Bucurii de sept-oct 2006 (118)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Neatzaaaa! Desteptareaaaaa!!! Azi nu se prevede nici o nastere

Hihi,haha, hoho, huhu!!!

Vladut a dormit toata noaptea!!! Dar s-a trezit la6.30 si sincer ca nu mai stiu ce-i mai bine, sa se trezeasca pe la 2 si dupa aia sa doarma pana pe la 8 sau asa ca si azi .

Pup si ne auzim mai tarziu.

Mami 39+ cu Daria si Vladic (17.10.2006)
Vladic
barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

LA MULTI ANI TASIA!!!

Mami 39+ cu Daria si Vladic (17.10.2006)
Vladic
barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

Buna dimineata Am cam chiulit recunosc dar ma revansez acum cu un ceai verde cald.

Cu servicul asta cind ajung acasa nici nu mai deschid calculatorul. Ma ocup doar de printesa mica, iesim afara si ajung cracanata seara. Asa ca voi incerca sa fiu mai activa de la servici.In rest totul este bine tati si buni se descurca super, m-am linistit.

Alexutza felicitari pt bb-lina.Lasa ce spun altii si bucurati-va voi linistiti.

Lilina unde ati fost in parc ieri??? Ca noi am stat de la 4-7 , ne-am intilnit cu Ana-maria cu bunicul la leagane dupa care am stat la locul unde stateam anul trecut, cu o gasca de piticuti.

Roxana voi nu mai veniti in parc?

Am vazut si pozele cu Ema, dulcica foc.

LA MULTI ANI TASIA!!!!!

Cristina sa dau si eu un termen pt Daria.......13...iti convine? sint norocosi cei nascuti in data asta sa sti.



POZE COSMI 1 ANISOR
Cosmi bebe -13 septembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

Buna dimineata fetele

Si noi tot de la 6:30 suntem fresh , asta dupa ce aseara a picat frant la 9...deja mi-e cam dor de omuletul care dormea de nu se mai oprea....ce vremuri...


Deci, nicio nastere,nuu??? uufff, ce ne mai fierbi tu pe noi!!!!


Alexandra mami de GABRIEL (30.09.2006) si BB-lina
PRINTZUL

Traieste orice clipa ca si cum ar fi ultima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

Am atatea sa spun ca nu stiu cu ce sa incep...

Mephala nu stiu ce sa-ti spun despre consumul de carne, o sa ma interesez. De ce totusi s-a depunctat poza voastra din concurs? Am ramas surprinsa uitandu-ma pe lista membrilor DC care au votat poza voastra...

Alina stiu ca am facut o gafa si daca o s-o mai fac te rog sa ma scuzi, am o problema cu numele de Dragos si Bogdan, tot timpul le inversez, nu stiu de ce. Uite o sa ma ierti.

Lilina imi pare rau daca ti-am rascolit amintiri dureroase, nu asta a fost intentia mea. Ma gandeam poate putem macar noi sa prevenim cumva toate astea.

Itzy nepoata mea ma tine la curent cu "stiati ca", foarte interesante!

Lili am citit repede ce ai scris despre cafea si imi si imaginam un scenariu de genul: "Mathiaaaaaaassssss, e gata cafeaua, hai ca se raceste!" , nu te superi dar asta mi-a trecut prin cap. Ai perfecta dreptate cu cafeaua, eu ma intalnesc cu mamici care dau sucuri acidulate gen cola demult la copil de varsta asta.

Revin, ma mananca...


*****************************************Mirabela, mamik de pitic www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">DAVID STEFAN (21.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

La multi ani TASIA!

Daria te rog eu frumos fa un pui de bine si iesi azi la lumina! Sa vezi tu ce familie frumoasa te asteapta, un fratior nazdravan, o mamica si un tatic care te iubesc mult, nu de alta dar azi am zis eu ca vei sosi, te rog, fa-mi pe plac.


*****************************************Mirabela, mamik de pitic www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">DAVID STEFAN (21.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

quote:
Originally posted by Mirabelac



Daria te rog eu frumos fa un pui de bine si iesi azi la lumina! Sa vezi tu ce familie frumoasa te asteapta, un fratior nazdravan, o mamica si un tatic care te iubesc mult, nu de alta dar azi am zis eu ca vei sosi, te rog, fa-mi pe plac.


*****************************************Mirabela, mamik de pitic www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">DAVID STEFAN (21.09.2006)






Asa deci???? Se merge pe pile si relatii???? Eram siguura....Daria - vezi cum faci si nu te lasa influentata!!!

Alexandra mami de GABRIEL (30.09.2006) si BB-lina
PRINTZUL

Traieste orice clipa ca si cum ar fi ultima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

neatza.

Mirabela, poza a fost depunctata din cauza spamului, ...
in fine, se reia votarea, sunt reguli noi, fiecare va avea dreptul sa voteze doar cu 50 de stelutze, ceva de genul.
Vom fi anuntati cand se vor reseta voturile.
A, si votul userilor va fi de 40%, restul de 60%, deci votul final va fi dat de admini/moderatori si alti cativa useri ce nu au pozele in concurs.

Lilina, inca o data, imi pare rau pentru tatal tau. Dumnezeu sa-l odihneasca!

La multi ani Tasia! Sanatate si toate cele bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

good morning
Monique, ieri am fost la intrare in parc si la leagane de pe la 6 jumate pana la 7 si ceva,

despre mamicile care doar citesc si intra numai ca sa faca scandal ...as fi preferat sa nu comentez, caci m-am saturat de scandaluri. mi-ar placea sa intre si sa le felicite pe Bucurii, ca sunt frumoase s.a.m.d, dar asat e viata, se pare ca e mai usor sa critici decat sa lauzi

Daria, toata lumea te asteapta, facem aici galerie, dar tu faci tot ce vrei tu, vino cand te simti pregatita eu oricum voi bea o sticla de vin cand 'apari pe ecrane'

Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
poze cum s-a nascut bebe, site-ul lui bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

mephala, mira

Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
poze cum s-a nascut bebe, site-ul lui bebe

Mergi la inceput