"Supa de pui pentru suflet de femeie!!!!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cristina spune:

Fetelor, comandati-va si "Supa de pui pentru suflet de mama" si "Supa de pui pentru suflet de copil". Sunt excelente, am plans, am ras si iar am plans.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana cretu spune:

Fetelor, va multumesc pentru informatiile privitoare la comenzile din afara tarii. Am trimis mail editurii, si mi-a raspuns directorul(cred) ca pot face comanda si sa platesc cu mandat cash, iar cand le ajung lor banii imi trimit cartile. Am facut comanda si astept raspunsul lui, sa-mi zica totalul, cu tot cu taxe ca sa trimit banii. Va mai tin la curent cum a decurs. Va pup si lectura placuta!

oana-cannes
"Si maine mai este o zi..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madachan spune:

Draga Oana, care-i adresa de site la care ti-ai comandat ,,supele,,??? Eu n-o mai am si as mai vrea sa mai comand cate ceva....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madachan spune:

Draga Oana, am gasit adresa site-ului si am trimis si eu un mail, acum astept raspuns....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pia spune:

Fetelor va multumesc, mi-am comandat si eu SUPELE, am facut comanda marti si joi am ridicat coletul de la posta. M-am apucat de citit si-mi place f.f.f.fmult.
Pupici si inca odata multumiri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alyssa spune:

Eu am "Chicken soup for the woman's soul cu mine la munca. In clipe cind trebuie sa ne recunoastem sa ne regasim puterile si sa ne mindrim cu titlul de femeie e bine sa recitim aceste povestioare.
Pe mine m-a impresionat una foate mult:


Intr-o seara foarte rece in timpul Sarbatorilor de Craciun un baietel de vreo sase, sapte ani statea in fata unei vitrine de magazin. Copilasul nu avea cizme si hainele ii erau zdrentuite. O femeie trecind pe linga magazin l-a vazut si i-a citit dorinta in ochii albasti. L-a luat pe copil de mina si l-a dus in magazin. Acolo ea i-a cumparat niste cizme noi si un rind de haine calduroase.
Aflindu-se inapoi afara, femeie i-a spus copilului: "Acum du-te acasa si sa ai Sarbatori Fericite."
Baietelul s-a uitat la ea si i-a spus: " Doamna, dumneata esti Dumnezeu?"
Ea a zimbit si i-a spus: "nu, baiatule sint numai un copil de-al lui."
La care baiatul i-a spus dumerit:" Stiam eu ca trebuia sa fiti neamuri"...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana cretu spune:

Ce frumoasa povestioara...De-abia astept sa-mi dea raspunsul de la editura...sa primesc odata cartile...Pana atunci, daca va face placere, puteti sa ne mai scrieti aici povestioare...Pupici!

oana-cannes
"Si maine mai este o zi..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madachan spune:

Oana, te rog frumos, imi poti da, totusi ,adresa site-ului de pe care ai comandat tu cartile??? Am incercat si eu pe un site,dar mi-au raspuns ca nu onoreaza comenzi in strainatate. Pupici

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana cretu spune:

Pai, draga Madacha, eu am trimis un mail la office@amaltea.ro. Dupa care am facut comanda la www.amaltea.ro, si acum astept totalul banilor, cu transportul de la directorul editurii, ca sa trmit renumitul mandat postal. Bafta!

oana-cannes
"Si maine mai este o zi..."

Mergi la inceput