Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (123)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ANDREEA11 spune:

Cristina foarte dragutz Robert!
Sa-ti traiasca!
Rodica Mi-a placut Darius travestit. Ce idee!
L-am decalot6at pe cris pt ca preputul era f lipit si abia reusa sa faca pipi. Mi-a zis ca la vara risca sa faca infectie. Si cunoscand ceva cazuri, am preferat sa-i fac decalotarea! Lui Cris tot ii curge nasul ii dau antibiotic si maine si daca tot nu -i trece, il las. Tu, lui Darius ce i-ai dat, pt raceala?
Statea la desfundat?


andreea

http://community.webshots.com/user/andreeagogo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Multa sanatate aniversatilor de azi!

Hai mai slippers, mai spune si tu cate ceva ... altceva decat "Ma apuc de capitol nou!"

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Lavinia... si multa putere.. te cred ca ti-e tare greu singura, mai ales cand bb nu vrea sa manance si nu stii incotro sa o apuci...... la dulcetele

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moldoveanca spune:

Salutare fetelor iar nu am mai intrat de multisor si voi ati scris nu gluma.Intre timp bebe a facut rosu in gat febra si maraieli.Ii dau augmentin si cred ca i-a mai trecut dar ce ma supara e faptul ca tot imi face febra,asa e normal?E deja la a patra zi de antibiotic.El e vesel papa bine doar ca tot mai face febra si mai ales peste noapte.Off mi-e tare mila de el.

teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moldoveanca spune:

Pe alta parte sunt tare fericita ca duminica noapte ma trezesc cu al meu sotior la usa,care a aflat ca printul e bolnavior si a sarit in primul avion spre Romania.E un scump ce sa mai zic.

teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Inca una si ma duc....

Hai Yaia la raport... cum a fost cu morcovul?

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moldoveanca spune:

Rox,am citit ca mergeti la Lisabona.Noi am fost acum doua veri ,a fost superb sper sa va simtiti la fel de bine ca noi

teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Kriss, daca as fi in locul tau, i-as da direct cereale cu lapteincorporat si buna ziua, as mentine alaptatul si NU i-as da biberon deloc. E slabuta si poate fara grija sa manance cereale.
Si cerealele cu lingurita, evident.
Lui Gh ii plac cele de la Milupta, cu banane, dar au si numai porumb cu orez si lapte incorporat, alea ca prim aliment sunt super.
Eu lui Gh i-am dat de 2 ori doar, pe la 6 seara cand simteam ca nu prea am lapte si el e superflamand, acuma, la Busteni.


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=34" target="_blank">Povesti nemuritoare
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=12" target="_blank">Culeg fericire

Multumim!


Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

sabina, multumesc de raspuns.
nu ii dau cu bibe laptele praf..ca nu il suporta..am incercat cu lingurita..
sper sa ia cerealele..ca din ce vad eu e tare mofturoasa..si nu prea vrea nimic in afara de san..ceai f putin si suc de mar si morcov din cand in cand..nu in fiecare zi il ia..



www.totsites.com/tot/alessiastefana" target="_blank">paginuta mea
Avem 5 luni!!
Cristina fericita de Alessia Stefana (16.10.2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

quote:
Originally posted by carpatina

quote:
Originally posted by Roxana_G
Azi i-am pacalit pe copii si am dormit cu totii mai mult.


Ce le-ai zis? Ca nu s-a facut inca dimineata?

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)



Intocmai. Si cum tati e plecat, nu a avut cine sa ii mai trezeasca trantind usa de la intrare.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput