farduri minerale?

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Ema,

Trimite un mail la EM. Vezi ca au si forum unde poti posta.
Succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ema spune:

Am trimis cred ca 30 de e-mailuri...pina acum si nu am primit nici macar un raspuns...cum e posibil asa ceva?Ca mi-au anulat comanda..nu inteleg...dar ca din 62$ sa-mi trimita inapoi exact 10$ mi se pare prosteala de-a dreptul.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

ema,

Scrie si pe forumul lor. Poate fetele de acolo au si alte solutii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vio_dia spune:

Ema, nu am folosit paypal si nu stiu exact cum functioneaza, dar stiu ca daca iti e anulata o comanda si ti s-au tras banii din cont deja, poti merge la banca unde ai cardul si poti face refuz la plata pentru comanda respectiva. Asta in cazul platii direct cu cardul, dar poate merge si la paypal.

Eu am patit asa la 2 comenzi date la fragrancex, un site din State care vinde cosmetice si parfumuri, care imi anulase comenzile iar banii erau blocati in cont. Am fost la banca cu printurile la mailurile in care imi spuneau ca mi-au anulat comenzile si in 2-3 zile aveam banii inapoi in cont. Am inteles ca poti face refuz la plata pe motiv de comenzi anulate sau nevenite pana la 45 zile de la data comenzii (sau platii, nu mai stiu bine). Oricum poti suna la banca sa intrebi ce poti face in situatia asta.

Anyway, e ciudat ca EM sa ia banii si sa anuleze comanda.. Ti-au spus si care e motivul? Mie ultima comanda mi-a aparut ca shipped in status chiar de a doua zi, iar banii i-au luat din contul meu dupa vreo 3-4 zile.

Chiar sunt curioasa ce s-o fi intamplat in cazul tau... Sper sa se rezolve cat mai repede si bine pentru tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Am reusit, am dat comanda si am facut plata!
La cat am incarcat comanda si am platit, sper sa fie OK!
Merci!
Oricum, cim vine comanda, cum trec la impartasit impresii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vio_dia spune:

ileana, ma bucur ca ai reusit ! Sper sa iti placa tot ce ti-ai comandat, eu abia astept sa-mi vina pachetelul si sa le incerc pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Buuuuuuuuun, mi-a venit si mie comanda in 21, comandata pe 5. Mult!

Am luat kit-ul free cu Olive Fair, Beige Sandy Fair si Buff Fairly light neutral foundation, concealer mint si blush plum dust. Am mai luat flat top brush, un lip gloss, blotting paper (absoarbe grasimea de pe fata, e pt sot) si un finishing powder cool pink si unul start to finish fair.

Eu am tenul mixt si fara culoare, sunt f deschisa si palida. Totusi, cel mai bine mi s-a potrivit Olive Fair, cu finishul pink, si apoi cel fair peste. Blush-ul plum dust a stricat tot efectul, e prea maro pt mine, mi-am comandat acum unul mai roz. Oricum, cu tot concealerul, nu mi-a acoperit o urma de cos mai recenta, se vede clar prin el. Ceea ce nu se vede, de ex cu corectorul de la Avene!

Mi-a placut extraordinar de mult peria aia flat top, fantastica senzatia pe piele.

Lip gloss-ul e f bun, dar miroase nasol, cred ca de la untul de cacao sau ce-i fi prin el. Insa, repet, e fff bun. Culoarea nu prea am nimerit-o, dar era singura care parea mai decente.

Acum am comandat kit-ul de 34$ cu reducere de 8% (giving e cuvantul pana pe 27 nov), inca un kit free si nu mai stiu ce. Oricum, preturile mi se par fff bune, iar produsele par de calitate. Acum sa vedem cum reactionez la ele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Citat:
citat din mesajul lui carolinah

Buuuuuuuuun, mi-a venit si mie comanda in 21, comandata pe 5. Mult!

Am luat kit-ul free cu Olive Fair, Beige Sandy Fair si Buff Fairly light neutral foundation, concealer mint si blush plum dust. Am mai luat flat top brush, un lip gloss, blotting paper (absoarbe grasimea de pe fata, e pt sot) si un finishing powder cool pink si unul start to finish fair.

Eu am tenul mixt si fara culoare, sunt f deschisa si palida. Totusi, cel mai bine mi s-a potrivit Olive Fair, cu finishul pink, si apoi cel fair peste. Blush-ul plum dust a stricat tot efectul, e prea maro pt mine, mi-am comandat acum unul mai roz. Oricum, cu tot concealerul, nu mi-a acoperit o urma de cos mai recenta, se vede clar prin el. Ceea ce nu se vede, de ex cu corectorul de la Avene!

Mi-a placut extraordinar de mult peria aia flat top, fantastica senzatia pe piele.

Lip gloss-ul e f bun, dar miroase nasol, cred ca de la untul de cacao sau ce-i fi prin el. Insa, repet, e fff bun. Culoarea nu prea am nimerit-o, dar era singura care parea mai decente.

Acum am comandat kit-ul de 34$ cu reducere de 8% (giving e cuvantul pana pe 27 nov), inca un kit free si nu mai stiu ce. Oricum, preturile mi se par fff bune, iar produsele par de calitate. Acum sa vedem cum reactionez la ele!

Caro



Cu 24 de ore vine prea tarziu pentru mine postul tau...
N-am avut vici codul de reducere...
Am comandat si lip gloss-ul...
Viata...viata....
Bine macar ca sunt bune...
Astept cu nerabdare sa va impartasesc si eu impresiile la pachetul meu...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Codul de reducere il gasesti pe site-ul EDM, cred ca la sectiunea specials. Se schimba destul de des, de altfel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Citat:
citat din mesajul lui carolinah

Codul de reducere il gasesti pe site-ul EDM, cred ca la sectiunea specials. Se schimba destul de des, de altfel.

Caro


Merci!
Eu sunt incepatoare...


Mergi la inceput