Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (47)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

va pupik, merg sa imbrac preintesa ca plecam in vizita!!!!

.................................................................
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

.................................................................
Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

..................................................................
mami si bubulina IASMINA ALISSA 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by sanduta
La fel de suspect ma uit si la borcanasele cu mancare, care, banuiesc eu ca contin ceva conservant nu???? Alea sunt sanataoase????



Nici eu nu am incredere,de aceea ma feresc cat pot de ele...La Robert le-am incercat,nu i-au placut,am facut o cruce mare si am cautat alte variante mai....sanatoase.Sanatoase pe cat posibil,ca si asa mancam numai porcarii,legume si fructe tratate cu fel si fel de bazaconii...si cate si mai cate...

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=1" target="_blank">2 picaturi si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=13" target="_blank">Curiozitate
Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by Aralia
Dupa ce incepe sa mearga, e alta poveste, picioarele merita oricat!



Asta asa este...Dar si cand vezi cum ia toate bordurile inainte,te doare sufletul.La Robert o pereche de pantofi/sandale nu rezista mai mult de 2 zile,sa arate onorabil. Toti papucii lui sunt juliti in varf.

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=1" target="_blank">2 picaturi si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=13" target="_blank">Curiozitate
Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aralia spune:

quote:
Originally posted by mariussimiuc

quote:
Originally posted by Aralia
Dupa ce incepe sa mearga, e alta poveste, picioarele merita oricat!



Asta asa este...Dar si cand vezi cum ia toate bordurile inainte,te doare sufletul.La Robert o pereche de pantofi/sandale nu rezista mai mult de 2 zile,sa arate onorabil. Toti papucii lui sunt juliti in varf.

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=1" target="_blank">2 picaturi si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=13" target="_blank">Curiozitate
Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...



Cred!
Asa imi zice si mama, ca si eu distrugeam incaltarile imediat...
Tu ai primit catalogul Quelle acasa comandat pe net? Sau te-ai uitat online?
Ca eu am comandat de 2 ori catalogul si nu mi-a venit...

Aralia de Piu Mic Alexia Diana
5 Nov. 2007


POZE
www.youtube.com/watch?v=fHuyBOXikpM" target="_blank">Alexia in centrul de activitate
Copacul De Hartie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

cami, bebita mea e mare amator sa stea pe picioarele lui...mai mult pe varfuri..hihi...de dus la gura eu inca nu l-am vazut.s le prinde..isi da jos sosetele din picioare, tragandu-le cu manutele..


eu ii zic bebita mea..chiar dc e baietel..

hihi..azi am fost in parc cu el..si un nene asa..serios..vlajgan..solid..mama..nu mai putea de dragul lui..copilul era la sot in brate..ma gandeam ca il cunosate pe tip..da nu..pur si simplu asa..pana am plecat din parc el si 2 tipe care erau cu el numa s-au tot minunat..vai cat e de furmos..si ce ochi mari si albastri are...

hehe..si inima mea crestea..:):):)


mami de ingeras Stefanut(30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Vasari pe bebelus este ce cauti tu cu 36 si 42 lei la articole de servit masa
Stiam eu ca am vazut undeva pe un site in ro dar nu imi aminteam unde
Ank Raul 17.10.2007
si 6+
Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

cateva pozici noi

http://good-times.webshots.com/album/563078133KRnbHl

mami de ingeras Stefanut(30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Victo foarte frumos si smecheras Stefanut. Are ochi la culoare cam la fel cu ai lui fiu-meu

Ank Raul 17.10.2007
si 6+
Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adyanna spune:

quote:
Originally posted by Roxxy80

Sunt tare dragute fetele cu care ies in parc. Ne intelegem asa de bine de parca ne-am cunoaste de o viata. Si Adyanna este printre ele cu printesa ei mica Antonia (o frumusete de copil si o vorbareata).
Primele 2 luni nu stiam pe nimeni si trecea timpul asa de greu. Insa eu sunt f f vorbareata si am reusit sa ma bag in seama cu fetele si asa s-a legat un mic grup. De atunci timpul trece mult mai usor.


quote:
Originally posted by adinag

BB, uite, un pediatru german (am cautat acum info) zice ca nu e numai din cauza apei prea calde (Aralia a explicat f bine), ci si ptr ca fiecare apa termala are o actiune terapeuta-medicamentoasa. Cel mai indicat, zice el, este de intrebat doctorul de acolo (ca trebuie sa fie) si el stie ce actiune are apa, temperatura si daca e indicat pentur bebei sau nu...

Roxxy, ce te invidiez pentru gasca ta de mamici!



Adina, Jasmina (24 iulie 2003) & Floris (23 decembrie 2007)



Roxxy si Matei sufletelul meu drag (29.11.2007)

SUNT CEA MAI FERICITA MAMICA DIN LUMEA ASTA!!!!!



Multi pentru complimente!
Si Matei e tare frumusel!

Adriana si Antonia ( 2.12.2007 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

ank, ai dreptate cu ochisorii..si la cheliuta se aseamana..hihihi

mami de ingeras Stefanut(30 oct. 2007)

Mergi la inceput