Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (126)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:

Buna dimineata!

Teodoran, superveste. felicitari!

Mandarinutza mamica de Antonia Maria 30.08.2007

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

quote:
Originally posted by slippers76

Betty, Si zi asa... e pe gustul tau zulufata... ia sa ti-o dau o saptamana in cantonament, sa vaz ce parere ai dupa...



Cand vine de la Betty o iau si io o saptamana...

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

quote:
Originally posted by devylla
Fug sa fac poze,sa i le arat Yaiei



Poze cu ciresii.. sper... bineeeee?

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Nana, pai daca tot e pentru inauntru.. de ce sa te chinui cu pantofii... ia mai bine niste papuci

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

'neata!
teodoraN, woooooooooooooooooooooooooooooow, sarcina usoara si MULTa utere iti doresc, e o veste extraordonara!!

Nana, zic si eu precum Carpatina, nu gasesti niste papuci fie ei si mai eleganti?

Sabina, lasa ca nici n-am prea mai facut poze. Ma gasesti oricand pe flickr:http://www.flickr.com/photos/degetica/
Pupici Mogaldstei dulci! si asteptam poze cu florile, vezi sa faci si de-aproape:)


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=34" target="_blank">Povesti nemuritoare
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=12" target="_blank">Culeg fericire

Multumim!


Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

quote:
Originally posted by Sabina


Nana, zic si eu precum Carpatina, nu gasesti niste papuci fie ei si mai eleganti?



Pai io de eleganti ziceam.. nu de papuci de casa...

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Neata!

Mandarinutza,Celia,Gabitz Miru va intoarce pupicii si va multumeste.Mi-a venit inima la loc..ieri i-am pus felii de cartof si incet-incet a inceput sa miste piciorusul,or fi avut ceva efect...deja nu stiam ce sa mai fac,cand vedeam ca misca numai unul si pe cel cu vaccinul il tine asa inert,nu-l ridica deloc..of,of!

Va pup si va urez o duminica placuta!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Neatza...la pranz,

Betty, felicitari plimbaretului.

Teodoran, sa i o sarcina usoara, bebelusi sanatosi.Felicitari inca o data.

Mami25 trebuie sa ai mare grija cand sunt in preajma lui bebe, stai cu ochii pe ele ca pe butelie, la prima miscare gresita spune-le de la obraz,explica-i sotului cum sta treaba ca sa nu fie surprins ca le spui lor, pana la urma e copilul tau.

Bernix ce bine descrii tu situstia acolo si eu il cresc pe Cris singura, e tare bine ca rudele vin mai rar....

Alinamuller bine ai venit.

Sabina pe bb Ghe si superba printesa Sofia, m-ai terminat cu poza.
Ai pus pozele de la intalneala???????? sau sunt dusa, ca eu nu le-am vazut pe cele facute de tine.....

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Azi e vacanta pe forum? Ca vad ca nu da nimeni pe aici... hiimmmmm

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaP spune:

Fetelor, spuneti-mi si mie copii vostii cu ce se joaca? Al meu s-a plictisit de toate zanganelele si broastele de plus si e cam neconsolat. Maraie toata ziulica si nici dinti nu vad si nici gingii umflate...

Mergi la inceput