Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (123)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns greyeras spune:

Nana ma bucur nespus pentru tine. mamica fericita .

Cecilia pe Cristi pt realizare. Orice lucru marunt pe care ei il fac e pentru noi o mare bucurie. Cred ca stim toate cu ce intensitate traim aceste momente unice.

Lavinia ne pare bine ca mai treci pe aici sa ne spui de voi. Imi pare rau de vestile cu Miruna. Sunt sigura ca veti gasi o cale sa-i faceti vaccinul, nu e graba, fata sa se faca bine.

Roxana eu ma mir pt ca inainte ma duceam foarte rar in parc. Cred ca de doua - trei ori pe an, preferam sa ne urcam in masina si sa dam o fuga pe la tara, la padure sau la munte cand aveam timp liber. Al meu nu e genul care sa se omoare cu plimbatul prin parc, avea alte metode de a ma cuceri , mai des mergeam la film.

Annisia chiar ce-ai avut cu noi, ca mi s-au umflat toate cele de pofta.

Mamica de Ana-Adelina (24.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

buna si de la noi
La multi ani! Annisia sa fii sanatoasa si fericita, ce de mancare, unde e rastaurantul asta ? sa ai petrecere frumoasa si sa primesti multe daruri

sarbatoritilor de azi

Andries bine ai revenit , ma bucur ca faci fata cu brio

Nana ce ma bucur ca e Andreiutzu bine

Lavinia multa sanatate Miruncii

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxali spune:

Nana ma bucur enorm de rogresele fluturasului

Andries important ca santeti cu toti bine...si eu sant in aceeasi postura.

Lavinia a luat bine in greutate dulcetica ta...cred ca a mea a ramas cea mai minuta.



Ali , Sonia 22.10.07 si Enrico 8ani
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Uitasem sa va spun ca m-am intalnit azi cu Maria ochioasa cea frumoasa, impreuna cu mami si tati ai ei. Erau la Medicover, dar fata e sanatoasa tun.

Cecilia, felicitari lui Cristi, normal ca vrea baiatul sa topaie, ca de aceea sunt picioarele.

Lavinia, multa sanatate puiutei. Cum mai stati cum mancarea?

Andries, bine ai revenit, m-ai amuzat copios cu tonul mesajului tau. Cred ca ma voi regasi in el cat de curand, adica de indata ce incep munca. Important este ca sunteti sanatosi, restul stii cum e, toata viata tot mai apar unele sau altele de rezolvat.

Greyeras, te cred, nici noi prea mai ieseam prin parc inainte de copii. Numai pe la inceputul relatiei, dar mai tarziu, si mai ales dupa ce am inceput munca nici atat nu mai ieseam. Rar la cate o terasa vara.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEA11 spune:

Annisia LA MULTI ANI sa fii sanatoasa si fericita!!!! Si acum ne imbracam sa venim la tine!!1
Danyelle si Cris a avut niste bubite in jurul guritei, de la saliva cred eu. Cereale cu orez sau porumb pt inceput.
Bebeka mie sanosanul nu mi-a placut. Ma ustura pe mine pielea de la el, insa imi place mirosul. Eu am mai folosit Bubchen miroase frumos si nu e piperat la pret. Acum am optat pt Clorane nu miroase insa e f bun!
Nana felicitari pt progrese. Mult succes in continuare!

andreea

http://community.webshots.com/user/andreeagogo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebeka spune:

Roxana erau bodyuri,treninguri,camasute,eu i-am luat Rebecutei o fustita de panza topita numai volanase si bodyuri cu maneca scurta,un trening care avea bluza si 2 pantaloni.Bodyurile sunt comparabile cu ce mi-a adus cumnata si fratele de la HM ca si calitate,au imprimeuri frumoase.Eu am prins cand erau 4 body la 30 ron.Un body este 15 lei.Sunt preturi bune si lucrusoare surprinzator de frumoase pt un supermarket.Am inteles ca Tex este fabrica de confectii a supermarketului Carrefour.

Andreea11 am sa incerc cu Bubchen ,parca am mai auzit de bine despre el.

Nana

Bebeka,mamica fericita de REBECA-MARIA(15.09.2007)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Slaba activitate pe aici, chiar asa .......afara ploua........unde sunteti????????

Magda, nu a mai intrat de mult, sper ca esti bine.

Maria tot dupa canapea, sau nu te mai saturi sa-ti privesti baiatul intors acasa, el stie ca ai suferit ca a fost plecat?

Daca tot nu mai nimeni pe aici, merg si eu sa ma ocup de puiutul meu....prea se alinta cu tati.


Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Am intrat f f scurt, La multi annisia!! sa fii sanatoasa, fericita, implinita, si sa slabesto 20 de kile, hihihi (asta imi doresc si eu, pana la ziua mea sa am 50 de kile, pfiuuuu, da nu-s pretentioasa) )


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=34" target="_blank">Povesti nemuritoare
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=12" target="_blank">Culeg fericire

Multumim!


Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Cecilia, si Gheo de cand s-a ridicat acu doua saptamani numai la verticala vrea sa stea!
acuma a resut sa se puna singur in fund, de pe burta mai ales.
dar avem 2 metehne: suge degetul in disperare, si nu vorbeste domne nimic :)))




www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=34" target="_blank">Povesti nemuritoare
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=12" target="_blank">Culeg fericire

Multumim!


Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Sabina, Felicitari lui Gheo! Desi ti-am mai zis si telefonic. Te rog nu extinde si asupra lui exigenta pe care o arati fata de tine.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput