ce prostioare mai spun copilasii

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MLDiana spune:



Lidia ,Tiara si David D.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maryam spune:

Si Iantu?S-a speriat si a fugit si el?

"ZAMBESTE, MAINE VA FI MAI RAU"
maryam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rhama spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela-roxana spune:

As fi vrut sa vad reactia mamei!
Intradevar socant !
Copii spun lucruri traznite intradevar!

Roxi si bb Rares 9. april.2002
http://ca.f2.pg.photos.yahoo.com/saracutionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nloredana spune:

Un prieten caruia i-a fost lasat in grija un copilas se uita la un film. Copilul il tot intreba tot felul de chestii... Teo, prietenul "dadaca", incepea sa-si piarda rabdarea. La un momentdat copilul intreaba de ce-i da la nenea din film pantalonii jos? Teo fara sa-si dea seama spune nervos: "sa-l pupe-n fund". De atunci copilul povesteste la toata lume ca a vazut un film in care o tanti il pupa in fund pe un nene.

Loredana si viitorul Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei_19 spune:

am raaaaaaaaaaaaaaaas cu lacrimi! sunt superbe povestirile!!!

Salvati un inger:
www.casa-romanilor.ch/teodora.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Doamne, copiii astia !



Nina, mami de Nina-Cristina (10.01.2002) www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> web

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tora97 spune:

ei, ca nu ma pto abtine...
Thea mea se "hotaraste" sa spuna o prostie si tine mortis sa mi o spuna... si stiti ce injuratura a scos? de m a lasat interzisa, nestiind pret de citeva secunde bune ce raspuns sa i dau...
"f..te in puta mea!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaRosu spune:

Ania ma striga de dimineata prin casa GATZAAAA MAMI GATZAAA! (adica, pen cini nu jtie GRASA, MAMI GRASA! ... O iau eu cu binisorul... cum Ania? cum e mama? La care ea isi umfla obrajorii si pufneste... MAMI GATZA... acu tre sa fac sapaturi sa vad cine si cind o invatat-o trasnaia... desi bag mina-n foc ca e maica-mea

Serile trecute cautam io cu Liviuc nu-s ce printr-un dulap de intorsesem toata casa cu susu-n jos... si de pe un raft de sus cade un exampler vechi de Playboy... taman numeru cu Daniela Gyorfy... si tot dadea Ania pagina cu pagina si tot ii arata lu ta-su... TATI... BAIE TANTI... BAIE TZITZI... PITZI... BAIE...TANTI

Pupam

Dana
And, yes, I am a blonde!

Dana
And, yes, I am a blonde!

Mergi la inceput