Miresele anului 2006 (98)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

asa.....
am vazut pozele Danei si ale lui Kitzy, super faine toate. bbine, cele din Italia imi lasa asa o nostalgie in suflet.....
am lasat spre final pozele Alinei, caci sunt, nu gluma.
Botic bine ai revenit!!! cu forte proaspete? cand ne pove si noua cum a fost? poze? se pare ca nu ai ajuns pe la Oana.
Aly bine ai revenit si tu acasa!!! imi pare rau ca ai probl. cu colega, pacat. spor la munci si te asteptam cand poti. (apropo...tot locatia aia o lasi la profil?).
Oana o sapt. buna iti doresc! Mama ce weekend plin ai avut si tu. ati vazut case dragute? vreti sa va mutati?
Krelia, Silvia si doamne ajuta sa veniti cu vesti bune cat mai repede.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

neata!!!

fetelor sunt f bucuroasa am terminat de renovat dormitorul si balconul, aseara am facut curat pana la 12 noaptea impreuna cu flo...deabia astept sa iau si mobila!

aly, am stat cu ochii in poze pana acum, superbe. le-am admirat nu doar eu ci si tot biroul...m-am laudat de parca as fi fost eu acolo "uite bai unde a fost prietena mea si ce a vazut"
da tu nu te-ai pozat deloc?

gio, ai vazut ce baietel cuminte ai, a dormit, a mancat, a mers de munuta, a ascultat-o pe bunica...f cuminte!te cred ca iti faci griji si ca ti-e dor de el dar mai bine profita sa faci tot ce nu poti face cand e marco acasa.

o zi minunata sa aveti!

silvi
http://community.webshots.com/user/flovivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

asa....
am vazut pozele Aly...superbe locuri, cladiri...oare cand le vad si eu pe astea in realitate????
auzi??? dar fordul ala numai ford Fusion nu e...cel putin ala care in Ro e Fusion e alt model, super naspa. al tau a fost misto de tot, si culoarea a fost faina.
ai dormit cu colega in camera sau cum? am vazut ca acolo era si bucataria si dormitorul. sau ea avea o alta garsoniera asa?
Silvia ma bucur ca ai terminat cu amenajatul. cand termini totul, asteptam poze. caci ale Oanei .......cred ca iesim la pensie pana apar....sau se muta la casa si deja apartamentul e trecut.
sa stii ca asa vrem sa facem...azi iesim...mancam in oras, ne plimbam prin magazine. maine vrem sa mergem la un film la multiplex, caci de cand ne tot dorim, dar nu reusim cu copil...si mai vedem noi...cert e ca nu stam seara in casa....profitam la maxim de absenta piticului, ca sa facem lucruri pe care nu le putem face de obicei cu el.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Neata

Aly am vazut pozele ...abia astept sa ajung pe acolo
de cumparat cine stie ...ca si din Malaezia am venit cu un geamantan in plus ...asa ca e bine de stiut ca pot veni cu o caruta de kilograme
o sa te mai intreb eu una alta mai in colo
mult spor la munca

Gio deci va faceti de cap ...foarte bine profitati!
Inca nu vrem sa ne mutam, mai avem de platit la apartament ...dar dupa ce terminam ne vom muta...dar nu stiu daca la casa sau intr-un bloc nou, asta visez eu un apartament la vreo 200 mp cu scara interioara
Am fost sa vedem un cartier rezidential unde se pare ca isi vor cumpara nasii nostrii casa.

pozele, offf nu am timp nici sa rasflu si cand ajung acasa sunt franta numai de poze nu imi arde ...dar cand oi fi in concediu si o sa stau acasa promit ca imi recuperez "datoriile"

Ralu a ajuns pe la mine , am baut o cafea impreuna


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

poze gasiti aici

aha...Oana ma bucur ca te-ai intalnit cu ralu, macar cu tine s-a vazut.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

ooana, apartament nou am vrut si noi da cu banii pe care ii aveam nu puteam lua decat garsoniera in bloc nou si doar de la et 5 in sus asa ca am renuntat si ne-am luat apartament vechi (din 80)da cu 3 camere...sa dea DD sa iti iei asa cum iti doresti.

gio, am vazut pozele de la balaceala, f frumos v-ati distrat!
eu chiar deseara am sa fac niste poze prin apartament si maine dau cardul unei colege sa mi le descarce ...nu dureaza mult si vi le arat.
vad ca voi aveti program romantic in 2...poate faceti o fratiaora ptr marco inaintea mea sau a kreliei...distractie placuta, bucurativa din plin de clipele in 2!

toata gasca!

silvi
http://community.webshots.com/user/flovivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:


M-am trezit si eu de vreo ora. Am dormit la greu. Cred ca abia aseara m-a ajuns toata oboseala acumulata in concediu, asa ca am prestat cu somnul la greu
Am profitat si de faptul ca azi e sarbatoare si nu pot face nimic prin casa.

Gio, in loc sa te bucuri ca ai scapat cateva zile de Marco si poti sta si tu linistita cu Clau, tu te tot stresezi aiurea si esti cu emotii. Fii linistita ca daca, Doamne fereste, ceva e in neregula, sigur te anunta mama ta. Oricum, pe mine tare ma distreaza ce povestesti despre Marco , trebuie sa recunosc.

Silvia, cand faci party pentru inaugurarea apartamentului? Sa stim cand sa venim si noi...

Am vazut si eu pozele Alinei... si drept sa va zic, acum parca mi-e si rusine sa le mai arat pe ale mele. Nu se compara nici 1% macar :(

Gio, pai ce sa va povestesc? Am "acumulat" 3100km. Am colorat pe harta pe unde am fost si aseara, cand ne uitam, parca nu ne venea a crede ce nebuni am fost si cat am putut umbla.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Foarte frumoase pozele Gio
mai povesteste-ne cum e acolo...poate ne incumetam si noi
cat e intrarea? cazarea cum a fost?

Ralu hai ca si tu ai avut un traseu fain...astept sa vad pozele(ce tolomaca am fost, trebuia sa ne facem o poza)


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Oana, acum pun pozele pe webshots.

Tu ca tu, da' noi ce tampiti am fost. Luasem si aparatul din masina pentru poze si cand sa iesim din Mures, ne-am trezit ca nici macar o poza n-am facut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Botic astept pozele.
Oana pai ce sa-ti spun. Pt. inceput 235 forinti= 1 euro.
Cazare am platit 10 euro pers.noapte. Conditiile au fost ok, curat, dar nu lux. Gazda era la 200 m de strand, intrarea la strand a fost 1200 forinti de pers. Iar ca sa intri si la Aquapark mai trebuia platit 2500 forinti/pers. Mi s-a parut o tampenie, oricum noi nu am intrat la aquapark, erau, cica, 9 tobogane, eu am vazut doar 5 si ceva porcarii micute pt. copii, dar prea mari pt. Marco.
Silvia astept pozele cu apartamentul.
Dana cum a fost intalnirea cu soacra de duminica?

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput