Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (38)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sorina7 spune:

noi suntem cu Pentaxim.
am tot citit de Rotarix si as lua si eu, dar aici la noi (suntem din Baia Mare) nu prea au auzit de el, cel putin dr. de familie nu stie si nu m-as baga la ceva necunoscut de ei si netestat, parca imi e frica...ma mai gandesc

Multumesc Anca pentru parola.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Sorina pe la 2l luni jumate am incercat si eu sa ii dau biberon si nu a vrut ,iar la 4 luni l-a luat din prima ...mai las-o cateva ziole si incearca iar.
Ellis am aflat si eu ca 60 de zile ,acum asta e am pierdut 12 mil
Rotarix ptr ce este?
Am pus poze noi cu Maria,de la pag 9 incolo

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii


Pentru concursul"Clipe de viata 2007"
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=6" target="_blank">babuta si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=25" target="_blank">la 37 de saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g24hit spune:

Adina am vazut si eu pozele voastre. sunteti niste frumosi cu totii, dar mai ales copilasii

am vazut si poze de la popbianca,uberbax ,de fapt toate pozicile....cei mai frumosi copilasi!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

quote:
Originally posted by g24hit

neata



ne-ti dus dorul?

nu prea cred dar nu scapati de noi....


merg sa citesc din urma si revin....daca ma lasa Iulia ca e la mine in brate,...si ea la tastatura...

asta am scris mai devreme...in celalalt capitol....intre timp Iulia a dormit si acum da semne de trezire si eu inca nu am recuperat de citit...

ENI si IULIA( 13.11.2007)


Sigur ca ne-a fost dor de voi

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii


Pentru concursul"Clipe de viata 2007"
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=6" target="_blank">babuta si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=25" target="_blank">la 37 de saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g24hit spune:

quote:
Originally posted by ancadragoman

quote:
Originally posted by g24hit

neata



ne-ti dus dorul?

nu prea cred dar nu scapati de noi....


merg sa citesc din urma si revin....daca ma lasa Iulia ca e la mine in brate,...si ea la tastatura...

asta am scris mai devreme...in celalalt capitol....intre timp Iulia a dormit si acum da semne de trezire si eu inca nu am recuperat de citit...




Sigur ca ne-a fost dor de voi

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii


Pentru concursul"Clipe de viata 2007"
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=6" target="_blank">babuta si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=25" target="_blank">la 37 de saptamani






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g24hit spune:

Alina sa stii ca nici fata mea nu mai vrea in carucior....si ajung sa o tin in brate!!! sta doar cand ii e somn ,isi face somnul de 30 min (ca nici afara nu mai doarme ca inainte) si apoi vrea sus....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Maria cand sta in carucior sta pe pozitia cea mai inalta

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii


Pentru concursul"Clipe de viata 2007"
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=6" target="_blank">babuta si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=25" target="_blank">la 37 de saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

ROTARIX este pt gastroenterocolite si rotavirusuri, s-a tot vb de el in cap precedente, sunt 2 doze de facut, uan pana la 3 luni, cealalta pana la 6 - asa sustine dr mea, dar pe prospect scrie ca ambele pana la 24 sapt cu distanta de 4 sapt intre ele.

Ellis,de ALESSIA MARIA (20.11.2007)
http://picasaweb.google.ro/mariusadrianalex/AlessiaMariaAlexandrescu
http://picasaweb.google.ro/mariusadrianalex/AlessiaMaria_1
POVESTEA NASTERII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

quote:
Originally posted by ellis

ROTARIX este pt gastroenterocolite si rotavirusuri, s-a tot vb de el in cap precedente, sunt 2 doze de facut, uan pana la 3 luni, cealalta pana la 6 - asa sustine dr mea, dar pe prospect scrie ca ambele pana la 24 sapt cu distanta de 4 sapt intre ele.

Ellis,de ALESSIA MARIA (20.11.2007)
http://picasaweb.google.ro/mariusadrianalex/AlessiaMariaAlexandrescu
http://picasaweb.google.ro/mariusadrianalex/AlessiaMaria_1
POVESTEA NASTERII


normal ca noi nu stiam asta,ca dr meu are alte treburi ca de ex sa ii dau laptele cu siringa nu cu biberonul...si Maria mananca si 210 ml la o masa

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii


Pentru concursul"Clipe de viata 2007"
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=6" target="_blank">babuta si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=25" target="_blank">la 37 de saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g24hit spune:

quote:
Originally posted by ancadragoman

Maria cand sta in carucior sta pe pozitia cea mai inalta

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii


Pentru concursul"Clipe de viata 2007"
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=6" target="_blank">babuta si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=25" target="_blank">la 37 de saptamani





cum cea mai inalta? adica in funduletz?


Mergi la inceput