talia de dinainte??

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristy spune:

Problema la mine este ca atunci cand bb avea 3 luni aveam cu vre-o 2 kg mai mult ca inainte. Acum la 9 luni ale ei am si eu plus inca patru. Adica 6 cu totul. La o inaltime de doi la metru (1.57) e enorm. Iar momentul de incepere a abdomenelor il tot aman, ca si dieta de altfel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ymellda spune:

Problema e grava de tot la mine: am 1.52 si 60 de kg dupa un an de cand am nascut. Atat aveam si dupa o zi de la nastere, dar n-am dat nimic jos, desi bebe suge toata ziua. Fetelor, aveam 47 de kg, iar acum 60. Cred ca innebunesc. Si, bineinteles, Cristy, si eu tot aman dieta si abdominalele si toate....
Cu mine cum ramane??????????????

Alina si Andruta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CameliaH spune:

quote:
Originally posted by ymellda

Problema e grava de tot la mine: am 1.52 si 60 de kg dupa un an de cand am nascut. Atat aveam si dupa o zi de la nastere, dar n-am dat nimic jos, desi bebe suge toata ziua. Fetelor, aveam 47 de kg, iar acum 60. Cred ca innebunesc. Si, bineinteles, Cristy, si eu tot aman dieta si abdominalele si toate....
Cu mine cum ramane??????????????

Alina si Andruta.



Si la mine e la fel. Am 1,50 si 63 de kile. Oribil. Mi-a luat sotul meu o bicicleta medicala si de patru zile am inceput sa pedalez. Nu mananc dupa ora 18 si incerc fara paine si dulciuri. Sa vedem ce-o sa iasa. Va anunt mai incolo rezultatele.

Toate bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana spune:

Eu mi-am revenit rapid la greutatea intiala (e dret, nici nu prea s-a cunoscut ca am fost insarcinata). Cred ca plimbarile lungi cu bebe sunt foarte bune, si pentru el, si pentru tine. Si, da o centura in primela 2 luni ajuta mult la burta. Eu am purtat, dar am o prietena care nu a putut sa suporte o centura/burtiera din cauza operatiei si acum se plange ca nu mai scapa de burtica...

Mergi la inceput