Aparat foto digital....

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ira72 spune:

Al meu si-a luat Canon D60 si e super-multumit. Are si unul pe film la care se potrivesc lentilele, dar de cand l-a luat pe asta n-a mai facut nici un film...
In plus, face o gramada de fotografii si experimente, pe care nu-si permitea sa le incerce pe film - prea scump. Si mie mi-a facut la burtica vreo cateva tare reusite
Mi-a promis ca atunci cand se naste fetitza o sa-i faca cate un CD pe zi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinah spune:

Ira, esti sigura ca este D60????? Poate e Canon A60.
Ma mir asa, pentru ca e foarte scump...e meserias aparatul (eos D60-ul) dar destul de putin accesibil ca pret...cel mai ieftin, direct din depozit, l-am gasit la 2500 euro!
Daca sotul tau are asa ceva il invidiez!! Daca l-ati cumparat, bineinteles la un pret bun, poti sa imi spui si mie, de unde ce si cat? Daca poti.
Numai bine, sarcina si nastere usoara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

quote:
Originally posted by MirelaV

asa zic si eu..merita banii..
eu nu il am decat de vreo saptamana..si merge si web dar inca nu m-am prins eu cum..dar...nu sta pe ganduri..chiar merita

MirelaV



Si cat ai dat pe el. Ce model e?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pojogam spune:

Pot sa-ti spun ca noi am cumparat un aparat marca MEDION cu 4 MP si 128 MB memorie si suntem destul de incantati avand in vedere ca nu a costat f mult in comparatie cu ce e pe piata. Mai este important sa cauti sa scoata efectul de ochi rosii... Desi multe scriu ca o fac nu e asa.
Succes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorana spune:

Si eu am un Olympus C-You. E vechi dar inca f. bun. Scoate niste poze super. Iar pretul pozelor nu e mare in Ro (In Cora - 9x13 - 5.900 si 10x15 - 7900, la peste 40 de poze au reduceri). Tinand cont ca nu mai cumperi film, ca pozele ratate le stergi, e mai ieftin decat pe film. Iar noi nici nu scoatem pe hartie cate poze facem (am da faliment :), ci le pastram frumos pe CD-uri.
Ochii rosii se scot cu soft-ul lui (daca nu ai chef si timp - scoate nenea din Cora :)

Monica (1 an) si Sorana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Buna,
Foarte interesant subiectul acesta. Din pacate noi nu avem un aparat digital, dar este in planurile de investii viitoare.
Am o intrebare pentru fetele din Germania: noi vrem sa mergem la targul IT de la Hanover si vom sta probabil si in Munchen 2 sapt la un prieten. Cam cat este un A60 in magazine in Germania?

Multumesc frumos,
Ruxandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

scuze..vroiam sa stiu despre A70

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Camelia spune:


M-am uitat acum pe net. O gasesti intre 284 si 359 euro.Depinde de unde o cumperi.

quote:
Originally posted by puskin

Buna,
Foarte interesant subiectul acesta. Din pacate noi nu avem un aparat digital, dar este in planurile de investii viitoare.
Am o intrebare pentru fetele din Germania: noi vrem sa mergem la targul IT de la Hanover si vom sta probabil si in Munchen 2 sapt la un prieten. Cam cat este un A60 in magazine in Germania?

Multumesc frumos,
Ruxandra



Credinta face totul posibil; dragostea face totul usor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

multumesc frumos
ma uitasem si eu pe linkul pus aici , dar fiind in germana nu am inteles mare lucru...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

fetele, pozele facute cu camera digitala..am inteles ca se fac si
prin cora, numai k intrebarea mea e...te duci cu camera sau poti
pune pe cd sau discheta pozele pe care le vrei? in cat timp sunt
gata?

MirelaV

Mergi la inceput