Cele mai stupide inventii in materie de pantaloni

Cele mai stupide inventii in materie de pantaloni | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

www.supereva.ro/info.asp?id=1446" target="_blank">Cele mai stupide inventii in materie de pantaloni

O super trecere in revista a unor enormitati in materie de pantaloni. Desigur, voi fi elegant contrazisa... probabil ca aveti asemenea pantaloni si chiar ii considerati geniali. Nu-i asa?





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaelk spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelk spune:

Cand vad persoane astfel imbracate, obisnuiesc sa spun ca...parca au facaut kk in panataloni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelk spune:

In alta ordine de idei...par foarte lejeri...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

cei mai mortali mi s-au parut pantalonii din mohair asortati cu pantofi roz


pentru Emma

sustine si tu lupta asta! semneaza si tu www.petitieonline.ro/petitie/sustinere_pentru_reglementarea_legala_a_reproducerii_umane_asistate_medical_si_pentru_introducerea_procedurilor_inseminare_artificiala_si_fertilizare_in_vitro_in_programele_nationale_de_sanatate-p28651051.html" target="_blank">petitia!


Lyme
blog DC,Impreuna Timisoara



"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue eyes spune:

primiti si www.underwear24.ch/index.cfm?menu=category&navID=47&catid=47&detailid=12840&detailpic=1&gender=fe&gShowausverkauf=false&gMandant=1&has3d=true&colorid=6440&art=g" target="_blank">pijamale?

Cadoul potrivit pentru o femeie? Descopera-i feminitatea!
Cadoul potrivit pentru un barbat? Apreciaza-i masculinitatea!
Cadoul potrivit pentru un copil? Lasa-i copilaria!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaloy spune:

Oribili! Cica pantaloni cu talie inalta? care talie? ca aia erau pana la gat.

Aia de mohair erau super...parca sunt de blana!...aveam eu o colega "grijulie" la serviciu (in RO) care ma sfatuia sa port chiloti mai seriosi, sau pantaloni mai inalti ...ca sa nu ma traga curentul la spate ! Cand am vazut modelul asta m-am gandit la ea...si iar mi s-a facut dor de tzara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

adevarul e ca din aia hammer, harem cum le zice, n.am nici.o pereche cu toate ca.s destul de folositi aici, nu.mi plac pentru ca pe mine nu ma avantajeaza, in schimb am vazut o fata inalta slaba gravida in 8 luni care purta asa ceva cu un tricou negru simplu , arata top model, dar intr.adevar cred ca tre sa ai cun corp frumos pentru asa ceva ca si pentru blugii skinny, oricum pe tipa aia o mai vazusem cu cateva zile inainte sa apara cu pantalonii aia, cu unii scurti de tot, arata de nota 10 in ei fiind si gravida pe deasupra

ivan si dayanara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_bunica spune:

mi se par oribili!!!Nu imi plac absolut deloc!!

Totul e bine cand se termina cu bine!!!http://www.flickr.com/photos/24984384@N08/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

daca ma fac sa arat mai grasa cu 10 kile,imi cumpar si io

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

se mai da si banii pe aia?

Citat:
citat din mesajul lui gabriella1

daca ma fac sa arat mai grasa cu 10 kile,imi cumpar si io

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.




da asta ar fi un motiv pt o pereche restul

------------------------
Someone's pleasure is another's pain!
Alergic at stupidity.

Mergi la inceput