Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (129)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Dar chiar asa, eu cu cine vorbesc?????????????

ok, noapte buna.

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

,daca ies de dupa canapea am cu cine vorbi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Unde ai fost Maria?

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

SIM nu am fost decat la servici si acasa ,doar ca doua zile nu am avut net ,iar celelalte 3 zile nu am avut timp ,Teo este tare cumintica ,am mult de furca cu Alex cu temele ,are antrenament la fotbal in fiecare zi ,chiar si duminica ,daca nu-l ajut cred ca nu se descurca ,asa ca ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Maria, da-te mai incolo, ca nu avem loc amandoua dupa canapea !

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze puteti vedea in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

am reusit sa citesc din urma ,am avut de recuperat 2 capitole ,dar nu am reusit sa retin mare lucru
Am vazut ca BETTY are frumuselul bolnavior ,MARIO ,multa sanatate scumpule
Cuscra mea draga se simte mai bine ,ma bucur mult draguta ca ai scapat de durere .Iti urez si mult succes in lupta cu kg ,asa ca "daca vrei cu adevarat poti!" stiu ca tu vrei !
Duamna Carpatina va urez si dumneavoastra la fel de mult succes si multa ambitie !.Va asteptam la Targoviste cu bratele deschise si cu masa pusa .
Roxana ma bucur ca te-ai simtit bine in deplasare .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Buna seara !
Am reusit sa adorm maraiciul, dar e inca la mine in brate, astept sa adoarma bine de tot ca sa-i fac transbordarea in patut.
Asa cum v-a zis deja Bee , am fost si eu azi la Baby Expo. Ma interesa un scaun de masina si stiind ca Sim si Cecilia si-au luat Inglesina, am zis sa intreb cat costa la ei - raspunsul 5 milioane si ceva m-a linistit Am sa comand on-line sau mergem noi la distribuitor si luam.
M-am mai uitat si dupa un carucior sport, dar nu aveam nimic "ochit" dinainte, asa ca a fost doar asa, o privire din avion.
Vazut si hainute, dar scumpe. Pana la urma n-am luat decat o caciulita si un sampon de la Sanosan. A, si m-am ales si cu cereale si borcanele de la Hipp, eu studiam cutiile de cereale si m-am trezit ca o tipa de acolo imi ofera gratuit 2 cutii de cereale si 3 borcanele.
Cam atat... Impresia mea e ca la targul asta nu se mai fac nici un fel de promotii, e pur si simplu un loc unde poti gasi mai multe chestii, dar nu la alte preturi fata de magazin. Asa ca nu merita sa bateti drumul pana acolo daca sunteti din alt oras.

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze puteti vedea in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

LUY tu ce faci soro dupa canapea? ai mai multa inspiratie acolo?
am citit ca si tu ai fost bolnavioara ,acum esti bine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

LUY tu ce faci soro dupa canapea? ai mai multa inspiratie acolo?
am citit ca si tu ai fost bolnavioara ,acum esti bine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

merge tare aiurea netul ,am trimis mesajul de doua ori

Mergi la inceput