Fetele din USA, poftiti la o barfa!!! (16)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simonaM spune:

Fetitza ,bun venit intre noi......veniti mai des pe aici ca aici se discuta lucruri frumoase don't worry....be happy.mona78kim222...eu vroiam sa zic sa vi mai des pe aici !eu te-am vazut pe aici,dar te-am uitat de cind nu ne-ai mai scris.Hai nu fi suparata!sau mai rarut ca-i mai dragut!hai ca glumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Imi pare bine ca-mi urati bine am venit , dar eu nu sit deloc noua pe aici. Inca de la primele pagini ale primului capitol de birfa am fost prezenta....sa inteleg ca pina acum m-ati ignorat?
Nu sint ce-i drept asa de activa ca voi dar macar la citeva zile apar si eu....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fetitza spune:

Multumesc mult de primire.Dragute ca de obicei. Va citesc mereu , sint la curent cu toate.In privinta lui Kim222 bag mina in foc ca era aici de la inceput.
Va pup dulce.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aida_o spune:

kim222, hai, nu te supara
uneori, fetele de aici umplu paginile cu o viteza uimitoare, si, sincer, cind mai intram sa citesc ce se scrie aici, nu aparea si numele tau... sau mi-a scapat mie...

iertare...


oriunde ati fi, fiti uniti, dragi romani...
http://community.webshots.com/user/atomskin-date

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Evident ca am glumit....asa ca, esti iertata hi,hi,hi....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

Bine ai venit Fetitza.
Kim22 si eu imi aduc aminte de tine ca erai aici de la inceputul subiectului.
Gabbriela & Julian

http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/gabbriela_h/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Mi-am revenit acum ca stiu ca unii ma recunosc

Nici tu Gabbriela nu esti prea activa ....vezi ce faci..
Si nu ma suparati ca-s si nu raspund de faptele mele....hi,hi,hi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

Kim nu sunt activa ca nu prea am timp sa citesc tot ce scriu fetele, uneori mai intru si eu si trag cu ochiu si daca am un raspuns il scriu sau daca am intrebari le adresez, dar in general eu sunt cu intrebarile . Pai daca ma uita cineva iaca ma introduc iarasi si le aduc aminte cine sunt.
Kim cum este burtica, cate sapatamani? apropo daca eshti gravidutza se permite aproape orice.
Gabbriela & Julian

http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/gabbriela_h/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

OK deci pot sa zic si pot sa fac tot ce vreau...hi.hi.hi.
Duminica intru in saptamina 23-a......mai este ceva...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

aaa, aici v-ati ascuns? suntem deja la episodul 16, vreau sa spun ca serialul Tanar si Nelinistit are concurenta serioasa :))

bun venit, Fetita

maah, la dentistii vostri aveti scaun cu masaj electric si telecomanda, impachetari in parafina pentru maini, nu mai jtiu cum ii zice la chestia aia calda de ti-o pune pe ceafa sa te relaxezi, computer la nas si muzica in casti? daca nu, faceti rost :)) pentru prima oara in viata mea am adormit in timpul cleaningului, n-am simtit nici o piscatura macar, io care aveam cosmaruri numai cand silabiseam cuvantul den-tist! :)

Mergi la inceput