Dar barbatii ce cadouri isi doresc?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Siminaf spune:

Si sotiorul meu isi doreste de o groaza de vreme un CD-player auto, dar nu vor fi bani de asa ceva pina prin februarie. De ziua lui (3 dec., deci si pt. Mosh Nicolae) i-am luat un ceas marca Ford, de l-am dat pe spate... De cind si-l dorea si pe ala; da' nu a costat chiar cit un CD auto! Nu stiu ce sa-i iau de Craciun!!!

Simina & Andrei (Deiutzu)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mmariusel spune:



LISTA:

01. Camera digi foto
02. Laptop
03. O oala cu sarmale sau o ciorba de fasole cu ceapa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliacm spune:

quote:
Originally posted by mmariusel



LISTA:

01. Camera digi foto
02. Laptop
03. O oala cu sarmale sau o ciorba de fasole cu ceapa.

"We aren't toothpaste" Lars Ulrich
"I have come here to chew bubble gum and kick ass, and I´m all out of bubble gum." They Live






Uff, cred ca e o boala a barbatilor. Toti barbatii isi doresc camere
foto, computere si oale cu sarmale sau cu ciorba de burta?

"Mission Impossible"!!! dar , totusi pot fi gasite solutii: in loc de o camera foto un film foto, in loc de cd player, un cd cu Metallica, iar sarmalele de la restaurant!
Iulia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mmariusel spune:

Iulia am sa accept ca ultim compromis un DVD cu Metallica care nu il am in colectzie dar nu mai putzin de atat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

Cam multe isi doresc barbatii nostrii, dar cand este vorba de noi parca tot timpul se amana ziua cand vine cadoul.
De cateva luni sotul meu tot isi face cadouri( nu pot spune ca nu sunt utile in casa, dar banu se duce)a cumparat masina pa care acum dupa 5 luni vrea sa o schimbe,camera video digitala si-a luat, aparta foto mistocut a luat, dvd pt computer si-a luat.Acum intrebarea combina mea frigorifica cand vine ca o astept de atata timp.
Vedeti voi fetelor noi ne gandim la ei si le dam(sau nu) acordul sa cumpere una alta , dar cand vine vorba de ce ne dorim noi vine si raspunsul:"mai asteptam putin mami ca nu mai sunt bani"Nu mai sunt bani care va sa zica, dar 250euro a avut sa dea pe aparatul foto.Si uite asa povestea continua.
Va pup si sper ca nu v-am plictisit

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Si eu vreau o idee, ca facem zece ani de cand "ne-am luat". Si zau ca nu stiu ce cadou sa-i fac.
Multumesc,

Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns n/a spune:

Scuze ca poate ma bag aiurea, dar generalizarea este periculoasa.
Eu unul cel putin nu procedez asa cu sotia mea. E drept ca am avut intentia sa imi iau un Sony Tivo si cu stirea sotiei (tot ce facem INDIFERENT ce ar fi e de comun acord), dar am renuntat, gandindu-ma ca cel mai mult imi doresc sa fiu cu ea. Asa am hotarat sa ne serbam cei 15 ani de casatorie in Las Vegas o saptamana.

Armand

quote:
Originally posted by tumpi

Cam multe isi doresc barbatii nostrii, dar cand este vorba de noi parca tot timpul se amana ziua cand vine cadoul.
De cateva luni sotul meu tot isi face cadouri( nu pot spune ca nu sunt utile in casa, dar banu se duce)a cumparat masina pa care acum dupa 5 luni vrea sa o schimbe,camera video digitala si-a luat, aparta foto mistocut a luat, dvd pt computer si-a luat.Acum intrebarea combina mea frigorifica cand vine ca o astept de atata timp.
Vedeti voi fetelor noi ne gandim la ei si le dam(sau nu) acordul sa cumpere una alta , dar cand vine vorba de ce ne dorim noi vine si raspunsul:"mai asteptam putin mami ca nu mai sunt bani"Nu mai sunt bani care va sa zica, dar 250euro a avut sa dea pe aparatul foto.Si uite asa povestea continua.
Va pup si sper ca nu v-am plictisit

Ioana

Mergi la inceput