A folosit cineva...? (tot despre celulita)

A folosit cineva...? (tot despre celulita) | Autor: Adela

Link direct la acest mesaj

...ABENERGIZER? Arata asa:
http://www.asontvoffers.com/asontv/abenergizer.html
Am vazut reclama si la TV dar nu stiu cat e de eficient....
Exercitiile de gimnastica ar fi foarte bune dar avand in vedere ca dorm 5 ore pe noapte nu am suficienta energie sa mai topai (de-abia imping carutul cand scot fata la plimbare...).

Adela

Puteti spune despre mine tot ceea ce doriti, dar nu mă puteti împiedica să fiu ceea ce sunt - Pasteur

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Reliana spune:

Adela, îti spun din propie experienta, paote fi foarte functional, dar dai o gramada de bani pt câteva saptamâni, apoi il/o pui într-un colt si acolo ramâne. Si eu si sotul suntem, eram colectionari de aparate de tot felul, sa nu-ti spun ca unul din ele sta in dormitor pe post de sustinator de umerase:))))
Asa ca, concluzie, ma iau si plec la plimbare cu bicicleta, sau cu rolele, apoi ma duc toata ziulica ca Cassandra si sa vezi ce-o sa slabesc si trece si celulita, sau mai bine dau banii pe crema de la YR.
Pupici la fete si la bebici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela spune:

Reli de 2 saptamani astept un pachet de la YR cu toata gama de produse anti-cel. Va comunic eu rezultatele pe la primavara incolo cand epuizez stocul hi hi...

Adela

Puteti spune despre mine tot ceea ce doriti, dar nu mă puteti împiedica să fiu ceea ce sunt - Pasteur

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reliana spune:

Adela, iti pot spune eu rezultate, ca eu folosesc produsele:))))
Sunt pur si simplu SUPER BUNE!!! Mai ales gel-ul!!! Si se vad rezultatele rapid!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns palmyrah2002 spune:

Fetelor,dar cam cit costa asa un pachet ?!Si in ce conditii se poate face comanda si livrarea ?!!Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Onetzica spune:

Cum putem face comanda pentru asemenea pachet? E eficient sau trebuie sa ai permanent?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela spune:

Cristina despre ce pachet vorbesti? de la Yves Rocher?
Adela





Puteti spune despre mine tot ceea ce doriti, dar nu mă puteti împiedica să fiu ceea ce sunt - Pasteur

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela spune:

Fetelor eu nu va pot raspunde ca nu locuiesc in Ro.... De fapt va pot spune cat costa dar nu stiu daca mai are sens.

Adela




Puteti spune despre mine tot ceea ce doriti, dar nu mă puteti împiedica să fiu ceea ce sunt - Pasteur

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reliana spune:

Fetele, mergeti pe www.yvesrocher.com si vedeti acolo de produsele lor pt celulita. Preturile sunt diferite de la tara la tara, si cred ca exista si un yvesrocher.ro, desi nu stiu daca e sau nu inca in constructie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lia spune:

Fetelor, unde se pot comanda produse YR prin internet?

Lia&Andrew

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reliana spune:

Lia, spee ca ai reusit sa citesti postul meu, am scris amândoua in acelasi timp!

Mergi la inceput