Bucurii de sept-oct 2006 (118)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

Pronosticurile pt. Cristina actualizate:

7 aprilie seara - Alexutza
8/11 aprilie - Xandrutza
9 aprilie - Gety
10 aprilie - Mirabela, Ramomar
11 aprilie - Alina Morostes, Lexi
12 aprilie - Sandra
12-13 aprilie - Itzy, Pufy
13 aprilie dimineata/17 aprilie - Mamilili
13 aprilie - Mephala
14 - Beatrix

Ar putea Sandra sa le treaca pe prima pagina ca a deschis capitol nou.


*****************************************Mirabela, mamik de pitic www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">DAVID STEFAN (21.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramomar spune:

Ioana ai doi copilasi minunati, ma topesc dupa ei de cate ori ii vad. Sa va traiasca!
xandrutza plimbare placuta! dar nu doarme Narci la ora asta?







***************************************************
Ramo si PATRICIA MARIA (06.09.2006)
***************************************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Noi am venit de pe drumuri si umblaturi.

Of, iar m-am emotionat!
Dar prima oara m-am necajit cu mesajul lui Gonghy. Gonghy, orice te-a suparat, sper sa treaca. Eu inca vreau sa vad pozici cu fetita ta cu parul lung.

Alexutza, o veste minunata ne-ai dat. Sper sa-ti spuna si dr. acelasi lucru.

Si-mi mai doresc un singur lucru: poate n-o sa fie Maria mea singura la parinti.



Asa creste Maria Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Alexuta, FELICITAAAARIII!!! Nu pune la suflet comentariile celor din jur, chiar daca e vorba de parinti. Ai sa vezi ce bunici mandri vor fi peste 9 luni
Pufy, sunt extrem de dulci baietii tai! Dar am o obiectie: doar 4 poze ne arati cu ei?
De Maria ce sa-ti spun? Sta non-stop la computer (asta arpopo de faptul ca nu-l lasi pe Alesio). Vrea intr-una sa se uite la cantecele pe youtube, in special Zechino D'Oro ii plac (sper ca am scris corect) dar ii plac si cele in spaniola de la Ya Video, Cleopatra Stratan, O-Zone, etc. Si daca ii spui ca nu are voie, incepe sa urle ca din gura de sarpe, se tavaleste pe jos, iar urla, mai da o tura prin toata casa de nervi...Da, stiu, e prost educata...Ce sa fac, ca la teorie eram beton cu practica stam mai rau .
Cred ca si Mariei i-ar prinde bine un fratior dar nu ne mai simtim in stare de inca unul...

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramomar spune:

quote:
Originally posted by GETY

Si-mi mai doresc un singur lucru: poate n-o sa fie Maria mea singura la parinti.


Asa creste Maria Diana





gety cum adica? ne dai si tu azi o veste buna ca esti sau ca urmeaza in viitorul apropiat???![/b]





***************************************************
Ramo si PATRICIA MARIA (06.09.2006)
***************************************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

Am o groaza de restante... sa vad ce-mi amintesc...

In primul rand FELICITARI Alexutza pt bb, sa ai o sarcina usoara si un bb sanatos!

Adriana si David a avut o perioada cand cadea mai tot timpul, el are o problema la picioruse, calca intr-o parte si se impiedica f des, ortopedul a zis sa-l mai las asa ca o sa-si revina, daca nu vom trece la masuri serioase. Altceva nu stiu ce sa-ti spun.

Beatrix esti o dulce, ai tinut cont si de dependenta mea de guma de mestecat, mi-am facut stoc deja.

Xandrutza am vazut ca ai lasat fata fara podoaba capilara dar tot frumoasa este. Lasa ca-i creste repede.

Lili am citit cu mare atentie despre cafea, in mare stiam asta, uite de asta nu ma las eu de ea! Si mai e o chestie, multa lume bea prostii din astea gen 3 in 1 sau capucino, eu mai degraba bag o cafea naturala ca e mai sanatoasa.

Gonghy si noi am avut laringita, am tratat-o cu antibiotic si aerosoli, sanatate multa va doresc. Dar ce nu-ti place aici de vrei sa pleci?

Lexi asa deci, popa e birou de informatii, mishto poezia, am notat-o si eu.

Pufy ce bine seamana pufishorii! Super!


*****************************************Mirabela, mamik de pitic www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">DAVID STEFAN (21.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Alexutza, super veste, felicitari si sarcina usoara!
E frumos sa ai 2 copii, nici nu poti descrie cata bucurie iti aduc.
Uiteaici ce bine le sta impreuna.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

Am si eu o intrebare pt. bufnitzoaice (se stiu ele care sunt), ce program aveti voi de intrati pe forum la orele alea??? Dimineata nu tre sa fiti fresh???

Cristina v-ati zbenguit prea mult ieri si nasti cumva azi?


*****************************************Mirabela, mamik de pitic www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">DAVID STEFAN (21.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

Beatrix abia azi am reusit sa pun pozele pe site, e bine asa?

N-am mai spus la fiecare dar am pus pe site tot ce am primit pe mail. Sper ca voi mai dati pe acolo cate un ochi.


*****************************************Mirabela, mamik de pitic www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">DAVID STEFAN (21.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

Tare dulci mai sunt fratiorii Bogdan si Adelina, imi doresc si eu doi dar e f greu de dus sarcina, dupa mine si maine m-as apuca de lucru dar nu ma pot lega sa stau la pat alte 9 luni, ar fi groaznic cu copil si la pat...

*****************************************Mirabela, mamik de pitic www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">DAVID STEFAN (21.09.2006)

Mergi la inceput