bruno vassari

bruno vassari | Autor: ingeras86

Link direct la acest mesaj

a folosit cineva produsele bruno vassari?sunt bune?va rog as vrea sa stiu

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns teodraghici spune:

Nu am folosit aceste produse, nici nu am vazut ce e drept in comert, deci nu stiu nimic despre ele.
Unde le-ai vazut? Ce pret au?....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Eu le-am vazut in salonul la care merg. Ei le considera profesionale si spun ca dau rezultate bune.
Nu le-am incercat insa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_ene spune:

Da, eu am folosit pe vremea cand inca aveam impresia despre creme ca fac minuni. Ei bine, nu fac.Dar tu pentru ce vrei, daca pentru celulita, iti recomand ceva mult mai bun si cu efect adevarat: uleiul de paprika.Produs natural, nu-ti contamina pielea cu tot felul de chimicale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisimuky spune:

Si unde se gaseste ulei de paprika ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_ene spune:

Eu l-am cumparat de la Cluj si mi-au spus ca as putea face comanda pentru mine, am inteles ca se gaseste si in buc la saloane dar nu stiu sa-ti spun unde. Acum nu sunt acasa ca sa ma uit pe eticheta de firma si nr tel dar promit ca revin maine seara cu numele firmei de la Cluj daca nu mi-o iei inainte si gasesti pe net. Te puup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisabia spune:

maria_ene ti-as fi recunoscatoare daca mi-ai zice de unde ai achizitionat uleiul de paprika in Cluj.Cum l-ai folosit prin impachetari cu folie sau in masaj.Eu prefer masajul, combinatia cu folia imi displace.Poate ne dai si un pret aproximativ.Interesant e prima oara cand citesc despre utilizarea lui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Si arde rau?
Ca si crema aia de la Elmiplant (Cellulight) cu piper usturaaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_ene spune:

L-am folosit si in impachetare dar si ca masaj.Pe mine nu ma ustura decat putin dar am mai auzit prietene pe care le-a usturat.Mi l-am luat din cluj de la un magazin naturist dar nu as putea sa-ti spun nici cum se chema,nici locatia,stiu ca era aproape de centru...de fapt,acolo tot e aproape nefiin aglomerat.Iar pe eticheta scrie in ungureste...nu stiu cum mi-au spus sa comand de la ei.
Mi-a zis mie cineva ca ar fi si in bucuresti intr-un salon si e tot 1 milion cat am dat dar numele salonului imi scapa, anyway, la magazine naturiste mai incercati.E un milion o sticla de 1 litru si e mult mai bun decat orice crema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Uite ce am gasit despre uleiul de paprika aici
La comentarii scrie ca s-ar putea lua de la salonul Keiko. (www.keiko.ro)



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Buna!

Am vazut si eu cum e o sedinta de impachetare cu ulei de paprika...insa are si contraindicatii in cazul persoanelor cu piele mai sensibila.


Mergi la inceput