Miresele anului 2006 (97)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

noi nu am iesit, ca ploua. M-am saturat de vremea asta...ba e cald...ba e furtuna.
asa ca mi-am terminat curatenia, mai am de sters praful si de calcat. dar astea le las pe maine.

Coana asa deci....esti prin Cluj de lipsesti la apel. Intalnire placuta cu sotul Alinei, caci cu Kitzy poate nu reusesti sa te vezi.
Kitzy nici eu nu puteam dormi ziua, dar macar marco dormea toata noaptea, exceptie orele de papa si cele 20 min. cand urla de colici. In rest a fost boeirime, dar tot ma simteam obosita. asa ca-mi imaginez cum esti tu.
Aly ma bucur pt. tine, ca te shopingaresti, ca te plimbi, ca mai si muncesti. Bravo, o meriti!! si fa-le in ciuda vechilor sefi.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Gio la noi a fost o zi frumoasa...dar am inteles ca vin ploile

Aly, spor la cumparaturi ...cum stai cu bagajele? (eu o data a trebuit sa cumpar un geamantan ca nu mai aveam loc pe unde sa mai pun cumparaturile)

Kreliuz esti la Cluj...aici aproape de mine la 100km

Ralu pe unde umbii...ca deobicei asta e ora la care esti pe aici!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Gio o sa le si fac, ca merita. Toti aveau impresia ca suntem niste looseri daca am venit din Romania sa muncim in State. E fain cu shoppingul, dar taare mi-e dor de iubi al meu .

Oana oricum va trebui sa cumpar geamantane. In principiu trebuia sa mai iau doar unul, pentru ca am venit cu unul mare si unul de mana, dar au avut astia grija sa mi-l strice pe ala mare la venire (rupt fermoarul si incuietoarea) asa ca o sa cumpar doua, si pe unul imi dau astia de la compania aeriana banii inapoi. Sper sa nu depasesc greutatea admisa . Oricum de adus nu mi-am adus extrem de multe, pe principiul ca imi voi cumpara aici, dar si asa acum mi se pare ca am adus prea multe.

fetele si va las o pe dimineata.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by ooana

[navy][font=Comic Sans MS]Gio la noi a fost o zi frumoasa...dar am inteles ca vin ploile
quote:

avertizare cod galben


[quote]Kreliuz esti la Cluj...aici aproape de mine la 100km

atat e de la Tg M. la Cluj?

[quote]Ralu pe unde umbii...ca deobicei asta e ora la care esti pe aici!

sunt pe-aici
imi primeam cadoul de la sot
cica... avansul
M-am uitat si la Eurovision.


--------------------------------------------------------------------------------
www.trilulilu.ro/StudioCMC/126425c7dab711" target="_blank">Flori de mai
Goran Bregovic - Iasi - 9 mai 2008
28 aprilie 2008 - Cheile Bicazului-Lacul Rosu
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Foto diverse 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by Alynutza
... dar taare mi-e dor de iubi al meu .



lasa, nu mai plange...
vezi ca el are ocupatie, isi da intalnire cu... coana
Sper ca ai inteles ca glumesc.

--------------------------------------------------------------------------------
www.trilulilu.ro/StudioCMC/126425c7dab711" target="_blank">Flori de mai
Goran Bregovic - Iasi - 9 mai 2008
28 aprilie 2008 - Cheile Bicazului-Lacul Rosu
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Foto diverse 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Neata!
Ieri de dupa-masa pana seara am avut o Diana agitata si ca urmare, a dormit de la ora 23 pana la 5 dimineata
Cand m-am uitat dimineata la ceas, nu mi-a venit sa cred dar e drept c-a dormit cu mine in pat, am pus-o in patut dar a urlat din toti plamanii si-atunci am pus-o cu mine in pat, i-am dat sa suga si-am adormit cu ea cu tot. M-am mai trezit eu peste noapte sa vad ce face, sa nu se sufoce etc, dar a fost totul ok langa mami in pat, prapadita!!
Kreliutz daca nu apuci sa vii la mine in cartier, mi-e teama ca nu ne putem intalni, poate cu alta ocazie, ca sigur o sa mai fie.
Onutzule ce mai zici?
Ralule pe unde esti?
Gio tu cred ca esti cu smotru prin casa, nu?
Aly multumim de cafeluta de peste ocean, parca e mai buna
Silvia lipseste de la apel

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157604728702923/" target="_blank">Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana


de Diana ( 24.04.2008 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

neata!!!

kitzy, te-am auzit si am venit la apel. eram pe aici da faceam revista presei.
ieri iar am avut la serv zi urata...adica plina, am vorbit si la telefon cu un chinez de la consulatul lor, omu vorbea in engleza da tot numai xin si xan intelegeam...da pana la urma a fost bine am aflat ce il interesa pe sefu...

Aly, multam de cafeluta! si sa shopinguesti bine in continuare...am primit si eu o rochita de la o prietena din state si deabia astept sa o imbrac...da parca e prea frig inca!

gio, krelia, botic...(pe care am omis iertare)

o zi minunata sa aveti!

silvi
nunta mea
luna de miere

bruno
poze diverse

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

si revin ca am uitat...La multi ani! ptr toate Elenele si Constantinii din familiile voastre.

sa-mi traiasca soacra!

ma bazez pe faptul ca avem doi sefi sarbatoriti si o sa am o zi super linistita ca doar astazi se chefuieste...

silvi
nunta mea
luna de miere

bruno
poze diverse

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Neatza!!!
Eu si marco am avut un de dimineata. nu a vrut sa se imbrace, m-a plesnit, i-am dat si eu la fundulet, a inceput sa , cum ma vedea cum ma lovea, numai cu tat-su' s-a imbracat,dar ... s-a potolit brusc cand i-am zis ca-i dau guma. Pe care mi-a aruncat-o in masina si nu o gasesc. Cu caldura asta...precis se inmoaie si se intinde.
Azi e sarbatoare
tuturor celor care poarta nume de Elena si Constantin.
Sa o sun si eu pe mama, caci e Elena. Si maine fac 29 ani de la casatorie.

Aly hai ca mai ai putin si vii tu acasik la sotiorul tau. sa-i cumperi multe cadouri.
Botic sa ne traiesti!!! ceva de baut nu dai?
Kitzy ma bucur ca a dormit Diana, vezi sa nu devina un obicei, caci cu greu o mai scoti din patul tau.
Silvia, Oana .

Ieri am facut . Nu va zic cum arata acum casa. Azi mai trebuia sa sterg praful si sa calc. acum daca e sarbatoare...poate praful tot il sterg....


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Gio LA MULTI ANI PT MAMI TAU SI LE UREZ MULTI ANI DE CASATORIE IN CONTIUNUARE SI SA FIE CAT MAI FERICITI!!!

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157604728702923/" target="_blank">Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana


de Diana ( 24.04.2008 )

Mergi la inceput