Shoppaholicele Redouto-masochiste (111)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Eu, ca sa citez un "clasic" in viata: "n-am gari" cu dietele
Poate ar trebui ca, deh, am si eu o varsta, dar pentru ca inca am o greutate acceptabila si pentru ca-s super comoda, nu m-am gandit inca sa tin o dieta

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:

quote:
citat din mesajul lui danamiha

quote:
citat din mesajul lui dianarus78

quote:
citat din mesajul lui Bratu Monica

Diana
Ce faci bun?Vreau si eu reteta!!!!!!!!!!!!!
please!!!!!!!!!!!!

Monikka



nu nu, n-o dau
e o tampenie, tocmai m-am convins. asa ca nu-ti bate capul. mai bine ia ceva de pe culinar!
'tampenia' mea se cheama 'marchiza de ciocolata', sunt doua straturi de cioco (topita pe fos, unt, zahar, oua multe, gelatina) un strat negru, unul alb. cica ar trebui sa se si lege compozitia, intai o pui pe aia neagra, o lasi la frigi, apoi o pui pe aia alba, iar la frigi... si se papa maine, cand cica, se poate felia ca o prajitura
daaaar, a mea nu s-a legat (de ce oare? poate pt ca nu ma pricep ) si cred ca o vom manca cu lingurita azi
serios acuma, al meu sotz accepta si insuccesele mele culinare. adica nu rade de mine, ceea ce e chiar de apreciat

scuze pt off-topic

copilu doarme (ala micu) si ala mare e la mare cu bunicii. de-aia am io vreme de dc si bucatarie


Marc 1+ si Ianis 3+

Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113084" target="_blank">Nasterea lui Marc

Mananc deci slabesc




Reteta asta e monti?




oooo, nuuuu
nu ma mandresc cu dulciuri monti, chiar deloc. numa' prajitura turnata cu mere si tortul pufos sunt monti si imi ies. dupa cum vezi, astea care nu-s monti nu-mi ies


Marc 1+ si Ianis 3+

Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113084" target="_blank">Nasterea lui Marc

Mananc deci slabesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:

quote:
citat din mesajul lui miki68

Eu, ca sa citez un "clasic" in viata: "n-am gari" cu dietele
Poate ar trebui ca, deh, am si eu o varsta, dar pentru ca inca am o greutate acceptabila si pentru ca-s super comoda, nu m-am gandit inca sa tin o dieta

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei



nu e chiar o dieta. e un regim alimentar sanatos. si, teoretic, nu te privezi de micile placeri culinare chiar daca exista o serie de 'interzise'. trebuie doar sa retii niste reguli de asociere a tipurilor de alimente. gata cu off-topic-ul gasiti subiect dedicat. chiar asa, ma duc sa le salut pe fete acolo ca n-am mai intrat de 1 luna


Marc 1+ si Ianis 3+

Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113084" target="_blank">Nasterea lui Marc

Mananc deci slabesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

sunt si eu p-aici; am dat o comanda azi ; sa va dau si link pentru ce spuneam aseara:

rucsacul PUMA, pe negru:
http://www.laredoute.fr/vente-sac-a-dos-puma.aspx?productid=324144490&documentid=520508&categoryid=0&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16&prodcolor=1

set lenjerie complet 12 eur:
http://www.laredoute.fr/vente-drap-urban-shop.aspx?productid=324126210&documentid=504008&single=false&categoryid=48583667

set lenjerie, tot 12 eur:
http://www.laredoute.fr/vente-parure-drap-herbier-prix-mini.aspx?productid=324127428&documentid=504008&single=false&categoryid=48583669

am mai luat si altele...revin cu linkuri


, mamica de David (24.04.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danadc spune:

Eu zic sa avem rabdare cu coletele. In iarna o comanda din 2 februarue, a ajuns pe 3 sau 4 martie....era cu prx ronds....

E astept din iulie: 2, 12, 16, 17, 23, 26....cu faliment asigurat pt ca inca nu am vazut ultima demarca cand sigur mai bag ceva, desi nu am nevoie in mod deosebit de nimic. Dar o sa-mi zic, LA PRETUL ASTA...si uite asa innebunesc cand fac calculul....


Am primit catalog Quelle si e cam SCUMP.....totul....
Ma uit sa vad doar ce se poarta, ce culori se asorteaza in trend si revin pe LR....


Asteptare calma ca vin....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Buna dimineata!
Dana, prix rondes e ultima "demarcare" pe LR, asa ca... ti-ai luat de-o grija anul asta

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ChrisDun spune:

'Neata!

ella_74, ai primit mail de confirmare pentru comanda de ieri ? Am dat si eu o comanda ieri, n-am primit mail, iar in Suivi imi apare doar En cours d'enregistrement

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Neata!
Misto seturile alea de pat Ella, as mai comanda si eu...dar pana nu primesc din ce am pe drum n-am curaj (1,2,4, 10 iul).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

quote:
citat din mesajul lui ChrisDun

'Neata!

ella_74, ai primit mail de confirmare pentru comanda de ieri ? Am dat si eu o comanda ieri, n-am primit mail, iar in Suivi imi apare doar En cours d'enregistrement

Christina



Comenzile date in weekend ramn in curs de inregistrare pana luni. Ai sa vezi ca luni e en preparation. Mail nu s-a mai primit mereu din cate stiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danadc spune:

Miki, ma gandesc ca vara asta nu mai respecta "protocolul" din iarna u prix ronds. Ei sunt la a treia demarcare si eu astept prix rond de 1 si 2 euro. Astept si eu....

Mergi la inceput