Fetele din USA,poftiti la o barfa!(11)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

Buna dimineata! Acum, ca tot am fost si eu trecuta pe lista, am sa semnez si eu condicuta, pana plec.
Asa cum zice mihaelabebe, la noi a venit vara!
E asa de frumos afara!
Pupici!

Laura, mama lui Andrei

http://community.webshots.com/user/tcatlaura

http://www.imagestation.com/album/?id=4287441075&code=8712142&mode=invite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelabebe spune:

Laurici , mama, mwah,mwah!Hai la mine la cafea.Ma bucur ca ai hotarat sa vi sa semnezi si tu la barfa americana.La urma urmei esti inca americanca.
Pupici!

mihaelaH

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns super-lia spune:



Fetelor si draga MN va salut si eu in aceasta superba dimineata de primavara.
Mi-am inceput ziua destul de bine si acum am un echipaj care imi deparaziteaza casa de temite... Alex e foarte interesant in munca lor si alearga de la o fereastra la alta urmarindu-i ca sa-si faca treaba bine. E de la CTC !
Mircea bravo pentru listuta... misto ideia cu atasarea paginilor de web la fiecare in parte...
Nu am nimic special de facut astazi asa ca am sa o lalaiesc toata ziua... si maine la fel... asa ca va doresc voua celor cu slujbe si alte treburi spor la munca!

pupici


mamica fericita a unui baietel!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BoboMom spune:

Fetelor, am citit 'Cum fac baie barbatii si femeile' undeva pe acest site si m-am gandit sa o traduc pt sotul meu. Dupa ce i-am trimis-o mi-a spus ca tocmai o auzise ieri la radio, asa ca poate si ai vostri au auzit-o. :P Just in case, here it is. Sa nu zic ca am tradus-o degeaba. Noua ne-a placut f tare. Va pupacesc!

How do men and women take a bath?

How does the Woman take a bath?

She takes her clothes off and puts them in the laundry basket separately – colors and whites. She puts her robe on and goes to the bathroom. She looks in the mirror to see if she put on weight. She gets into the tub. She looks for the sponge, she rubs her face, back and arms with it. She lathers her hair with apple & honey shampoo, 83 vitamins, she rinses thoroughly. She cries like a wolf when the husband turns the cold water on in the kitchen and the pressure drops in the bathroom. She lathers her hair again with peach and carrot shampoo, 56 vitamins and rinses well. She uses plant conditioner and leaves it on for 10 minutes. She washes her face with grapefruit and cucumber water for 10 minutes. She massages her body with nut and strawberry soap. She shaves her armpits, her legs, moustache and eyebrows. She gets out of the tub, dries off very well, and covers herself with a huge towel. She cleans off the hair she lost with toilet paper. She looks in the mirror to see if she has any zits and takes them out carefully. She goes back to the bedroom in a long bath robe and gets dressed for 3 hours.

How does the Man take a bath?

He takes his clothes off and leaves them on the floor in the bedroom. He walks naked to the bathroom. If he meets his wife on the way, he shows her his dick as if it were a big prize, imitating an elephant. He looks in the mirror at his pectorals and at how big his penis is. He scratches his balls and then smells his fingers. He gets in the tub, and from all the sponges he doesn’t pick any. He leaves hair on the soap. He laughs noisily at the tearing fart he just cut. He lathers his hair with the first shampoo he lays his hand on. He pees in the tub. He gets out of the tub and dries off partially. He covers his waist with a small towel. He heads to the bedroom and on the way he leaves: the bathroom carpet wet, the floor wet, the tub full of hair and filth, the lights in the bathroom on. On the way to the bedroom, if he sees his wife, he shows her his dick again and goes in. He throws the wet towel on the bed where it stays the whole day, and he puts on the first clothes he finds.


Hope u enjoyed it!

Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonaM spune:

quote:
Originally posted by Laura Garner
tuturor!Daca tot ati deschis subiectul despre job-uri/meserii... voiam sa va intreb... aveti idee cum merge pictura acolo?Simona si celelalte fete cu care voi fi vecina... Mi-ar placea sa ne cunoastem mai bine! Laura
Laura cit mai repede te asteptam la detroit.......fuga sa vi.abia asteptam sa ne cunostem......sa imi spui la cite mile vei sta tu.orcum eu te astept sa vi cit mai repede.pupici de la minepupici.si binenteles pt toate fetele(si pt Mircea) vezi conchita ca eu nu te-am uitatmona78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lai spune:

Pupici la toata lumea!

