Colectia de toamna-iarna 2005 (191)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns xandra28 spune:

quote:
Originally posted by roxisialexia
xandra ce mai faceti?


roxi, bine, am trecut printr-o perioada mai agitata (eu personal, nu vlad, doamne-ajuta), schimb si serviciul, etc. si n-am mai avut timp sa intru pe forum...
cred ca ma bati daca iti zic ceva: am pierdut cd-ul, crezi ca poti sa-mi mai faci o copie? si de data asta chiar sa ne intalnim, nu asa, prin curier.
pup.
p.s.: cine zicea ca vrea sa vorbeasca cu cineva care lucreaza-n banca sa-mi scrie pe mail andasro@yahoo.com

anda, mami de bb vladut
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62685" target="_blank"> povestea nasterii

astia mi-au luat motul!

varsta lui vladut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxisialexia spune:

'neata!

dupa atata ploaie a iesit soarele si pe la noi!

meems si sora mea tot in los angeles locuieste, abia astept sa o vad ( vine pe 20)
Pupici micutei carliontate.Si eu observ cum s-a schimbat alexia de cand sta acasa cu mine, este mult mai cooperanta si mai dragastoasa.aseara am rugat-o pe mama sa iasa cu ea afara, ma dureau osele inghinale de parca ma rupea cineva in doua, si la intoarcere dupa ce mi0a dat raportul ca a mancat ciocloata si ca a papat si bunica ..a inceput iar dansul "miorlau".

diana imi pare rau pentru bunicuta ta.Doamne ajuta sa fie bine pentru ea .

catalina..ee si cum a fost intalnirea cu elvetia? baga si pm.

madau, o veste mai buna chiar nu se putea, ma bucur din suflet pentru tine .

ina

lavi, ce fac domnisoarele tale? tot cochete ?

miri hai ca parca vad ca si la tine s-a ridicat ceata, nu-i asa?


Pentru ca tot vorbeam noi ieri de taiatul unhjiilor , eu am reusit doar la o manuta aseara, sper ca azi sa reusesc si la cealalta

imi poate recomanda cineva un medic bun in chirurgie plastica, pentru un implant mamar? tks.



Roxana, Alexia Maria( 21 octombrie 2005 )
si BUBU

- Copiii fac ce vad, apara inocenta copilului tau! -

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxisialexia spune:

xandra, sigur ca se poate..sa il copiez si stabilim o intalnire. De data asta te apuci?
Schimbi doar banca sau domeniul? Succes!!!

Roxana, Alexia Maria( 21 octombrie 2005 )
si BUBU

- Copiii fac ce vad, apara inocenta copilului tau! -

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Nu mi-am baut inca cafeaua dar trebuie a aduc cateva lamuriri situatiei cu unghiile mele, desigur. Deci o unghie ma costa in medie pe luna cam 20 de ron, asta fara manopera initiala, pe cale de consecinta mai bine imi tai degetul decat unghia, ca fara ea nu are farmec. Insa asa cum stiti, exista un Dumnezeu in toate si daca l-am mintit pe Titi ca mi-am taiat si eu unghiile atunci mi-am bulit 2 unghii in usa. Acesta este si motivul pentru care am mii de greseli de ortografie, ca nu pot scrie cu doua degete, sunt bolnave si sunt fix alea cele mai folositoare, cele din mijloc si porcoase daca intelegeti ce vreau sa spun. Aseara am reusit sa taiem unghiile tot cu plansete dar mult mai putin cu faza spusa de Roxi cu cutiuta si pastratul unghiilor.
Revin
Mihaela

album dn Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandra28 spune:

quote:
Originally posted by roxisialexia

xandra, sigur ca se poate..sa il copiez si stabilim o intalnire. De data asta te apuci?
Schimbi doar banca sau domeniul? Succes!!!


sa raspund metodic:
- da, de data asta chiar ma apuc (sper, ca m-am facut iar cat casa);
- schimb banca si ies si din vanzari.

abia astept sa ne vedem!

anda, mami de bb vladut
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62685" target="_blank"> povestea nasterii

astia mi-au luat motul!

varsta lui vladut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Mneatza...am capiat definitiv cautand hotel in Turcia.

Multumim de cuvintele de apreciere la adresa pozelor!

-----
Io-s cam amarata, ca Sarah a fost taaare maraita aseara, a facut si un 37,5 in fundic - nu m-a panicat deloc asta, dar se vedea clar ca o doare ceva, ea tot zice ca urechea, dar eu zic ca e durerea de masele care radiaza catre ureche. Mai avem inca 2-3 coltisori la fiecare maseluta si scapam. Horror, oricum.

Roxi- ce fel d eimplant mamar? Silicoane sau chirurgie reparatorie? In cel de-al doilea caz, expertul nr 1 e Lascar si are clinica privata in zona Ambasadei chinei. E un DOMN.

Dordia- ne rugam pentru bunicuta ta!

Leea- ptiu, frumos fecior ai!

Madau- am vazut si pozele tale de casa noua! Super! Sa dea DD sa va bucurati cu totii de noua casuta!

Cusca Xandra- cand incepi dincolo? Ai primit MMS-urile ieri?





Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandra28 spune:

cuscrison, am primit mms-urile, mortali copchiii nostri, manca-i-ar mama, cum se mai iubesc ei!
dincolo incep pe 18.
si eu am auzit numai de bine de lascar, vreau sa-l laud aici (tot din auzite, of course) si pe rebosapca, e la fel de bun dar mai ieftin, tatal meu a avut o interventie in palma facuta de el.
daca doresti, roxi, am numarul amandurora.

anda, mami de bb vladut
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62685" target="_blank"> povestea nasterii

astia mi-au luat motul!

varsta lui vladut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxisialexia spune:

noki, andra, pentru silicoane imi trebuie( nu mie of course)...e la fel?

Roxana, Alexia Maria( 21 octombrie 2005 )
si BUBU

- Copiii fac ce vad, apara inocenta copilului tau! -

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madutza10 spune:

Neata!!

Scuze n-am timp sa scriu ,trebuie sa ajung la dr. ,am vrut sa intreb daca stie cineva, ceva de Anda ,ca de o luna am portbagajul plin cu lucruri pentru copii de la Valea Plopului ,nu mai pot pune nimic ,nimic in masina si nici n-am unde le depozita ,imi pare rau dar nu le mai pot tine ,am sa le dau altor copilasi ,e aiurea cand am putut eu n-a putut ea sa ne vedem siinvers iar in weekend plec din tara ,celalalt tai motul finutului ,deci vine Pastele si nu ne vom mai intilni ...


Sanatate multa tuturor !Fug la dr ca's varza ,mi-e rau si nu stiu de unde vine ,tre' sa fac mai multe investigatii...

Orlando_Andreas
(9.12.2005)
si Mada



www.onetruemedia.com/shared?p=4735f6859c47291132f727&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">Al II-lea an de viata (montaj )





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandra28 spune:

roxi, eu imi mentin recomandarile.

anda, mami de bb vladut
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62685" target="_blank"> povestea nasterii

astia mi-au luat motul!

varsta lui vladut

Mergi la inceput