CADOUL IDEAL DE ZIUA SOTULUI

CADOUL IDEAL DE ZIUA SOTULUI | Autor: jenetfox

Link direct la acest mesaj

CE FACI CIND SE APROPIE VERTIGINOS ZIUA DE NASTERE A SOTULUI,si ca niciodata nu isi expr.dorintele ce cadou ii faceti sa fie placut surprins,sa nu spargi pusculita casei,sa nu fie luxos...

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns april spune:

ii iei un bilet la clubul de striptease

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rasfatzata spune:

cel mai mult il impresioneaza asta-> si dupa....

crisanda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miillyy spune:

Spune-ne cam ce suma esti dispusa sa cheltuiesti ... si dupa aceea venim cu idei sa te scoatem din bucluc.

M. si Mihnea

http://www.flickr.com/photos/13025337@N04/?saved=1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jenetfox spune:

multumesc april,rasfatzata si Miillyy pt.idei din pacate sint dupa o vacanta...nu am de cheltuit decit 100lei ca sa nu fac gaura in buget si sa se vada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

si daca se vede gaura din buget ce mare scofala?! Ca de aia sunt bani,sa se cheltuie.Fie ei chiar si ptr sotul tau,ca e doar 1 data pe an,nu in fiecare zi!

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unboticutz spune:

ce pasiuni are?

sotul meu s-a bucurat foarte mult de o petrecere surpriza cu prietenii lui (mai ales ca s-a trezit cu un prieten stabilit in strainatate care s-a nimerit intamplator in tara si care a pastrat secretul prezentei lui) si cu multa bere buna!

Emma are nevoie de noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miillyy spune:

In 100 Ron: fa-i un tort gustos. Pe al meu l-am dus la restaurant si la sfarsit s-a adus tortul cu lumanari. A fost placut surprins.

Mai poti sa ii iei un portofel din piele plasat intr-o cutie dragutza sau un mouse haios (sunt o multime de modele in forma de soarece, peste etc). Exista de asemenea set-uri de chat: web cam + casti.Mai merge o trusa de scule (al meu niciodata nu are destule) sau poti sa personalizezi o sticla din vinul care ii place.

Sper sa iti fie cu folos!

M. si Mihnea

http://www.flickr.com/photos/13025337@N04/?saved=1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michela09 spune:

Sugestii:
-poti sa ii faci o surpriza petrecand amandoi o seara in oras, la un film care stii ca ii place;
- o geanta de piele pt. servici (daca poarta);
- un abonament la sala, sau o sedinta la sauna;
- un wiski bun;
- un set deodorant, apa de colonie, afershave

Sper sa gasesti ceva cu care sa-l surprinzi placut!
Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

trimite-i un buchet de flori la locu de munca!

------------------------
Someone's pleasure is another's pain!
Alergic at stupidity.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Eu i-am facut un tort intr-o forma mai speciala .....mouse combinat cu o discheta ...ca deh e in domeniul domnul si l-am trimis la servici la prima ora ...am avut complice un coleg ....

La multi ani ! Sa iti traiasca!

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput