mamici din Iasi (3)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Astazi am mers pe jos pana la Mall,si inapoi. Catalina s-a dat in caluti si a papat o jumatate de prajitura(inimioara).
Ce mai ...astazi ne-am facut de cap,dupa atatea zile de stat in casa...
Voi cum va mai petreceti timpul liber?

Dia si bebe Rucsi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns palmyrah2002 spune:


Nu pot sa vin miine ...
Vine nasul nostru de la Tecuci astazi,asa incit nu ajung la intilneala!
Totusi daca voi gasi o portita am sa vin macar o ora!
Dar avind in vedere ca s-a incalzit ne putem intilni mai des,asa incit trag speranta ca vom reusi o noua intilnire cit mai repede,fiindca mi-e tare dor de voi!Pupicei la bebei!

Intilneala frumoasa si abia astept sa-mi povestiti cum a fost!Cristina si Mihnea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela spune:

GabrielaG multumesc pentru raspuns.
Aaa... ce bine ca este chiar in Podu Ros ca tot in zona aceea vreau sa ajunga si florile.
In luna iulie vreau sa trimit.... Daca stii numarul de telefon pot aranja de aici (am sa rog o cunostinta sa se ocupe mai mult).

~~Adela&Julia


www.casa-romanilor.ch/teodora.htm" target="_blank">Salvati un ingeras.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Adela ti-am trimis un pm.
Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Fetelor, deci vom fi cinci mamici maine? Eu voi fi cu copilasii si cu bona , caci sotul e prins cu treaba. Doar pe Gabi (acvi) o cunosc. Cum ne recunoastem?
Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Dragi mamici, burtici, fetite si baieti, va doresc un week-end frumos, sa aveti grija de voi la intalneala si sa va ganditi si la burtoasele care sunt consemnate in pat in w/e, sa recupereze oboseala!!!

Roberta + BeBe scump din burtica - 22 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucami spune:

Salutic voios tuturor! Fetelor cine ma poate ajuta si pe mine cu niste informatzii? In primul rand: in Iasi se construiesc cartiere cu vile? Am vorbit azi cu mama si imi spunea ca sunt 2 firme care construiesc, una in zona Copoului si una in Bucium. Are cineva mai multe detalii? Apoi o alta intrebare. Cine imi poate recomanda : o maseuza/ o cosmeticiana/ o pedichiurista si o coafeza? Majoritatea -ca un facut- au plecat din tzara : maseuza in State, coafeza in Germania , cosmeticiana in Italia. M-am bucurat cand am auzit ca au reusit sa primeasca un contract de munca , pt ca stiu ca erau bune profesioniste, dar eu am ramas "descoperita". Multzumesc pt orice sugestie! P.S. Fetelor care atzi fost la intalneala punetzi si pozici cu voi si copilasii ca tare mi-as fi dorit sa vin si eu. Asa, macar imi "clatesc" okii Va pup pe toate si va doresc o zi frumoasa!

Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lacri spune:

buna!acum am putin timp liber sa va scriu si trec la actiune:mai mamici abia am intrat in masina si Fabian a cazut frint,acum de asta imi permit sa stau sa va scriu .Pentru celelalte mamici si burtici care nu au putut veni la intalnire pot sa va spun ca a fost foarte frumos si foarte linistitor si sper ca data viitoare(care as vrea sa fie cat de curand posibil)sa ne adunam ma multe.
Gabriela nu am mai apucat sa va salutam ,noi am ramas mai in urma:iti uram multa sanatate tie si ingerasilor si multa bafta in toate .
PUPICI DULCI

Fabian si mami Lacramioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela spune:

raluca> am mers cumva la aceeasi cosmeticiana? Ca si a mea a plecat intre timp in Italia.
De la salonul Exclusiv iti recomand la manichiura/pedichiura pe Cristina. Dintre coafeze? Hm... Daca mai este Flori -tot la Exclusiv- dar mai era o tipa dar am uitat cum o cheama (parca tot Cristina)
La salonul lui Ovidiu preturile sunt f mari insa merita, te face f fain!
La salonul Carmen Styl mi-am facut suvite si m-am coafat. Fiind aproape de mine am mers asta-vara la vreo 4 si am fost multumita: la un tip Cristi, la Oana, la Ana si la Carmen. Nu m-am tuns la ei deci nu stiu cat is de buni in privinta asta.
Sa nu te duci cumva la mani/pedi la Carmen Styl ca e jale. (eu am fost la o tipa Laura... ca n-am gasit programare la Cristina- fiind in concediu- si nu am fost multumita.)


Astept cu interes sa vad ce mai raspund iesencele.

~~Adela&Julia


www.casa-romanilor.ch/teodora.htm" target="_blank">Salvati un ingeras.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns l_carmen2003 spune:

Ralucami:
Cartiere de vile... iti scriu pe PM
Mani/Pedi - chiuriste ti-o recomand pe Iuliana acum lucreaza la Salon Melany in Centrul Comercial Stefan cel Mare.
E buna, lucreaza f curat si rezolva probleme - ce am vazut la cateva cliente de ale ei... Brrr - si e OK. Dar are un stil in sensul ca taie totul scurt.

Pozele le gasiti pe
http://community.webshots.com/user/iasi2004.

Cont: iasi2004
Parola: iasi

Carmen

Mergi la inceput