*** Shoppaholicele Redouto-masochiste (93) ***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns devia spune:

am bagat codul 71110 -ceas maro si a mers cum arata ceasul? aveti idee?



David18.06.2007
www.slide.com/r/oArgv-ggoj_39SFm_TjmCbCBbJus9hgS?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

quote:
Originally posted by devia

am bagat codul 71110 -ceas maro si a mers cum arata ceasul? aveti idee?


Nu, dar se pare ca e ceas barbatesc (cel putin asa se mentiona pe unul din site-urile cu coduri).

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devia spune:

Multumesc frumos miki


David18.06.2007
www.slide.com/r/oArgv-ggoj_39SFm_TjmCbCBbJus9hgS?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristicross spune:

danadc, te rog pune si imginile cu rochitelele alea, ca sa ne ferim de ele. multumim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Si eu astept din 20 aprilie colet...Offfff!

Cat despre vesta eu m-am uitat mai intai la marimi, nu am vazut sa depaseasca 170 si ceva, ba chiar am vazut si un 102 plus ca e la categoria Fille , nah....m-am mirat si eu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

Clau sper ca nu te-ai suparat...nu era o replica ....doar spuneam ca mi-am comandat-o si eu ptr mine. Sa sstii ca eu mi-am mai comandat multe lucrusoare de la copii.156 spre exemplu mi-a venit bine si la panataloni scurti, si camasi si bluzite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Nushu sarcina usoara si un baietel sanatos!

Intrebati de aparatul de ras: eu l-am primit, e ok, nu pare a fi ordinar. Sotul insa l-a folosit o singura data, apoi a uitat de el si se barbiereste tot la 3 zile

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vio_dia spune:

quote:
Originally posted by devia

buna fetelor !ma pregatesc sa dau comanda si sunt putin nehotarata eu port 38 la haine si nu stiu ce marime sa alegma puteti ajuta? sa i-au acelasi nr. sau mai mic?
aaaaa,si am ales si o pereche de balerini...eu port 36 si am ales 37 ...am facut bine?

David18.06.2007
www.slide.com/r/oArgv-ggoj_39SFm_TjmCbCBbJus9hgS?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">David




Si eu port 38 in general in Ro, insa de la Redoute mi-am luat 34-36 pentru bluze, pulovere, camasi, etc si mi-au venit foarte bine, iar pentru pantaloni am luat 36, pentru ca 38 am luat si mi-au fost mari.
Cred insa ca cel mai bine ar fi sa te uiti pe ghidul de marimi de pe prima pagina si sa te masori. Eu am luat in general cu un numar mai mic decat cel care mi-a iesit dupa ce m-am masurat, insa nu e o regula generala, depinde si de fler.Primele comenzi le-am facut mai mult de incercare, ca sa orientez la marimi, insa pentru incaltari tot n-am reusit sa gasesc marimea potrivita, balerinii 36 imi sunt mari, nu pot sa-i port decat pe piciorul gol, altfel cu ciorapi ii pierd din picioare, si port in Ro 35.5 sau chiar 36 (daca sunt pantofi cu bot ascutit, nu rotund).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

am primit azi ,cadou de bun sosit la LR pt prima comanda, un cod de reducere 20euro din comanda de 55 si are si FDP 0, dar am niste intrebari, ca l-am incercat si nu merge.....tre sa fie comanda de exact 55 euro?sau poate fi mai mare???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adeea_ro spune:

quote:
Originally posted by gabitaco

Eu inca astept comanda din 20 aprilie....

Gabriela si Mateea Ioana
Povestea nasterii




eu astept din 19 cu banii luati pe 23

Mergi la inceput