Dar barbatii ce cadouri isi doresc?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns coryna spune:

Visul cel mai ascuns al sotului meu este sa aiba o camera video sa-l filmeze pe Dragos, dar eu prozaica si lipsita de romantism ma gindesc la lucruri mai necesare cum ar fi : o pereche de ghete (ca umpla cu pantofi de vara), o pereche de blugi (ca astia de-i are de 6 luni au inceput sa se rareasca si m-am saturat sa-i tot spal seara si dimneata sa-i calc), vreo 2-3 perechi de chiloti si ciorapi, iar daca or mai fi bani si de o camasa mai groasa tare bine ar fi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maddy spune:

mai -eu cand ma gandesc cate-si mai doreste barbatu-meo ma apuca durerile de cap: flat screen tv. camera digitala,o barcuta(cat de mica- stam langa lac)..ce mai ..mai bine nu-l intreb ce-si doreste si-i iau eu vesnica pijama si papuci de casa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maddy spune:

veve apropo- am fost si noi in situatia voastra. sotul chitarist, cu 3 chitari reci a vrut una electrica..am luat una electrica cu tot cu statie..uf..pe urma zicea ca visul lui a fost de fapt orga electronica...am luat si de aia ..nu stiu ce mai urmeaza ca avem instrumene mai multe decat membrii in familie..la orga ii mai canta la fiica'sa (de fapt o lasa pe ea sa apese pe clape si in rest ascultam melodiile inregistrate de demo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Maddy,pai de-aia nu vreau nici eu sa-i iau:ca stiu cine sfirseste prin a cinta la orga!Si taaaare mi-e mila de urechile mele!Imi ajug cele citeva carticele cu clape de pian pe care le are veve!!!!

www.marneysplace.com/xmas/line4.gif" border="0">
Sarbatori fericite si linistite!!
Irina & Veve cea cumintzica foc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mja spune:

Daca vreti sa fie o seara speciala nu luati cadouri practice gen blugi, camasi, chiloti, pijamale, parfumuri, aparate de ras etc.

Ii place sa asculte muzica ? CD, casetofon auto, combina, Boxe
Ii place sa cante la un instrument ? -> chitara, orga, TOBE (cunost muti barbati care-si doresc Tobe ).
Ii place pescuitul ? -> Undita, Lanseta, Barca
Ii place sa repare una alta prin casa ? -> Bormasina, set de chei, pistol de lipit
E un pasionat al drumetiilor ? -> Rucsac, binoclu, aparat foto cu teleobiectiv, cutit multifunctional
Nimic din toate astea ? -> un tirbuson special, o pipa, o halba de bere, o bricheta

A vrut sa-si cumpere ceva si nu l-ati lasat pe motiv ca "la ce-ti trebuie asta ? sau nu avem bani acum ?"


SUCCES
MJA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana M. spune:

MJA, i-as lua multe, si blugi, ca are nevoie, si camera video, ca ne-o dorim amandoi, si 5 zile la munte, si autoturism (ca daca zic masina poate nu e clar...), si cate si mai cate! Da' ce faci daca nu-s banuti?

quote:
Originally posted by mja

Daca vreti sa fie o seara speciala nu luati cadouri practice gen blugi, camasi, chiloti, pijamale, parfumuri, aparate de ras etc.

Ii place sa asculte muzica ? CD, casetofon auto, combina, Boxe
Ii place sa cante la un instrument ? -> chitara, orga, TOBE (cunost muti barbati care-si doresc Tobe ).
Ii place pescuitul ? -> Undita, Lanseta, Barca
Ii place sa repare una alta prin casa ? -> Bormasina, set de chei, pistol de lipit
E un pasionat al drumetiilor ? -> Rucsac, binoclu, aparat foto cu teleobiectiv, cutit multifunctional
Nimic din toate astea ? -> un tirbuson special, o pipa, o halba de bere, o bricheta

A vrut sa-si cumpere ceva si nu l-ati lasat pe motiv ca "la ce-ti trebuie asta ? sau nu avem bani acum ?"


SUCCES
MJA




Dana M. si Raluca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mja spune:

Si o sa-i cumperi blugi, ca are nevoie, nu ? sau pijamale, sau o curea. Mai bine ii iei o cutie de bere, daca nu-s banuti. Blugi ii iei in ianuarie (sunt mai ieftini).

quote:
Originally posted by Dana M.

MJA, i-as lua multe, si blugi, ca are nevoie, si camera video, ca ne-o dorim amandoi, si 5 zile la munte, si autoturism (ca daca zic masina poate nu e clar...), si cate si mai cate! Da' ce faci daca nu-s banuti?Dana M. si Raluca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Eu m-am hotarit la un Metaxa de 7 stele. Atita doar ca tot caut ca turbata si gasesc numa de cinci stele

Mosuleee nu ma uita cu bebelashuuuuwww.fortunecity.se/gladahuset/bjornesmagasinsg/93/images/baby4.gif" border="0">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns korinna spune:

Eu stiu ca s-ar bucura enorm..si chiar ii trebuie...vreo 2 perechi de chiloti,2 de ciorapi+o pereche de pantaloni+o camasa...astea i-ar prinde bine si pt revelion...
dar mosu e camj saracutz..dar astea tot i le iau...asa vreau eu

KORINA

CRACIUN FERICIT!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Camelia spune:

Sotul meu isi doreste un Heim Kino System-Sony care nu va spun cat costa.....drept pentru care eu l-am luat pe "NU" in brate si m-am opus categoric.Dar, sarácu, se duce zilnic la magazin sa-l admire! Chiar si-l doreste! Asa ca m-am decis sa-i ofer cadou de Craciun acordul meu.O sa fie super fericit!

Sarbatori fericite! Camelia

Mergi la inceput