Grup de facut miscare

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

pey, nu vrei sa te laudam la cat de activa esti?
Spor la

------------------------
Someone's pleasure is another's pain!
Alergic at stupidity.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Buna,
V-ati lasat?Eu revin in forta.De luni incerc sa fac in fiecare zi,schimbind grupele lucrate,ca inteleg ca nu e bine altfel sa faci zilnic.Posibil sa ma inscriu la taebo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

eu nu m-am lasat am fost aseara, azi nu cred (desi as avea de recuperat) ma gandeam sa merg o zi da una ba.. dar pana mai pe seara mai vedem cum stau lucrurile

Spor la sport!


tusferi, tu? somezi?



------------------------
Someone's pleasure is another's pain!
Alergic at stupidity.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tusferi spune:

Buna fetelor,
Nu m-am lasat, am fost saptamana trecuta zilnic la sala. Ma rog, de luni pana vineri, iar duminica am iesit la alergat, deci 6 zile din 7. Au inceput in sfarsit sa se vada si la mine rezultatele. Ma rog, deocamdata am tot scos prajiturile din vacanta de pe mine , dar au inceput sa se tonifice muschiuletzii, sa scada burtica, sa se subtieze celulita, sa scada aripioarele, parca stau mai bine si hainele pe mine
Nu cred ca e autosugestie. Inca sunt departe de dimensiunile pe care mi le doresc, dar e foarte motivant sa vad ca nu e in zadar munca mea. Mi-a zis vineri o fata in vestiar ca arat foarte bine!! Moama ce bine m-am simtit!!!
Partea proasta este ca Mo al meu nu mai vine de luni. Mi-a promis totusi ca o sa imi lase 5 seturi de programe pe care sa le fac succesiv. O sa fac probabil 3 zile de programe (luni, miercuri, vineri) iar marti si joi o sa fac doar eliptica si banda sau stepper si banda sau bicicleta si banda, pt ars multe calorii. Pe urma in saptamana urmatoare fac in continuare si celelate 2 programe dupa care le iau de la inceput.
Cam asta este ce am facut eu. Sper sa ma tin in continuare de treaba.
Fetelor, va pup si va doresc multa vointa si mult spor!



"Intreaga problema cu lumea aceasta este ca prostii si fanaticii sunt mereu siguri pe ei, iar oamenii intelepti au intotdeauna indoieli" Bertrand Russel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Eu m-am apucat si de o dieta disociata.Daca nu slabesc saptamina asta deloc,voi fi tare deceptionata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zzanea spune:

Buna fetelor.
Eu sunt o grasanca imensa de 85 kg la 1.63 cm si gata, m-am hotarat sa las copilul cu bona si sa ma duc si eu la o sala. Am cautat pe internet o sala convenabila si am gasit-o, dar e cam in centru si cam de fite cum as spune. Ma tem sa nu fiu singura grasanca de acolo...dar na, o sa trec eu peste asta. Mie imi convine foarte mult locatia.
Voiam sa va intreb cu ce as putea sa ma imbrac.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

ZZ iti trebuie un tricou cu mineca scurta si o pereche de colanti pina la genunchi,ca o sa te incalzesti cumplit.Vor curge apele de pe tine!Evident ca daca ai putea sa suporti sa fii imbracata cu un trening in care sa transpiri,ar fi si mai eficient.Nu-ti bate capul.Sint putine care vin imbracate ca prin filme .
Nu sint numai slabe.Sint de toate dimensiunile,insa si alea slabe au rolul lor stimulativ.Mai ales cind vor povesti ele cum au dat jos in 9 luni cite 10-15 kg,tinind si dieta.Din experienta mea numai sala si fara dieta,nu da rezultate imediat.Deci eu cu sala uneori zilnic,dar mincat dulciuri acasa ,nu dadeam nimic jos in saptamina aia.Au fost saptamini cind din cauza mincatului pe la restaurante,cu tot mersul zilnic la sala,mai si puneam cite ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tusferi spune:

Buna sportivelor!
Cum mai merge miscarea? Eu am fost saptamana trecuta la sala doar 3 zile: luni, marti si joi. Miercuri m-am simtit cam epuizata si am luat o pauza. Vineri am avut probleme de stomac. In schimb am mai iesit si duminica si am alergat prin parc.
Azi au venit rushii asa ca nu m-am dus ca ma doare burta cam tare. Maine daca nu ma mai doare burtica incerc sa ma duc, dar nu fortez.
Cam astea sunt miscarile la mine. Voi fetelor ce mai faceti? Sper ca nu v-ati lasat pe tanjeala... Pearl, Annie... sunteti la sala?

Va pup si va doresc mult spor si multa vointa in continuare

"Intreaga problema cu lumea aceasta este ca prostii si fanaticii sunt mereu siguri pe ei, iar oamenii intelepti au intotdeauna indoieli" Bertrand Russel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

Citat:
citat din mesajul lui tusferi
Voi fetelor ce mai faceti? Sper ca nu v-ati lasat pe tanjeala... Pearl, Annie... sunteti la sala?


"Intreaga problema cu lumea aceasta este ca prostii si fanaticii sunt mereu siguri pe ei, iar oamenii intelepti au intotdeauna indoieli" Bertrand Russel


Nuuuuuu chiar de acolo vin.. a fost super... ma simt cam obosita

Si la restul muuult spor!!!

------------------------
Someone's pleasure is another's pain!
Alergic at stupidity.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tusferi spune:

Annie, ma bucur ca esti in continuare pe baricade
Eu am fost marti si azi (miercuri). Marti am lucrat pt picioare si desi nu mai am Mo care sa ma chinuie, am reusit sa fac febra musculara. Azi am lucrat partea superioara a corpului. Maine nici nu stiu daca sa ma duc ca parca n-as lucra iar brate si nici picioarele nu cred ca le mai pot lucra din cauza febrei... Poate ma duc si stau pe banda o ora (nu cred ca pot sa alerg din motive de rushi si de febra musculara) dar macar mers voiniceste...
Va pup!

"Intreaga problema cu lumea aceasta este ca prostii si fanaticii sunt mereu siguri pe ei, iar oamenii intelepti au intotdeauna indoieli" Bertrand Russel

Mergi la inceput