Fotograf si cameraman

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns blanca000 spune:

de fapt nu glumesc..ajutor fetelor!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle_2004 spune:

M.Gina imi dai si mie te rog numarul de telefon al cameramanilor respectivi? Din ce povesteai tu, seamana mult cu oferta de filmare a agentiei justmarried. Din cate stii, e vreo legatura?

mersic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle_2004 spune:

Din pacate eu nu prea te pot ajuta ca am nunta in septembrie si sunt si eu in cautare. Pot sa-ti spun insa ca am fost la agentia justmarried si pozele erau 1 euro si impuneau un minim de 3-4 filme.
Saptamana viitoare o sa mai am informatii, daca nu e prea tarziu pt tine

quote:
Originally posted by blanca000

de fapt nu glumesc..ajutor fetelor!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M. Gina spune:

Scuze fetelor, am lipsit din Bucuresti o perioada, acum am revenit si v-am vazut mesajele, asa ca v-am trimis la fiecare cate un mesaj privat cu detaliile cerute, ca nu stiu daca e voie sa facem publicitate aici, sa nu se supere cumva mai-marii admini :)
Deci verificati-va mesajele private de pe acest forum! Daca nu va descurcati spuneti si discutam pe email... sau daca am voie sa dau datele chiar aici (?) pot pune eventual doar o adresa de email la care sa cereti voi oferta, detalii, etc.
*****
Michele, din cate stiu ei sunt cei mai buni pe Bucuresti la ora actuala asa ca toate agentiile organizatoare de nunti cand au un clienti mai important sau pretentios, la ei apeleaza, asa ca e posibil sa fie cum spui tu, dar daca ii contactezi direct cred ca o sa eviti comisionul care probabil intervine la mijloc (nu stiu, zic si eu?) Vezi tu... Eu am fost super multumita si la cele cateva persoane care i-am recomandat mi-au multumit din toata inima
Bafta !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianutza spune:

Gina, te rog mult trimite-mi si mie adresa de mail sau telefonul baietilor cu video ca vreau sa am si eu filmare frumoasa :)
multumesc anticipat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicutza3 spune:


Noi l-am folosit pe Radu Grozescu ca fotograf, a fost foarte bun si am fost foarte multumiti. (radugrozescu.com)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky20 spune:

BUNA :::AS VREA SÄ INTREB DACÄ AR PUTEA CINEVA SÄ-MI RECOMNDE SI MIE UN FOTOGRAF SI UN CAMERAMAN..INSÄ SÄ LUCREZE BINE..DAR MAI E O PROBLEMÄ NUNTA MEA NU ARE LOC IN BUCURESTI CI IN PIATRA NEAMT..CE SFATURI ATI PUTEA SÄ-MI DATI?astept un räspuns urgent..säptämina viitoare vin in RO SI NU STIU DACÄ MAI INTRU PE INTERNET:::PA PA::

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianutza spune:

eu am vorbit la un studio din tineretului (modern photo studio - c-tin radulescu motru 16). unul din ei face poze in studio iar celalalt merge pe teren. in studio o pozitie cu 3 poze a4 pe hartie super costa 600mii iar pe teren o poza 13x18=1euro (minim 50 din cate am inteles eu). mi-au aratat niste poze si-am fost f incantata (eu i-am vazut prima data la o expozitie de nunti).
daca ai rabdare pana pe 22 mai o sa pun si eu pe un site niste poze ca sa vezi cum arata. daca nu sa te duci la ei sa vezi si discuti.
sper sa-ti fi fost de folos...si eu am alergat de am innebunit pe la tot felul de studiouri pana i-am gasit pe ei.
cat priveste cameramanul...am luat legatura cu cel recomandat de gina. o sa va spun impresii dupa :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moss spune:

dragele mele, draga mea Gina M.

asa cum Gina M. v-a spus, eu am colaborat cu cameramanul recomandat de ea si este greu de spus in cuvinte de multumita sunt de rezultat !!! Eu am avut nunta pe 8Mai, deci destul de recent.
Si eu am optat pentru pachetul de filmare la doua camere pentru ca, astfel, rezultatul este mult mai spectaculos !
Blanca, o sa vezi ca vei ramane cu gura cascata.
Omul face chestia asta cu placere ( inca ) si acest lucru isi pune accentul extrem de mult pe montaj.
O sa-l rog ( cu acordul admin., bineinteles ) sa puna pe forum un mic clip pentru demo...
A, era sa uit: lucreaza cu aparatura f.f.f. buna....ceea ce iarasi conteaza foarte mult.
ce sa mai spun...datorita lui am putut sa retraiesc asa cum trebuie momentele nuntii mele, pentru ca asa cum stiti in acea zi ai atat de multe pe cap incat nu stii cat de repede a trecut si daca s-a intamplat intr-adevar...
vi-l recomand cu incredere

Cristina 16 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moss spune:

blanca, pot sa-ti recomand un super fotograf...
contacteaza-ma pe PM

Mergi la inceput