Miresele anului 2006 (99)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Aly lasa, bine ca ati fost impreuna si ati sarbatorit. acum vrei tu la Plaza, dar lasa omul sa se simta bine, nu cu seful si colegii in spatele lui.
Dragut hotelul unde vreti sa mergeti. cred ca e de preferat pt. familii cu copii, din ce am vazut in poze.
Silvia bun gemul, musai sa mai fac acum ca m-am invatat.
spor la munca...cred ca ai de lucru, daca faci munca de 3 persoane. Nu mai e mult pana in 28 si te relaxezi si tu.

aici iar e innorat, dar in masina imi arata 30 grade. mai stam putin in casa si pe urma afara cu noi.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

am trecut in fuga, doar cat sa va spun ca am fost la concert la Julio Iglesias si ma bucur tare mult. Traiesc si sper sa va scriu mai mult zilele astea.
Va pe toate, fara exceptie! Si pe Marco. Si pe Diana. Mai ales pe ei doi.
Am vazut si pozele cu Diana. Si mai dulce decat data trecuta.
Noapte buna!

--------------------------------------------------------------------------------
Curtea de Arges si Cozia
Castelul Bran
Castelul Peles
Cetatea si Muzeul de la Histria. Monumentul si muzeul de la Adamclisi
La munte
La mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daraban spune:

ciao fetelor
Va pupam pe toate!
Eu sunt intr-o perioada mai proasta zilele astea,mult de lucru si fara chef de vorbe

Voi reveni cand imi apare cheful.

dana si delia (11.03.2007)

nasterea unei printese DELIA GABRIELA



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Neata
..si eu tot pe fuga...trebuie sa iau si masina din service azi...si nu stiu cand pot sa fug de la birou

In rest, il astept pe Marius vineri sa vina acasa iar sambata plecam la cabana la Cheile Turzii...pana duminica cand ne intoarcem acasa si eu voi pleca in delegatie...asa ca de data asta il las pe el sa isi faca de cap

Am inceput si masajul de 2 zile, e super bine...asa de tare ma relaxeaza ca adorm instant dupa ce ajung acasa


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

neta fetele!
postez si aici mesajul care l-am scris la tulcence si aspirante sa va bucurati si voi ptr mine ...

neata fetele mele dragi!
astazi este o zi deosebita...sunt extrem de emotionata, nu-mi vine sa cred dar dimineata am facut un test intrucat mi-a intarziat o zi si ...au aparut f repede 2 liniute! acum cand scriu mai am putin si imi dau lacrimile. ideea e ca presimteam cu toate ca nu am nici un simptom, ma simt f bine si doar f rar simt niste intepaturi f vagi in burtica...
deocamdata nu stie nimeni, nici macar flo ptr ca nu vreau sa-i spun la telefon. dupa cum v-am mai spus el a vrut bb initial adica el a hotarat ca din ianuarie sa renuntam la pastile ptr ca in martie 2009 vrea bb, si il va chema robert.
nu-mi vine sa cred ca daca va vrea DD in martie chiar vom avea un bb...sper sa fie si baiat sa ii indeplinesc dorinta sotului.
asadar sunteti primele care aflati! stiu ca o sa va bucurati ptr mine...
va imbratisez pe toate

astazi nu mai intereseaza nici de munca nici altceva...sunt fericita dar in acelasi timp f speriata...

silvi
http://community.webshots.com/user/flovivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Mama Silvia, mi-au dat lacrimile de fericire pt. tine. Nu te cunosc personal, doar din poze, dar tare m-am bucurat. Felicitari!!!!
ce sa-ti spun? sa dea DD sa ai o sarcina buna, o perioada frumoasa si sa va bucurati din plin de perioada care urmeaza!!!
va fi o perioada frumoasa, plina de schimbari, unica, care trebuie traita la maxim.
Botic bine ca traiesti, tare m-am gandit la tine zilele astea.
Oana asa deci, va distrati weekendul asta si pe urma iar sunteti despartiti. nu mai terminati cu delegatiile astea?

Bai de cateva zile a devenit un pupacios al meu copil. Si inaite ne pupa, dar acum se trezeste din senin si cere un pupic, ba mie, ba la tat-su. Cand ii dam ceva, iar ne pupa. tare simpatic mai e!!!
fug la treaba.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daraban spune:

Silvi,ma bucur tare tare pt voi!
Sa va dea Dumnezeu sanatate si in martie sa-l cunoasteti pe Robert.

dana si delia (11.03.2007)

nasterea unei printese DELIA GABRIELA



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Wow, ce vesti bune pe-aici. Silvi sa fie intr-un ceas bun! Sa iti ajute DD sa ai o sarcina usoara si un bebelin sanatos (iti doresc sa fie bebelin asa cum vrei tu ). Uite cum se rezolva si problema serviciului pe o perioada mai mare de timp.
M-am plans si eu o zi ca n-am de lucru si repede a trimis seful ceva. Acuma ma chinui sa intru in dispozitie, ca numai la concediu ma gandesc.

Gio din cate m-am uitat eu, cam toate hotelurile in Turcia sunt setate pe familie si ofera servicii pentru copii. Macar la asta a fost seful lui Gabi acum in iunie deci avem referinte bune de la cineva care chiar e pretentios. Sper sa fie ok, chiar daca noi nu mergem cu copil .

Fetelor, am intrat rapid sa va cat sa va tina o saptamana. Maine dimineata am 'decolat' spre mare. Sper sa avem vreme buna si sa ma bronzez si balacesc cat mai mult.
Ne auzim dupa ce ma intorc.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Silvia mi-a luat-o inima la galop cand am citit ce-ai scris! Asa de mult ma bucur pentru tine!!!!!!!!!!! Iti urez o sarcina usoara si fara greturi si un bb sanatos!!!!!
Aly concediu placut, sa va distrati si pentru aia care nu pot pleca anul asta la mare, cum am fi noi, de exemplu

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157604728702923/" target="_blank">Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii
www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157605771628637/" target="_blank">Poze nunta
de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Aly, oricum turcii au servicii ireprosabile, rara mai gasesti un asemenea lux. vezi ca aiai toti acolo asteapta bacsis, asa sunt invatati. lasam zilnic camerierei cate 2-3 euro, depinde.
Concediu placut sa aveti!!!!
Dana sper ca esti mai bine. toate problemele sa se rezolve cat mai repede.

De ieri copilul meu e marait, cauza? ultima maseluta. nu-mi vine sa cred ca am scapat de dentitie.
in rest, toate bune...cu treaba pe langa casa.

, weekend fain sa aveti.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput