Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (46)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

quote:
Originally posted by pet.cost2005

ce mai face iasmi? I-a trecut cucuiul?

*************************
Petronela si Silvia



a fff rauta, maraita, vrea numai in picioare sa o tin si in brate!!! ea care era meresu vesela, radea in hohote la oricine.... ma gandesc doar ca e din cauza dintisorilor si atunci incerc cat de mult posibil sa o inteleg. sper sa revina cat mai repede la cum era inainte!!

.................................................................
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

.................................................................
Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

..................................................................
mami si bubulina IASMINA ALISSA 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ggaby spune:

nu stiu nu am avut putere sa intreb detalii...
scuzati-ma daca v-am intristat!....noi iesim putin chiar daca ploua si e urat afara....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanduta spune:

Vasari a fost ideea sotului
adinag cura pe care o tin este pe perioada mai indelungata adica 2 luni. am primit-o de la un coleg care a slabit cu ea 20 de kg si inca se mentine, si la fel si nevasta lui. Primele 2 saptamani sunt mai drastice dar apoi ajungi ca la sfarsitul celor 2 luni sa mananci aproape orice in afara de: dulciuri sau orice care contine zahar aici intrand si fructele, acidulat si alcool.



Sanda si voinicul ei, Cezar Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vasari spune:

Gaby, nu pot sa ma pun in locul parintilor, eu cred ca as muri... :((

Alina si Maria - 3 NOV 2007
Primul orice
_
Sa traiesti pe Pamant poate fi scump, dar include o calatorie gratuita in jurul Soarelui in fiecare an.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana8188 spune:

quote:
Originally posted by ggaby

astazi ma simt tare aiurea...dimineata m-a anuntat sotul ca unul dintre amicii lui si-a pierdut copilul...avea doar 6 anisori
era racit avea o gripa banala si dimineata cand vroiau sa-l trezeasca sa mearga la scoala...era mort...s-a inadusit ...Doamne ce soc!!!! nu cred ca exista durere mai mare pe lumea asta...ca aceea de ati pierde copilul!!! Sunt asa de trista ca astazi nu i-am permis nici macar o secunda lui David sa planga...am facut tot ce vroia el si....offff e oribil!!!!

gaby & david 18.12.2007



O Doamne.... N-am cuvinte...

Ellis ai dreptate, pe unii bebici ii agita (cerealele fiind imbogatite cu vitamine); a mea doarme tun.

Oana de Ana Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nov-Dec2007 spune:



Va invit la Capitolul 46!

Mergi la inceput