Miresele anului 2006 (96)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

neata, am venit la cafeamultumesc ooana!
si mai avem si ceiut ...asa mai soft

ralnied cred ca vrea sa bata vreun record!

silvi
nunta mea
luna de miere

bruno
poze diverse

http://tt.lilypie.com/pjjCp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

onutz', je fac pauza de vise acum...ca asta fuse destul de "ixpensiv"...asa ca as fi nesim'...sa indraznesc sa mai visez la altceva in urmatoarea perioda
..si asa, ieri nu stiam ce sa fac...sa ma bucur de ea...sau sa bocesc ca s-a subtiat plicu'

ah, era vorba ca () cica...e randul meu la bortzoshenie ...si apoi Aly...da' nush dc pe tine si pe botic v-a sarit

silvi, bun ceiussu'


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

mai fetelor daca e vorba de randul la gravideala...sunt si eu la rand

silvi
nunta mea
luna de miere

bruno
poze diverse

http://tt.lilypie.com/pjjCp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by krelia


ah, era vorba ca () cica...e randul meu la bortzoshenie ...si apoi Aly...da' nush dc pe tine si pe botic v-a sarit



E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.


auzi da ordinea asta e in functie de varsta sau...de numerele de pe tricou?
nu de alta da sa fac si io un calcul



You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

habar n-am ..
cred ca tb s-o intrebam pe ea care o fi fost rationamentu'


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


mamaaaaaa Botic ai vrut sa umpli o pagina intreaga!!!! au stiut moderatorii ce au stiut cand ne-au scos de la contorizare.
Krelia sa utilizati cu bine camera. Frumos Iepurila ai avut. sotul? ce a primit? sau e cadou comun?
Silvia mersi de .

vad ca va dati rand la . pe mine inca sa nu ma includeti, eu v-am luat-o de mult inainte. doar ca, nu stiu cat ma va mai pasui barbatul, pt. bb2. si cum cumnata isi face piscina la casa, musai sa avem, si un sarbatorit vara, ca la noi sunt toti iarna sau toamna.
asa ca....la toamna cand se numara bobcii, trebuie sa ne numaram si noi membrii familiei.
mamaaaaaaaa ce aberatii scot din mine la ora asta...nu ma bagati in seama, ca m-am dilit rau de tot.

asa.....
Marco ae plin de bubite pe piept/burta. aseara a venit o amica care e medic si mi-a zis ca e alergie. de la ce???habar n-am, dar nu i-am mai dat cioco si nesquik in lapte, ca urmare nu l-a baut de dimineata.
vad ca ii supureaza si un ochisor...iar conjuctivita????? sper ca nu, dar am inceput sa-i dau remediul lui homeopat.
cam atat despre noi, merg sa-mi spal frunzele de spanac, si doamne multe mai sunt.
o zi buna sa aveti.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

mamaaaa ...faci spanac, trimite si al mine o portie

of ca tot ziceati de concediu...greu mai e tata sa te hotarasti ...unde, la ce hotel....ufff si vorba ta pana la urma o sa ajungem disperati pe ultima suta de metrii

cu randul la bebe ...ce sa zic, ca nu amd estul spatiu in 2 camere (asta suna ca o scuza oribila)....dar cu siguranta trebuie sa imi fac o pusculita pt lunile cu 8 mil/luna...nu de alta da bancile astea nu sunt sensibile deloc la mamele cu copii mici


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

giova, pana acum ti-am admirat pozele...si mai ales baietelul. ai avut nunta in aceiasi zi cu mine. si ti-am admirat si apartamentul pentru care te invidiez, al meu e micut si inghesuit.
si daca tot isi doreste sotul tau...bafta la bb2

cat despre concediu, cred ca nu vom pleca nicaieri pentru ca strangem bani sa ne schimbam masina si mai avem si multe de facut prin apartament. poate doar asa cate un week-end la mare.

o zi mununata in continuare!

silvi
nunta mea
luna de miere

bruno
poze diverse

http://tt.lilypie.com/pjjCp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by ooana

Ralule pai frumos turneu v-ati programat pt concediu



ala era planul de bataie asa, in mare...
da' detaliat e si mai complicat

--------------------------------------------------------------------------------
28 aprilie 2008 - Cheile Bicazului-Lacul Rosu
Ducu Bertzi la Iasi, 1 mai 2008
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Iasi 600 - 18 aprilie 2008
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by krelia

auzi boticu', eu intrebam de marca, ca stiam ca e al lui fratelo ...



Opel Astra
Adica www.flickr.com/photos/24498379@N03/2319702214/" target="_blank">Asta
Da' tu pe unde umblai cand am zis?

--------------------------------------------------------------------------------
28 aprilie 2008 - Cheile Bicazului-Lacul Rosu
Ducu Bertzi la Iasi, 1 mai 2008
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Iasi 600 - 18 aprilie 2008
Foto Ralu

Mergi la inceput