farduri minerale?

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vio_dia spune:

Uaaau Ce bine, abia asteptam un cod ca asta! Si ne dau si cadouri la comenzi de peste 17 dolari, grozav.

Trebuie sa ma grabesc, ca vad ca e valabil doar o saptamana, pana pe 24, asa ca ma duc sa umplu cosul.

Pisu_bun, as vrea sa te ajut, insa eu nu folosesc primer sub fardul de ochi, asa ca nu stiu ce sa-ti recomand. Pentru ca fondul de ten sa reziste mai mult, eu in special cu zona T am probleme, folosesc fdt in varianta matte sau intensive doar pe zona respectiva, in rest o-glow sau semi-matte, iar deasupra pun finishing dust pentru fixarea mai buna a machiajului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisu_bun spune:

Multumesc mult pt tip vio! Astazi sper sa reusesc sa-mi fac si eu prima comanda :) Si o sa fie si mai speciala pentru ca avem reducerea aceasta destul de consistenta. :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisu_bun spune:

HEY i'm back cu inca o intrebare foaaaarteee importanta. Cum pot anula o comanda care este inca in pending pentru ca nu am destui bani pe card? Sper sa o pot anula pentru ca ma mai expediat-o o data insa cu un card finantat. N-as vrea cand imi intra banii pe card sa dispara astia si sa ma mai trezesc o data cu aceleasi produse . Stiti o persoana de contact pe care sa o intreb mai departe? Pot face eu ceva? MERCIII si astept sfaturi!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vio_dia spune:

Pe prima pagina a sitului, in dreapta ai "Live suport". Trimite un mail la prima adresa de acolo - thanks@everydayminerals.com - si spune-le ca vrei sa anulezi o comanda, eventual scrie si numarul comenzii, motivul, etc...

Eu n-am anulat nici o comanda pana acum, dar cred ca n-ar trebui sa ai nici o problema. Din cate am citit toata lumea e multumita de client service-ul lor, spun ca sunt foarte amabili si rezolva repede problemele.
Succes, sper sa rezolvi repede.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisu_bun spune:

Gata am scris la acea adresa...acum voi astepta raspunsul....sper sa vina repede. Mercic mult vio!
Dar mai am o intrebare pt cunoscatori. Ok fardurile sunt naturale...minerale...micronizate....inerte...pana aici totul ok. Insa nu tot ce-i natural e bun pt piele. Nici tot ce-i chimic. Cum facem diferenta? Ce efecte au int imp asupra pielii? Dupa parerea mea c este cel mai bun pt organism este ceea ce acesta contine...respectiv apa....colagen...eventual ser fiziologic (si nu glumesc pt probleme ale ochilor).
Stie cineva ceva in sensul asta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisu_bun spune:

buna fetelor!!! s-a rezolvat problema cu anularea comenzii. au raspuns f rpd cei d la support intr-adevar si au rezolvat problema imediat!! sunt foarte fericita si abia astept produsele!! revin cu impresiile unui ten buclucas! pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Bagat si eu comanda sanatoasa..sa vedem cand vine.

La comanda precedenta, n-a ajuns cadoul..poate din cauza ca n-am bagat codul de reducere si atunci nu s-a inregistrat pt. cadou?

Sa vedem la comanda asta....

Craciun fericit!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Tot eu...
La multi ani! pe 2009.
Sa ne mearga cat mai bine!
Astept comanda facuta inainte de Craciun!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisu_bun spune:

buna fetelor!!!! la multi ani si sa avem un an minunat si sa auzim numai d bine!!! a sosit si comanda mea d cateva zile, nu am platit nik la vama si abia astept sa incerc produsele!! pensulele sunt absolut geniale....fata de ce am avut.... si chiar si fata de l'oreal care este si cu muuuult mai scump!! pupici si ne auzim cu impresii!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vio_dia spune:

La multi ani pe 2009 va urez si eu! Sa avem parte de un an bogat, cu carduri pline, comenzi cat mai multe si preturi mici-micute !!

Eu n-am mai apucat sa fac comanda inainte de Craciun, asa ca abia va astept cu noutati si impresii despre comenzile voastre.

Va ,

Vio

Mergi la inceput