care pot sa ti-l dau ( si crede-ma ca am o experientaaaa...al meu nu manca mai deloc) e sa te joci si tu cu el si sa nu tii la "programul" de masa. este doar o faza la fel ca oricare alta si va trece.



de faza cu nemincatul, parintii mei aveau probleme cu mine. Ca nu mincam nimic. In schim cu al meu nu am probleme inca deloc. La fiecare masa isi bea sticla de lapte intre 4 si 6oz si apoi are mincarea solida, cu lingurita. De ieri a fost ceva mai bine. I-am schimbat pozitia lui de sedere a scaunul de mincat si cred ca e nou pentru el, ca se poate juca pe masuna din fata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rn spune:

quote:
Originally posted by alinuta
http://www.photowow.com/r/contest.asp?p=vote.asp&c=122&i=15537



E foarte draguta fetita ta. Vot max. pentru ea.

Renata

Mergi la inceput