Cele mai stupide inventii in materie de pantaloni

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

n-am fost niciodata adepta vorbei "hai sa fiu la moda".Mi-a stat bine,am imbracat ,chiar daca nu-s de firma, chiar daca le-am luat de la raionul de adolescente (nu ca m-as mai crede o tinerica,desi inca sunt ci ptr ca -s tare subtirica).cred ca o fusta decenta sau un pantalon clasic e mult mai potrivit decat o pereche de pantaloni cu turul la calcaie.Eu una, n-as imbraca chiar daca m-ar face sa arat ca S.Stone.Oare-i semn ca m-am babit de tot?!

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniela23 spune:

Haha, cand am vazut titlul subiectului m-am gandit din prima secunda ca te referi la pantalonii aia cu turul pana la genunchi.Sunt absolut hidosi.Eu presupun ca moda a aparut din cauza faptului ca foarte multi adolescenti isi poarta blugii nu de la talie in jos ci de la jumatatea fundului in jos, in asa fel incat sa le vina turul pana la genunchi si sa se vada 3/4 din chiloti.Asa ca s-or fi gandit creatorii de moda sa ajute bietii copii si sa mareasca turul la pantaloni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ni-na spune:

Mie mi-a "placut "pijamaua antiviol.Vai de potenta sotului cand m-o vedea imbracata astfel.Cred ca i-o putem recomanda lui Ticu Lacatusu la proxima expeditie in Hymalaia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucadiana spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Mie-mi plac . N-as purta , ca sunt prea aangardisti pt. mine , dar arata fain pe cineva care stie sa-i poarte si care are cum sa-i poarte.


"Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc "

***Fur is for petting**

http://www.youtube.com/watch?v=GewaLNZ1100

http://www.flickr.com/photos/13005458@N00/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

mie mi-au placut aia negri, transparenti, prin care se vede lenjeria alba!!!
poate ca-mi iau o pereche....



Kari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

Si mie mi-au placut cativa , daca eram mai subtirica cine stie imi trageam cateva perechi. Omului frumos ii sta bine cu orice asa spuneam prin tinerete, orice puneam pe mine venea bine.Acum ne mai gandim , dar cert este ca am o suta de perechi de pantofi ca aia no matter what se potrivesc.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue eyes spune:

Daca va intereseaza pijamaua antitot, www.gaggohaas.com/market/smarket/shop/offer/offers.seam" target="_blank">Siteul oficial
Din pacate nu gasesec pe net poza din catalog, asa de incitanta...
Ea, imbracata in pijamaua astronaut, sta pe genunchii lui, cu pijama idem. El o tine in brate, o saruta pe obraz, iar ea savureaza din plin.
Cine vrea poza, o decupez si i-o trimit. Dar repede, ca diseara pun maculatura in fata blocului.

Cadoul potrivit pentru o femeie? Descopera-i feminitatea!
Cadoul potrivit pentru un barbat? Apreciaza-i masculinitatea!
Cadoul potrivit pentru un copil? Lasa-i copilaria!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marianebuna spune:

Vaaai, pantalonii de lanitza si pijamaua sunt intr-un mare fel!

Chiar poarta cineva asa ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanamada spune:

Am o cunostinta care poarta din aia cu turu de zici ca a facut kk si a oprit-o o batrana pe strada sa-i spuna ca i-au cazut pantalonii in vine si sa-i ridice...faza tare era ca era ora 14, in Romana in statia de autobuz....va dati seama ce rasul naibii o fi fost!!!!!

Oana siCati mica (1 an si 4 luni)

NOI-CRACIUN SI REVELION,
CATINCA MICA, CATINCA MICA 2, CATINCA DUPA 1 AN, CATI SI MAMI, CATI SI MAMI 2, CATI SI TATI, CATI,BUNICII SI STRABUNICELE, CATI SI UNCHII,

Mergi la inceput