Cele mai stupide inventii in materie de pantaloni

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clarrice spune:

Pantalonii de mohair asortati la pantofi roz sunt intreadevar de groaza sau mai bine zis de" Sexi balamulc". Nici restul nu sunt prea departe. Am vazut o singura pustoaica imbracata cu salvari din astia cu turul pana la genunchi care nu arata chiar penibil. In rest, intradevar, sunt niste modele stupide rau de tot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CrisaPanaet spune:

Citat:
citat din mesajul lui clarrice

Pantalonii de mohair asortati la pantofi roz sunt intreadevar de groaza sau mai bine zis de" Sexi balamulc". Nici restul nu sunt prea departe. Am vazut o singura pustoaica imbracata cu salvari din astia cu turul pana la genunchi care nu arata chiar penibil. In rest, intradevar, sunt niste modele stupide rau de tot.


Parerea mea e ca sunt toti de prost gust. Cine a inventat moda asta s-a amuzat probabil teribil inchipuindu-si pustoaicele innebunite dupa ei, umbland pe strada care mai de care mai plina de ea. ...plina poate chiar si la propriu, cand te gandesti ca te fac sa pari mai mare doar in situatile in care esti si tu mai plinuta, pt ca celor subtirele nu cred ca le vine prea bine.

In alta oridine de idei, ca sa nu fiu total contra, singurii pantaloni care mi-au placut cat de cat au fost acestia din www.99poze.ro/Panta/1/" target="_blank">http://www.99poze.ro/Panta/1/poza, un fel de salvari care merg la cine stie ce ocazie, poate vreo petrecere cu tema.


Am nevoie de iubire ca de aer.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns StMihaela spune:

Daca Sarah Jessica Parker a ajuns trend-setter atunci nu ma mai mira nimic

Mergi la inceput