Mey America asta ii maaare rau, acu' doua saptamani era o caldura incredibila pe aici si pe coasta ailalta voi povesteati ca ninge, acu' la voi se facu mumos si aici si ieri si alaltaieri a fost brrr si a plouat intr-o veselie. Asa, sa nu zicem ca n-avem varietate

Mihaela, ma bucur mult ca ti-a placut CD-ul, sper ca si lui Aidan Ce mai face, tot devreme te trezeste ? Dragul de el si tu mamica dulce M-am amuzat copios imaginandu-mi-te cum sedeai pe scaunel si dadeai instructiuni la sotior cum sa pregateasca pamantul pentru flori

Laura, nu stiu ce sa-ti zic cum e cu meseria de pictor pe aici, dar stiu un roman in New York care se ocupa cu arta grafica, fotografie, nu stiu daca si picteaza dar sunt aproape sigura ca stie pictori. Eu n-am mai vorbit de mult cu el, dar daca crezi ca te-ar putea ajuta sa iei legatura cu el, spune-mi si o sa-i scriu un e-mail.



Lai

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Laura Garner, artistii veritabili razbat, cu greu, dar reusesc. tu probabil ca stii ce urmeaza sa-ti spun, piata e invadata de chiciuri (Kitsch) si guvernata de chinchezi (Th.Kinkade), dar lumea buna colectioneaza arta valabila si poti sa iti faci o cariera. asa, un detaliu informativ, galeriile nu expun artisti care au mai putin de 1000 lucrari vandute si nu mai stiu cate expozitii validate. nu iti cunosc backgroundul, asa ca mai multe nu stiu ce sa iti spun.

cat despre viza, din ce povestesti tu, acum realizez ca pe mine poate m-a ajutat si faptul ca sotul meu s-a dus la ambasada in fiecare zi timp de o saptamana si a stat pe capul lor pana mi-au schimbat viza. plus emailuri, telefoane si scrisori de la tot familionul american trimise la ambasada, ca termenul comunicat era tot asa, 6 luni-1 an. a fost cu mine la interviu de exemplu. mie o romanca de-acolo mi-a facut figuri, dar sotul meu a cerut sa vb cu un functionar american si l-a convins pe ala ca suntem o familie, nu ne-am maritat ca sa emigrez eu. romanca s-a uitat la mine cu scarba cand i-am zis - femeie, daca voiam sa raman in US o faceam pana acum de o mie de ori, am avut viza pe 10 ani, ce puii mei vrei de la mine? bine, nu textual, dar asta a fost ideea. si bineinteles ca romanca a insistat sa vb cu mine in engleza, pfiuu, avea un accent si mai nashpa decat al meu :))) mai citisem in presa cazul unei actrite, nu retin numele, casatorita cu un american, aveau si un copilas, astepta viza de doi ani. nu vreau sa te descurajez, vreau doar sa-ti spun ca ar trebui sa insistati la ambasada. el, ca american, ar trebui sa isi ceara drepturile la intregirea familiei! daca de tine, ca romanca, sa zicem ca nu le pasa prin ce treci, de el ar trebui sa tina cont! succes maxim si fruntea sus

altfel, ce mai faceti voi in uichend? eu am fost azi la librarie ca m-a naucit Descantec cu Philip Roth al ei si mi-am luat sapte carti :)), ne duseram la film (The Ladykillers) si maine mergem din nou la Sea World, abia astept, imi place la nebunie. daca m-ati vedea ce sar in sus de doi metri in extaz cand am norocul sa ating un delfin...:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Cleomax, cum s-a sfarsit pana la urma cu bomba la scoala feciorului??? sper ca totul e okay la tine acolo, da un semn!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lai spune:

Ce frumos, conchito, distractie placuta la delfinasi!

Noi mergem diseara la un concert gospel, de cand cu preumblarile prin sud ni s-a pus pata Maine ma-ntalnesc cu niste cunoscuti indirecti din Romania, uite ar trebui sa dau un telefon sa stabilim detaliile, da' am o lene in mine colosala, nu'sh ce naiba am de-s asa pleostita, cre' ca sufar de depresie post-vacanta s-au adunat atatea de facut si eu n-am nici un chef de lucru asa ca stau si vegetez, in loc sa m-apuc dintr-o parte, de oriunde, e si vremea nashpa, bleah

Lai

Mergi la inceput