Regimul Scarsdale - 7 Kg-2sapt -cap 11

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

daca iei pastile puternice, este obligatoriu sa maninci inainte ca altfel te doare stomacul. bine, acum ai putea inlocui excesul de piine cu mincare mai multa, da' las' sa te faci tu bine si p'orma iar te alerg!
sanatate multa!

www.dropshots.com/popescu71#date" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonagabri spune:

Buna fetelor vreau sa va spun ca am avut si eu o tentativa de ancercare a acestei diete cam acum o luna poate va aduceti aminte ca vam scris ca o sa ancep ,dar nu m-am tinut am facut dupa capul meu adica am mai adaugat cate ceva ,deci rezultate zero,puteti sa ma certati ,dar sa va dau vestea cea buna am anceputo din nou asa ca la carte fara adaugari deci ca la carte si rezultate super an 12 zile 4 kg superrrrrrrrrrrrrrr deci daca ai ambitie se poate ,asa ca trecetima si pe mine pe listuta voastra ,dupa ce termin prima tura fac acea pauza bineanteles cum scrie la carte ,si ma voi apuca din nou daca mai dau jos anca pe atat sunt ok ,va pup si bafta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

buna, ramona si felicitari pentru rezultat.
cite kg ai avut inainte?

www.dropshots.com/popescu71#date" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

Seara buna!
Eu am abandonat, sa imi fie rushine, nu am mai rezistat asaltului colegelor la munca, e drept ca am dat jos 2kg,dar de ciuda acum bag migdale in cioclata si ciocolata samd, sper data viitoare sa fiu mai tare sa nu mai cedez, adika am intentia sa mai incerc odata dieta asta.

Alina, mama de Vlad (25.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Of alina, indiferent de cite ori cei incerca, daca nu ai VOINTA nu vei reusi niciodata. Tentatii vor fi intotdeauna, dar daca iti propui un scop, nu te lasa niciodata in voia piedicilor.
Imi pare rau ca nu ti-ai putut demonstra ca poti SI ASTA, asa cum sint sigura ca ti-ai demonstrat multe alte lucruri ca le poti face.
Poate ca totusi vei reincepe....de miine?

edit: ...si daca-mi permiti un sfat pt. viitor: cind vei incepe o cura de slabire NU MAI SPUNE atunci. NIMENI, nici o colega nu va vrea ca altcineva sa arate mai bine ca ea. Daca te vor servi cu ceva ia, spunind ca vei minca mai tirziu si baga in geanta, sau spune ca iti face rau nu-stiu-ce ingredient din produsul respectiv, orice numai sa eviti sa maninci fara ca ele sa bage de seama. Cind vor vedea rezultatele se vor mira cum de ai reusit, in conditiile in care ai mincat tot ce ti-au dat (chipurile).

O prietena adevarata te va sustine in tot ce faci si nu va incerca sa te abata de la drumul ales de tine.

Am si eu specimene de astea pe la serviciu si stiu ce si cum gindesc, de asta mi-am permis sa scriu asta aici.

www.dropshots.com/popescu71#date" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brianamica spune:



Ramona, Alina....va asteptam sa va hotarati

O stiti pe aia cu "o clipa pe limba o viata pe fund " ???? Merita ?

Asta asa....sa nu mai cert pe nimeni....

Brianamica mamica de 2 fete cucuiete

“Întelegerea trecutului ne determină abilitatea cu care intelegem prezentul.”


www.flickr.com/photos/9344489@N02/" target="_blank">POZE FETE CUCUIETE
ANA ESTE ATAT DE MARE
DAR SA VEDETI ELA CAT DE MARE E ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brianamica spune:

Misha, foarte pertinent sfatul tau cu "prietenii".

Ai foarte mare dreptate, si eu am treut prin asta . Intotdeauna cum aflau ca tin regim aparea ori ceva de sarbatorit, ori o colega a gatit ceva extraordinar, ori i-a fost pofta de ceva si a luat pentru toata lumea...etc...etc...etc.



Brianamica mamica de 2 fete cucuiete

“Întelegerea trecutului ne determină abilitatea cu care intelegem prezentul.”


www.flickr.com/photos/9344489@N02/" target="_blank">POZE FETE CUCUIETE
ANA ESTE ATAT DE MARE
DAR SA VEDETI ELA CAT DE MARE E ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:


neata
nu am disparut, doar am o perioada mai aglomerata la birou si nu mai am timp de nimic. vroiam sa va spun ca am 56.5kg, sunt la -3.5kg dupa cele 2 sapt de dieta (terminate duminica trecuta), desi in cateva randuri am avut si abateri. prin urmare ma declar multumita pt moment. in perioada de mentinere nu sunt chiar cea mai cuminte dar vad ca inca nu m-a penalizat cantarul . peste 10 zile incep inca o tura.
mai trec pe la voi, iertati-ma daca nu apuc sa o fac prea des
mult succes si fiti cuminti!


Marc 2- si Ianis 4


Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113084" target="_blank">Nasterea lui Marc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

si io la mentinere...am cam dat-o in bara dar vad ca nu m-a penalizat cantarul...sper sa-l fentez 2 saptamani. Eu am terminat cu -2 , multumita dar parca mai mergea unul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Salutare, fetelor. SUna tare fain ce faceti voi aici si m-as baga si eu Dar de luni incolo, cam sambata o nunta
Sper sa ma tzin de cuvant si sa intru luni sa va anunt ca m-am pus pe treaba


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Sarcina 2007
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008), Botezul minunii Thea Maria

Atat sunt de mare

Am reusit sa ma intorc pe burtica - filmulete
Prima vacanta a Theei, Am 6 luni, Lacu Rosu si nu numai

Mergi la inceput