Va plac barbatii parosi sau....epilati?

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kay spune:

KOKIY, iubita, hai sa ne luam pastilele impreuna si sa ne culcam, esti absolut dementiala

si si, depinde de ce chef am

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Io vreau FARA! Maimute gasesc la zoo cite vreau! KOKIYLEASO ESTI DE BELEA FATA!

***********************************************************************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi / Cu terapie MIHAITA POATE FI UN COPIL NORMAL-AJUTATI-L!!!


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Citat:
citat din mesajul lui Muuh

Pentru mine e important sa fie ras pe fata si la subbrat si tuns scurt la putza.
Raspuns satisfacator?

Miruna + Alexei (13.07.2006) il asteapta pe BB2 in septembrie







Claudia si Raul-Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

kokiy, ai fost dementiala



Claudia si Raul-Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

Citat:
citat din mesajul lui misha71

Io vreau FARA! Maimute gasesc la zoo cite vreau! KOKIYLEASO ESTI DE BELEA FATA!

***********************************************************************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi / Cu terapie MIHAITA POATE FI UN COPIL NORMAL-AJUTATI-L!!!


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor



Bey,KGB-isto ...da rascolisi,nu te lasasi

****************************
Si Mihaita,are nevoie de voi!

Alaturi de Sonia!
****************************

Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RazaDeSoare spune:

Citat:
citat din mesajul lui kokiy

M-ati distrat foarte tare
Eu una nu mi-am pus problema pana acum ,dar imi dau seama ca nu mi-ar place sa fie foarte paros in zona intima ...daca-mi incurc destele prin parul de acolo,apoi tre' sa chem descarcerarea .....al meu de obicei se rade intim si axial ...uneori foloseste si foarfeca,iar in legatura cu asta am o intamplare beton pe care mi-o aminteste mereu sotul.....in primul nostru an de casatorie intru peste el in baie si tip "vaaaaiiiii"...al meu sot statea in genunchi in cada tinandu-se de dansa si indrepta foarfeca spre ea....el speriindu-se de tipatul meu zice "ce ai"...eu realizand de fapt ce vroia sa faca spun calma"ma speriasem,credeam ca ti-o tai" nu scapam eu asa usor

Razvanel soricel

Kokiy mami de Claudia (12dec.2001) si Razvan (8 iunie 2007)



am ras cu lacrimi,esti super tare Kokiy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikole spune:

Vikinga, Koky , mai ziceti ca le spuneti bine, am ras cu lacrimi...
mey, mie-mi plac barbatii parosi...cu cat mai mult, cu atat mai bine, mai putin pe spate...asta ma dezgusta.
Acu' norocul meu...am intalnit exact ce mi-am dorit, si nu l-as da pe toti epilatii.
Mereu am considerat un barbat paros suuuper sexy, e chiar unul dintre putine lucruri ce ma...turn oooonnnnn!!!

va las ca o iau pe aratura

Nikole, mami lui Albastrel
"To born, to live, to die, to reborn and to keep progressing. That is the law"
Allan Kardec

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mess0804 spune:

Cate bordeie, atatea ... freze

Al meu trebuie neaparat sa fie epilat subbrat si in zonele (daca ar avea padurice n-ar primi nik ... si chestia cu sa imi placa de el natural ... pai lui de ce nu-i place de mine naturala? pai ori e egalitate ori nu-i)
Pe piept n-are de la mama natura, insa pe picioare si maini a recuperat si ala ramane la locul lui. Mi se pare prea gay un barbat cu picioarele facute cu ceara



Daca s-ar crea casa fericirii, cea mai mare incapere ar fi sala de asteptare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mess0804
Mi se pare prea gay un barbat cu picioarele facute cu ceara




Da, dar la Chipandales te-ai uita!

***********************************************************************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi / Cu terapie MIHAITA POATE FI UN COPIL NORMAL-AJUTATI-L!!!


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns celmaimic spune:

pot sa imi exprim si eu umila mea parere?
well... pe mine unul ma dezgusta barbatii metrosexuali (nu ca ceilalti m-ar atrage, dar... una e sa ma dezguste si alta e sa imi fie indiferenti) :)
deci... mi se pare o prostii si o porcarie treaba asta cu epilatul (total). Exceptie pt unii sportivi de performanta unde este recomandat si indicat (inotul spre exemplu... si nu numai).
Dar in rest... cred ca e suficient sa fie cum i-a lasat Dzeu... dar spalati si ingrijiti.
Sub bratz 0, iar in zona... cat de scurt posibil :)
in rest... spalati si ingrijiti.. :)
cred ca ma repet... :)
atat.

To good to be light

Mergi la inceput