Fetele din USA, poftiti la o barfa!!! (13)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crism spune:

Mircea, unde in Kansas ai fost?
Cleo, frumos baiat ai, sa iti traiasca!!!
Semnez si eu condica si lasi la
Pupici la toata lumea!

Pupici!


Cristina, sotia minunatului Sean, mamica la doi pitici frumosi, Connor Ryan 3 ani si Elena Maria 1 an.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns super-lia spune:



Asta seara am avut timp si m-am uitat la pozele voastre -cele care au pagina de web- toate sunteti niste scumpe si aveti copii superbi. Sa fi-ti fericite ! Mircea vazutam si la tine cateva poze ... si tu esti superb(a) si ai un baietel dulce - dulce. Incantat de cunostinta !

V-am spus eu ca baiatul lui Cleo e super ... baiat de baiat! ... cele mai trecute puneti-va pofta in cui ca si eu mi-am pus-o ... tot in cui...

Noapte buna si o duminica placuta!

mamica fericita a unui baietel!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Simona, hai sa-ti zic ce stiu eu: nu astepti chiar un an de zile da' pe-aproape. Cand afli pe ce data esti programata la examen o sa-ti dea un set de intrebari cu raspunsuri langa ele, legislatie, istorie, din care ei vor intreba un numar de 10 si din ele ai voie sa gresesti 4, te mai pun sa scrii si dupa dictare. Te mai intreaba si din dosarul tau cu care ai aplicat sa vada daca minti. Nu stiu daca difera de la stat la stat examenul asta dar pentru siguranta o sa ii intreb pe socrii mei.

Revin cu o adaugire: moaaaaaama Cleo ce baiat ai

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura _Oprescu spune:

mai bubilica, nu mai am pofte...da'ce-i frumos si lui Dzeu ii place...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mn spune:

quote:
Originally posted by simonaM
mircea.in asa de scurt timp te-au chemat la amprente?eu stiam ca dupa vreo 3-4 luni?



si noi tot asa credeam, si ne-am trezit cu programare lui Renata pe 9 apr iar eu pe 10 apr. Probabil ca se grabesc astia sa faca cetateni pentru votari. Treaba este ca nici noi nu am apucat sa cetim' mare lucru...deci orice idee este bine venita

mircea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonaM spune:

quote:
Originally posted by Oana_B
Simona, hai sa-ti zic ce stiu eu: nu astepti chiar un an de zile da' pe-aproape. Cand afli pe ce data esti programata la examen o sa-ti dea un set de intrebari cu raspunsuri langa ele, legislatie, istorie, din care ei vor intreba un numar de 10 si din ele ai voie sa gresesti 4, te mai pun sa scrii si dupa dictare. Te mai intreaba si din dosarul tau cu care ai aplicat sa vada daca minti. Nu stiu daca difera de la stat la stat examenul asta dar pentru siguranta o sa ii intreb pe socrii mei.Revin cu o adaugire: moaaaaaama Cleo ce baiat aiOana_B
oana multumesc mult de tot si astept.......cu nerabdare!astept mai multe detali fetelor!!!!!!!don't worry....be happy.mona78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mn spune:

quote:
Originally posted by crism

Mircea, unde in Kansas ai fost?



am fost in Overland Park unde este compania noastra si la Departamentul de Transporturi din Missouri (Lee's Summit)
Am ramas surprins de numarul mare de case din tencuiala cum sunt in romania. Chiar ma gindeam la o discutie de pe ceva liste in care lumea considera casele de aici din carton...ii invit sa viziteze Kansas.

mircea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cleomax spune:

'neata buna dragilor :)

o zi luminoasa tuturor floriilor de p-aici

multumesc la toate pentru complimente, v-am vazut si eu mandretile de copii, cred ca toate putem sa ne mandrim ca avem copii unu' si unu' sa va bucurati de ei, sa va traiasca si sa fie sanatosi.

iubi, a spus fi-miu ca el nu discrimineaza satene maritate si cu bebici, sa-i trag o matura pe spinare?

laura o, da, am fost niste dobitoci, numai unul am facut

mona, te-as ajuta cu placere, da' sincer nu mai tin minte si probabil oricum s-or mai fi schimbat multe intre timp, dar nu cred sa dureze asa mult, as zice cel mult sase luni de cand depui dosarul.

http://f2.pg.photos.yahoo.com/lbota_1201

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

soare napraznic, vant si mai si, lume gramada-mai ales studenti-, muzica la maximum, adunat o punga de scoici, sa traiti, joaca, balaceala la mal ca era apa prea rece -am vazut ca numai pentru mine, ca pentru restul.. huh-, pelicani, pescarusi, nici un rechin, asta a fost plaja de azi la mine, plus arsurile de piele, uof, ca nu mi-am dat destul cu crema. si-acuma vin sa va daruiesc si voua nitel soare si neshte pupicei acolo, ca meritati . asa, si la voi cum a fost, cum v-ati benchetuit in uichend? si sa nu-mi ziceti ca maine e deja luni, ca nu mai vorbesc cu voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lai spune:

ce frumos, conchita aplica niste crema de aloe pe arsurile cele sa nu te mai supere
pre-uichendul meu a fost dragalas, joi am fost la patinoar si vineri la un restaurant profilat pe.. usturoi (sa rescriem zicala, am mancat si usturoi, si gura imi miroase ) si apres la o berica pe trotuar, cafe-barurile cehesti din frisco sa traiasca uichendul in sine a fost.. dramatic, si nu in sensul bun al cuvantului , acum incerc sa ma repliez si sa fac ceva treaba, ca e musai si pan'acu n-am reusit sa ma adun..

Lai

Mergi la inceput