CADOUL IDEAL DE ZIUA SOTULUI

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns jenetfox spune:

Citat:
citat din mesajul lui daniela_daneza

Eu i-am facut un tort intr-o forma mai speciala .....mouse combinat cu o discheta ...ca deh e in domeniul domnul si l-am trimis la servici la prima ora ...am avut complice un coleg ....

La multi ani ! Sa iti traiasca!

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
super tare dar al meu sot e agent de securitate ce forma sa aiba tortul?ha,ha,ha esti super tare mersi mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Citat:
citat din mesajul lui jenetfox

Citat:
citat din mesajul lui daniela_daneza

Eu i-am facut un tort intr-o forma mai speciala .....mouse combinat cu o discheta ...ca deh e in domeniul domnul si l-am trimis la servici la prima ora ...am avut complice un coleg ....

La multi ani ! Sa iti traiasca!

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
super tare dar al meu sot e agent de securitate ce forma sa aiba tortul?ha,ha,ha esti super tare mersi mult


pai sa ne gandim ...eventual un pistol ...sau o cascheta ...astae sunt ideile din acest moment ...daca mai imi vin te anunt .....

Multumesc ! Sa stii ca m-am tot gandit vrea 2 saptamani ce cadou sa ii fac ..dar eu zic ca mi-a iesit ...nu se astepta deloc ...mai ales ca nu imi e inca sot




Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

O excursie undeva...dupa buget si preferinte. Eu asta pregatesc pt la toamna. Sotul meu va face 40 si am rezervat deja ceva la o agentie, am vorbit cu sefa lui pt concediu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jenetfox spune:

super idei fetelor parerile voastre sint ff import.daniela_daneza imi placi din ce in ce mai mult cu asemenea imaginatie sint convinsa ca f. curind iti vei pune pirostriile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Abisa spune:

Poti sa-i organizezi acasa o petrecere surpriza cu prietenii cei mai apropiati. O sa fie impresionat! ;)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

eu i-am facut surprize in fiecare an, cu avertizarea ca eu urasc suprizele (el le iubeste)
petreceri supriza, mai mari sau mai mici
anul trecut, cand a facut 40 i-am luat bilete la Medieval Times, si i-am invitat si familia fratelui! a fost atat de surprins ca nu cred ca respirat cum trebuie pana acasa...cand l-a facut lord, waw, cred ca a fost in al 9 lea cer....

alt cadou care i-au adus lacrimi in ochi au fost bilete la meci de baschet demostrativ, Harlem Globe Trottem!

pentru anul asta, cred ca am sa ii iau bilete la Jays, la baseball
pe de alta parte isi doreste tare mult un gps...

cu mine e simplu, daca are macar 14 karate suntem ok!

Doamne'ajuta!

POZE
POZE2

http://maru-incotro.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

VREAU IDEI ! hELP ME....PE 31 E ZIUA LUI SI SCHIMBA PREFIXUL...VREAU CEAV TRASNET SI ORIGINAL ....


Si inca un amamnunt nu e sot ...inca

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:



Citat:
citat din mesajul lui jenetfox

super idei fetelor parerile voastre sint ff import.daniela_daneza imi placi din ce in ce mai mult cu asemenea imaginatie sint convinsa ca f. curind iti vei pune pirostriile




MULTUMESC!

Sper sa ai gura aurita , ca de cand astept!

Apropo, tu ce i-ai luat pana la urma ?

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nemo spune:

S-a mai pus intrebarea asta, dar o sa repet raspunsul: nu uita sa dai in dar si propria-ti persoana. Poate ca pare evident, dar stiu cel putin pe cineva care mai uita. Mi se pare mai important decit orice cadou. Daca iti permit conditiile, asteapta-l acasa gata de "actiune".

Scuze daca sugestia mea suna cumva vulgar, nu s-a vrut asa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

cu aceeasi idee ma confrunt si eu....ziua lui e pe 23...ce sa-i iau cadou.
in spirit de gluma am zis ca-i cumpar o bicicleta medicinala sa o folosesc eu in lupta cu kg. dar e ziua lui totusi...
apoi m-am gandit la un cantar de bucatarie, tot eu sa-l folosesc...nici asta nu e buna...
E ZIUA LUI TOTUSI!!!!
prima aniversare de cand suntem impreuna m-am dus la el acasa cu tortu si cadou dupa mine, flori pt soacra....si el dormea....l-am trezit si cand a deschis ochii a vazut tortu cu lumanarile aprinse si i-au dat lacrimile. s-a emotionat tare de tot.
dar anu asta ce sa-i cumpar?
m-am gandit si eu la cine romantica...dar tb sa vina invitatii si nu stiu cand sa-i chem inca...
si vreau sa fie ceva frumos si care sa-l incurajeze, caci dupa ziua lui va trebui sa mearga la o operatie relativ simpla dar ii este fricaaaa de nu mai poate.
ce cadou ar fi mai bun?

poze, Just Me
ambitioasa

Mergi la inceput