Miresele anului 2006 (95)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ooana spune:


sorry ca nu am mai scris...dar am fost foarte ocupata la servici

oare cu ce sa incep?...in primul rand FELICITARI Aly, inca o data pt noul loc de munca(stiu ca ma repet, dar meriti!)
ma bucur ca vei pleca la specilizare...va fi o experienta buna si frumoasa(dar nu va fi usor si asta ti-o zic din proprie experienta...insa o luna trece repede...consoleaza-te cu parte a buna a lucrurilor)
hmmm...Ohio suna misto ...astept: poze, impresii, povesti (si tot ce ne poti aduce de pe acolo )

cu ambasada nu iti fa probleme...o data ce pleci trimisa de firma totul e foarte simplu!(stii bancul ala cu "Bula ia un bilet"?...asa si tu, pana la Bucuresti tot trebuie sa mergi )

Botic, Kreliuz

Gioce a-ti facut pana la urma cu cabana? a-ti rezervat?
noi ne-am hotarat...imi iau concediu in 2 mai...si plecam din 1 mai pana in 4 mai la Sovata, la cabana, o sa fim o gasca mare 12-14 pers

Kitzy, dale-n colo de pariuri...io sper sa nasti cat mai repede si sa fi acasa de Paste(macar pe luni )
sa incepem galeria?!?


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

incepem galeria, ca tocmai am primit SMS de la Kitzy:
"La ora 11 aveam dilatatie 2. Incepe sa doara cam nasol. Va tin la curent. Pupici!"
Ei... ramane pe pariul meu, cel cu 24/25 aprilie????? Yupppiiiiii!!!!
Eu am emotii si nu stiu ce sa mai scriu...
Astept sa mai primim vesti!

Foto Cheile Bicazului-Tusnad
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Iasi 600 - 18 aprilie 2008
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

de emotii, am uitat si majoretele:
HAI DIANA!!!!!!!!!!
CURAJ RALUUUUU!!!!!!
Un pic, un pic si o vedem la ochisori pe printesa...


Foto Cheile Bicazului-Tusnad
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Iasi 600 - 18 aprilie 2008
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

ce emotii am!!!!!!
haide Diana
Ralu fii tare
sper sa vina repejor Diana si sa nu o chinuie prea tare pe mamica.
Botic sa ne ti la curent cu tot!!!!

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

eu am niste emotii de nu ma pot aduna sa plec la munca
parca as fi eu implicata direct...


Foto Cheile Bicazului-Tusnad
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Iasi 600 - 18 aprilie 2008
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

of...ca s-a ridicat parul pe mine. e asa emotionant, cand primesti vesti dintr-astea......

Aly suna misto ce spui tu. nu ai de la cine lua un laptop? iti va fi mai usor....
Cand e plecarea in OHIO?
Oana nu am rezervat. ma dispera la culmea cumnata. mai bine lasam si mergeam numai noi. tot ce iio arat e ca "pasta". Si la Bran/Moeciu cica ce facem? sa ne plimbam cu vaca???? pai eu vreau relax si copilul sa stea la aer curat. Nu vreau fitze, chiar deloc. uite ca la Sovata nu m-am uitat deloc.

am fost cu Clau la spital, a condus el. piciorul e ok, se da cu lioton gel si tine fasa elastica. Cica sa nu-l supuna la efort inca 7 zile. dar de condus poate, asa ca m-am scos.
Mi-a scos si mie firele, s-a vindecat misto. Ma si saturasem de ele, nu le mai puteam simti in gura, cand radeam se vedeau de zici ca aveam resturi printre dinti.
am umblat dupa Iepuras...ori sunt eu dusa, ori nu stiu...nu gasesc o jhucarie faina pt. pitic. asa ca...astept, ii iau cand gasesc ceva misto. oricum va primi o groaza de la restul.

aici e timp frumos, soare...sa tot stai pe-afara.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

vai de capul meu! de Iepuras am si uitat...
cand mai apuc sa iau ceva, oare?

bine ca e Clau in regula, da' n-ar strica sa mai conduci si tu putin

Fug la munca, si-asa am niste emotii..... de nu ma vad.

Foto Cheile Bicazului-Tusnad
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Iasi 600 - 18 aprilie 2008
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Sper si eu sa nu aiba Kitzy nici un fel de probleme.

Gio in 10 mai cel devreme si 17 mai cel tarziu plecam. Cu laptopul mai greu, nu stiu sa se poata inchiria la noi de undeva, ca as inchiria unul pentru o luna. Asta e, oi vedea eu. Bine ca ti-ai scos firele. Pacat ca nu v-ati hotarat pentru vacanta, cum spui tu, mai bine plecati doar voi doi.

Oana mersi, stiu ca nu va fi usor sa stau o luna departe de iubi al meu, mai ales ca mi-am promis cu cativa ani in urma ca nu voi mai pleca niciodata departe de el... dar asta e, never say never. Imi fac curaj ca e doar o luna, nu 3, nu 6, daca era mai mult cu siguranta as fi refuzat slujba. La ambasada am putin emotii, stiu ca motive am destule ca sa ma intorc, insa ma tot gandesc nu cumva sa fi ramas ceva nerezolvat de data trecuta, fara stirea mea si sa am vreo surpriza urata.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Botic spor la munca, dar sa ne ti la curent.
Aly ma gandeam la vreun cunoscut. nu cred sa se inchirieze dintr-astea de undeva. si adevarul e, ca e cam nasol sa dai la cineva un laptop pt. o luna, e multisor. dar merita incercat.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

la apel!
haide kitzy!...hai diana!

pupici dragi si....nastere usoara!!!


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput