Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (130)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

quote:
Originally posted by Yaia

Annisio,... Pai daca nici tu nu esti speciala, atunci cine!?!




pfuuuu... ce intrebare... Cum cine? EU! evident...

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns isabeluta spune:

Neata!!!!!

"iu remamber meeee?"

In sfarsit m-a rasfat si eu! Sunt singura in fata compt cu o cana de cafea. Va ofer la toateeee cu mare drag (si unde nu merge: o cana de lapte, ceai sau orice doriti)!



Isabela de
Vlad Matei (22 septembrie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

quote:
Originally posted by luy

Yaia, ti s-a dus vestea ca stii sa faci gogosi bune si papanashi, asa ca mai bine daca vin mai "usurica", sa pot sa beneficiez si eu de talentul tau. Ca ma gandesc ca ne-oi trata si tu, nu ?


Cine (in afara de ea ) a zis ca sunt bune?

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns isabeluta spune:

Neata Carpatina!!!!

Vad ca ne intersectam in mesaje.


Isabela de
Vlad Matei (22 septembrie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns isabeluta spune:

Pentru ca lipsesc atat de mult de langa voi doresc sa urez

Tuturor dulcetzelor si papanashilor, cu mult drag!!!!

Si tuturor mamicilor, taticilor si bunicilor de dulcetzele si papanashi ce si-au sarbatorit ziua de nastere!!!!


Isabela de
Vlad Matei (22 septembrie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

buna isabeluta, Ne-am! Ca eu o intind!

maruntescu, si eu astept cu interes reteta de la supa de branza!

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

Neata, neata, de dupa canapea.

Am votat tot ce am gasit. Mai am 20 puncte. In afara de Sabina, Maruntzescu, Kriss, si Ramonaiani mai are cineva poze in concurs? Ca-i pacat sa mearga punctele la straini

Am avut treaba cu ghiotura saptamana asta si cea care vine nu se prefigureaza mai buna, asa ca tot rarutz o sa intru. Ma rog, nu cred ca-i o catastrofa, supravietuiti si fara mine

Mai cetesc un pic din urma in timp ce-mi beau cafeaua (Isabelutza, multzam), astept sa se trezeasca pruncii, ii hranesc si decolam catre soacra-mea.

Ana, mami de Miruna (16.05.2003) si Vlad (01.09.2007)
Pozele noastre le gasiti pe Flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns isabeluta spune:

Azi cica "ma rasfat", adica sunt doar eu cu bebe acasica...asa ca...poate am sa prind din zbor retetele tale Marunzika.

Am votat si eu pt bebelashi de la "clipe de viata" si as mai fi votat, daca ma indrumati unde sa va gasesc!

Sim stiu ca nu-i frumos sa recunosc...am fost joi la 2 metrii de tine...ma grabeam insa sa ma intorc urgent acasa la mine si in plus mi-a fost nu stiu cum sa vin la tine si sa-ti zic "Buna Sim ne cunoastem de pe forum..."...erai pe la Gara de Nord cu Stefanutz in caruciorul cel nou banuiesc. Mai am drumuri prin Bucuresti si poate data viitoare nu voi mai fi asa grabita.

Isabela de
Vlad Matei (22 septembrie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

In primul rand restantele:

Rox, Prisi, multumesc mult pentru informatiile legate de alocatii, ca n-am mai apucat sa va multumesc. La mine e un pic mai complicat, ca trebuie sa fac si schimbarea de adresa, am sunat la ei, dar nu pot pe fax, asa ca ma paste un drum acolo.

Vad ca aseara a fost seara bebeilor care n-au vrut sa doarma. o fi fost luna plina? Si Vlad mi-a scos peri albi cu dormitul azi noapte. S-a zvarcolit ca un balaur, a plans, a visat urat, a scancit, a tipat. Acum doarme bustean

Ana, mami de Miruna (16.05.2003) si Vlad (01.09.2007)
Pozele noastre le gasiti pe Flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

quote:
Originally posted by papanash
Ia uite ce-am gasit la pervaz :

Andrei a invatat de 2 zile cum se deschid sertarele si azi si-a prins degetele intr-unul, cu o mana impingea si cealalta era prinsa inauntru, a plans saracul dar dupa juma de ora iar s-a dus acolo....





Mama de papanash Andreiutz ( 2.10.2007 )




Hi, hi, la noi a invatat acelasi lucru cu laptop-ul jucarie al sora-sii. Il deschide si si-l inchide peste degete. Si butoneaza la el in disperare.

Mai doamna Papanasha, sa-ti traiasca si pruncul si cactusul!

Ana, mami de Miruna (16.05.2003) si Vlad (01.09.2007)
Pozele noastre le gasiti pe Flickr/contacts

Mergi la inceput