Clopotei de ianuarie-februarie 2008 (21)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Natalia, bine ai revenit! imi pare rau sa aud ca Stefania e bolnavioara, saracutza.
Ma bucur insa ca tu esti mai bine.
fetele.


Anca si Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuzele2008 spune:


zuzici

va asteapta un capitol nou nout AICI

va astept!

ellenuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anandrei spune:

Bona sera!

Azi sunt obosita. David a fost bazait, cred ca am experimentat si noi niste dureri de burta ca pana acum ne cam ocolisera. Am fost in parc, am fost in vizita; ca doar nu degeaba e supranumit David plimbaretu'.

Roli, ai niste baieti superbi, sa-ti traiasca! Si asa seamana unul cu altul! Intotdeauna mi-au placut genul lor: blonduti, deschisi la fata si cu ochii albastri! Felicitari!

Luoiza, felicitari pentru cele 3 luni si la mai multe! Yasmin e o dulcik, mai ales in poza "sunt un zambet". Pup fetele si musai daca veniti prin Bucuresti sa ma suni. Sper ca mai ai nr meu.

Vai Vencat esti de buna! Esti modelul meu in viata! Ca tine vreau sa arat cand o sa fiu mare (a se citi femeie matura!). M-ai cucerit! Tot te laudau fetele p-aicea si zic ia sa vad mah si eu si am ramas surprinsa, Bravo! Si sa stii(poti sa pui botic deja) ca si mie mi se pare ca Mathias seamana cu taticul!

CatiMagureanu, foarte frumos bebe ai, dar si mamica este pe masura!

Maine ma duc sa imi depun actele! Thank God ca apuc si eu ziua!

Am uitat sa va zic superfericire!!!! I s-a decalotat putsa lu' fi-miu! Adica am scapat de fimoza! Am incercat mereu usor si incet si s-a dezvelit singurica mititica. David nicin-a simtit, pe el nu-l deranjeaza cand umblu la dansa. Si era ceva mizerie p-acolo...Voi cum stati cu decalotarea?

Va puuuup!


************************************************************************
Ana-Maria de David pufosu' (11.01.2008)si cel mai fericit tatic, Andrei
Albumul nostru: mama, tata si copilul

************************************************************************

Mergi la inceput