ce nu le place femeilor la un barbat?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns GabiG spune:



si Francesca 1an2 luni
Pe lumea asta exista un singur bebelas (copil) perfect! Si fiecare mama il are!
http://f1.pg.photos.yahoo.com/adigabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Cu unu d'asta era sa ma marit acu X-shpe ani, am rupt logodna si am fugit cu 2 saptamani inainte de nunta.. Coana mare organizase tot, sala, mancare, orchestra, rochia mea, EA M-A CERUT DE NEVASTA, EA MI-A PUS VERIGHETA PE DEGET, EA ... TOT. Pana cand mi-a explicat ca ea il trezeste, ea il hraneste, eu sa-i fac copii....Nici nu am stiut pe unde s-o iau la goana mai repede....

V.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

quote:
Originally posted by Victoria

Cu unu d'asta era sa ma marit acu X-shpe ani, am rupt logodna si am fugit cu 2 saptamani inainte de nunta.. Coana mare organizase tot, sala, mancare, orchestra, rochia mea, EA M-A CERUT DE NEVASTA, EA MI-A PUS VERIGHETA PE DEGET, EA ... TOT. Pana cand mi-a explicat ca ea il trezeste, ea il hraneste, eu sa-i fac copii....Nici nu am stiut pe unde s-o iau la goana mai repede....

V.




Victoria, s-ar parea ca uneori e sanatoasa, nu?
Fetelor, subscriu la tot ce ati scris! As mai adauga doua lucruri pe care nu le suport deloc: nesimtirea si egoismul!
Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns khristin spune:

- misoginismul
- pisalogeala

Mari defecte dupa mine, peste care nu pot sa trec!!!!

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Salut

eu cel mai mult "apreciez" la voi, doamnele, bigudoaile alea de vi le puneti in cap de ne faceti sa ne uitam la voi prin reflexie ca la Medusa ca sa nu ramanen cumva intepeniti pe viata.
Apoi tin sa mentionez masca de fata obligatoriu galben verzuie plus doua felii de castravete pleostit lipite pe ochi din motive care scapa pana si stiintei de ultima ora.
Si ca imaginea sa fie completa pot sa adaug si unghiile luungi proaspat pictate in rosu , cu mainile fluturand si despicand bezmetic aerul pentru a grabi un proces care oricum dura 50 de secunde.
Si bineintels "dotate" in felul acesta veti pune invariabil intrebarea: "de ce nu ma saruti cand vii de la serviciiii?"

In speranta ca veti intelege ca va iubim asa cum sinteti

Cu stima,
Tata Alin


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Grace spune:

Mie nu-mi plac barbatii gen macho si cei mamosi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

tataalineeeeee, ai shi tu dreptate, da' masca dureaza 5 minute numai... si posteaza la sobektu ku ce nu va place la noi, ca la asta ne jelim noi, n'ai grija....

V

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

quote:
Originally posted by xenocid

Salut

eu cel mai mult "apreciez" la voi, doamnele, bigudoaile alea de vi le puneti in cap de ne faceti sa ne uitam la voi prin reflexie ca la Medusa ca sa nu ramanen cumva intepeniti pe viata.
Apoi tin sa mentionez masca de fata obligatoriu galben verzuie plus doua felii de castravete pleostit lipite pe ochi din motive care scapa pana si stiintei de ultima ora.
Si ca imaginea sa fie completa pot sa adaug si unghiile luungi proaspat pictate in rosu , cu mainile fluturand si despicand bezmetic aerul pentru a grabi un proces care oricum dura 50 de secunde.
Si bineintels "dotate" in felul acesta veti pune invariabil intrebarea: "de ce nu ma saruti cand vii de la serviciiii?"

In speranta ca veti intelege ca va iubim asa cum sinteti

Cu stima,
Tata Alin









Nota 1000 la faza asta, tata Alin!!!!
Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubutzu spune:

-imi provoaca sila barbatii care(in compania sotiilor sau prietenelor) la diferite petreceri vorbesc(comenteaza)despre ''gagici'';ma intreb ce simt respectivele(sotii)
de la Cristina si bb Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osolita spune:

Pe mine ma enerveaza barbatii care nu pot face nimic singuri, indiferent ca e vorba de schimbatul robinetului sau de pusul mancarii in farfurie si mereu asteapta ca cineva sa ii ajute.
Si ma mai enerveaza barbatii care poarta inele sau bratari.

Mergi la inceput