Miresele anului 2006 (96)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Silvia
Gio eu as incerca afacerea...mai ales ca iti si place.
O prietena de-a mea s-a asociat cu cineva pt o gradinita dar din pacate n-a mers prea mult afacerea, spatiile de inchiriat sunt foarte scumpe, a mers un an si n-a scos mare lucru asa ca a renuntat. Intr-un timp era vb sa caute o casa pt gradi, dar cred c-a abandonat si ideea asta tot din lipsa de bani.
Kreliussssuuullleee pe unde te ascunzi?
Onutzu ?


www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157604728702923/" target="_blank">Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana


de Diana ( 24.04.2008 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


suntem bine, Clau a venit tarziu aseara de la cina si de la disco. eu stau acasa cu copilul, el la disco cu italienii cu ochi dupa gagici. Misto!!!!
Kitzy e o dulce pitica ta. de ce o ti asa de invelita in paturi? sper ca nu te superi ca te intreb. Stiu ca si mie imi zicea multa lume, dar eu nu l-am infofolit pe marco, il lasam in capul gol, caciulita ii puneam doar dupa baita.
Fetele va multumesc pt. pareri. Inca nu am luat o decizie, trebuie sa vb. si cu al meu sot. sper sa elucidam misterul weekendul asta. ca sa ii spun si directoarei cat mai repede.

fug la treaba, va .

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Gio nu ma supar, era catre seara si geamul deschis.

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157604728702923/" target="_blank">Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana


de Diana ( 24.04.2008 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

aha....ai scos-o afara? sau esti la stadiul de 10 min. in fata geamul, pt. obisnuinta?
eu l-am pus de 2 ori in fatza geamul (nu am avut rabdare de mai mult) si pe urma afara cu el, si era rece, in ianuarie, dar nu a avut nimic.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

pupici la fete...
aici sunt....intr-o mini pauza...astept niste confirmari ca sa pot da niste materiale in lucur, mai departe....in fine..

botic, cu botezul, am vrut sa zic 25..nu 26..scuze, m-am zapacit...

silvi, da..si mie mi s-a parut mai special, sa zic asa..un pic altfel...mai ales ca sunt fetele celei mai bune prietene...deci...zic ca merita

kitzy...misto rau gagica ta, ce sa mai zic..
vedem noi cum facem si cu intalneala...ne mai parlim pana atunci

ma duc sa pipez o tigara ca abia-mi trecura dracii pe care i-am avut ...onutzu'...daca vrei, te astept si pi tini....cafeaua oricum s-a racit...da' e buna ca acompaniament la tziga.... caci fara eva lichid, nu intra fumu' pe gat bine ...

pup fete!


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Gio am scos-o prima data pe balcon vreo 20 de min si dupa-aia direct afara o ora, dar era cald bine. Acuma stam tot prin casa ca sufla un vant destul de rece si n-as scoate-o chiar pe vant.
Kreliutz nu te lasi de fumat?

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157604728702923/" target="_blank">Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana


de Diana ( 24.04.2008 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by kitzy

Kreliutz nu te lasi de fumat?


Cred ca astea-s cele de pe urma tigari

Frumoasa papusa, am vazut si eu pozele.

Gio, sper sa luati cea mai buna decizie si nici nu ma indoiesc ca n-ar fi asa.

Kreliutz, de la atata munca, te-ai zapacit de tot, e clar! Ia-o mai usurel!

Oana, Silvia?

Eu, la munca. Astept sa plec la 18.30, sa ma duc la concert cu Bregovic.
Azi am aflat, neoficial, si o veste care pare f buna pentru mine, mai ales dupa tot zbuciumul din ultima vreme. Cand e oficial, va zic si voua. Mai astept o sapt, cred, poate 2 maxim.

--------------------------------------------------------------------------------
28 aprilie 2008 - Cheile Bicazului-Lacul Rosu
Ducu Bertzi la Iasi, 1 mai 2008
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Iasi 600 - 18 aprilie 2008
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

cand oi afla..ma las...pana atunci.....sudoritza ma numesc

da' stati calme...ca inca nu am sunat....poate imi fac curaj pe luni incolo....si poate zice..vino saptamana viitoare...sa vezi ce rad..ca je sapt viitoare sutn cu casa in spinare..prin alte zone


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


tare frumos a mai fost azi. tati a terminat munca la 15.30, am luat copilul si numai la ora 21 ne-am intors acasa.am fost la o pensiune dintr-un sat, am mancat, ne-am plimbat prin padure, pe urma am intrat la o alta de langa un lac si in sf. acasa. ce sa va spun....cand am ajuns la prima pensiune, Marco era cu kk la fund. Noroc ca nu i-a iesit din chilotei si aveam altii la mine, asa ca a fost totul ok. Vad ca pipi rar de tot mai face pe el, tot nu-mi zice, dar tine si cate 2 ore. Bine eu il intreb, dar daca zice ca nu face, vad ca asa e.
Tati a iesit cu nasul lui Marcolino, bine ca nu a plans dupa el, caci ieri seara 15 min. mi-a plans langa usa de la intrare.
Maine inca nu stim ce facem, daca plecam pe undeva, sau ramanem in the city.

krelia tu faci cu programarea la gine, cum fac eu cu dentistul. dar musai sa mergi, nu ai alta scapare.
Botic gata cu munca? sper ca esti acasa.
Kitzy bine ai facut ca nu ai scos-o pe vant, nu e bine.

, ne auzim....cand...ne auzim.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by krelia

[purple][font=Comic Sans MS]cand oi afla..ma las...pana atunci.....sudoritza ma numesc



bey, cu minim 6 luni inainte de a te apuca de munca!!!!!!!!!!!

--------------------------------------------------------------------------------
28 aprilie 2008 - Cheile Bicazului-Lacul Rosu
Ducu Bertzi la Iasi, 1 mai 2008
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Iasi 600 - 18 aprilie 2008
Foto Ralu

Mergi la inceput