Dar barbatzii, ce-shi doresk ei de la viatza?

Dar barbatzii, ce-shi doresk ei de la viatza? | Autor: danat

Link direct la acest mesaj

Dragi DOMNI ai noshtri,
uite ca avem okazia sa aflam in direkt cam ce va doritzi voi de la viatza, in cele mai tainice vise ale voastre. O cariera stralucita, o mashina traznet shi o femeie frumoasa...... asta e, parka, formula magica?!?!?!?
Chiar sunt kurioasa, shi poate shi celelalte fete, ce va doritzi? Nu de alta, dar chiar vrem sa vedem ce putem sa (mai) facem pentru a va vedea fericitzi

danat

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexy spune:

Eu imi doresc multi copii 4 daca se poate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Angela T. spune:

... da, tu si sotul meu numai ca tu esti o idee mai realist, el vrea echipa de fotbal !!
'da nici eu nu m-am lasat si i-am zis: primul copil a fost bonus, urmatorii vor veni cate unu' pt fiecare milion (hihihi de $) pe care-l vei face. sa vedem daca-i convine targul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Angela T. spune:

uuups, Alexy, am facut estimari gresite cu privire la sexul caruia apartii, dar sper eu, scuzabile dat fiind contextul. te rog nu da cu rosii in mine
de la Angela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Libertate....in primul rand, apoi liniste si mai putin stres, apoi o casuta la marginea unei paduri cu mult mult aer curat si multa liniste cu un caine(al meu) in curte, apoi o mashina buna , si...ajunge? sau sa mai spun?

Marius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Camelia spune:

O femeie ar fi raspuns ca-si doreste o familie fericita cu sot, copii si tot tacamul.Si tu zici ca vrei "libertate".Uff!Ce inteleg barbatii prin libertate?

quote:
Originally posted by marius

Libertate....in primul rand, apoi liniste si mai putin stres, apoi o casuta la marginea unei paduri cu mult mult aer curat si multa liniste cu un caine(al meu) in curte, apoi o mashina buna , si...ajunge? sau sa mai spun?

Marius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela spune:

Marius cum adica.....Libertate?! De Cine (Ce??) sa te eliberezi....

Adela


Sarbatori Fericite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

quote:
Originally posted by marius

Libertate....in primul rand, apoi liniste si mai putin stres, apoi o casuta la marginea unei paduri cu mult mult aer curat si multa liniste cu un caine(al meu) in curte, apoi o mashina buna , si...ajunge? sau sa mai spun?

Marius



Mai zii, mai zii Mariuse, ca pina acum eshti destul de modest. Nu itzi trebuie prea multe ca sa fii fericit .
Cat despre LIBERTATE....ti-ai luat adio de la ea odata cu casatoria.... doreshte-tzi ceva mai ushor realizabil....de exe, un lantz mai lung

danat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

quote:
Originally posted by marius

Libertate....in primul rand, apoi liniste si mai putin stres, apoi o casuta la marginea unei paduri cu mult mult aer curat si multa liniste cu un caine(al meu) in curte, apoi o mashina buna , si...ajunge? sau sa mai spun?

Marius


Masina,casuta,liniste si libertate...Hmmmm!How about sotie,copii,familie?????Marius,m-ai dezamagit!Casuta la marginea padurii?Dac-ai fi sotul meu ai sta singur in ea!Cu catelul si masina parcata in fata!

Smile! It's free therapy...www.wtv-zone.com/PageBreak/MSNTV/flashbf.gif" border="0">
Irina & Veve cea cumintzica foc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Camelia spune:

Hi, hi! Irina, nici eu n-as fi zis mai bine! E exact ceea ce gandesc!


Casuta la marginea padurii?Dac-ai fi sotul meu ai sta singur in ea!Cu catelul si masina parcata in fata![/maroon]

Smile! It's free therapy...www.wtv-zone.com/PageBreak/MSNTV/flashbf.gif" border="0">
Irina & Veve cea cumintzica foc!
[/quote]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexy spune:

Angela, Alexy vine de la Alexandra si fiindca sotul meu imi spune Alexy am ales sa ma logez cu numele asta dar stai linistita nu ma supar din atit.

Mergi la inceput