Miresele anului 2006 (94)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Botic tot bolnavioara?
Aly pai m-ar batea gandul. e nasol ca ar trebui sa dau examen, caci eu am renuntat la invatamant. acum imi pare rau, caci aveam postul pe viatza, nu pe 4 ani cum s-a dat din promotia urmatoare. doar ca era la tara, nu in oras.
Oana nu te vad eu stand acasa 2 ani, mai ales cu un salariu bun, caci cei 8 mil., nu e mare branza. vei putea lucra mai putin, sau poate de acasa, cred ca sunt variante. chestia e sa gasesti pe cineva pt. bb.
Mama ce vorbesc eu, de zici ca maine vei naste.
Pana una alta, avem alta aici, care azi maine ne pune sa-i facem galerie.
eu am zis 15 aprilie, dar nu stiu daca mai apucui data aia Kitzy. Oricum esti in 37 sapt., mai ai ...ba da, stai ca am facut calcule gresite.
Anyway...esti o gravidutza frumoasa, trebuie sa fii mandra, si cu ap. ala beton...sa vezi ce poze ii faci Dianei.



_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Gio pai sa stii ca pt Diana am luat mai mult aparatul asta.
Acuma am luat separat si un blit care se poate roti in orice directie si sa-i putem face poze fara sa-i bata lumina in ochi. Daca il orientezi in tavan, cade foarte frumos lumina si e o lumina asa de calda, am facut si in interior si nici nu se compara cu ce aparat aveam inainte, un cannon mic. Ies foarte clare si in interior.

36+ cu Diana

AMR 4 saptamani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by kitzy

Oana ti-am trimis pe mail o poza cu burtoiul

36+ cu Diana

AMR 4 saptamani!!!



n-am primit!
oare de ce?


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

l-ai luat din magazin sau de pe net?
eu am porimit din mai multe parti 2 site-uri cu cele mai bune preturi.
Dar pt. asta, am fost si la media Galaxy si l-am luat in mana, sa vedem cum il simtim, etc....pretul era mai maricel decat pe site, dar nu cu mult.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Gio deci postul asta e mai pe gustul tau. Tin pumnii sa fie bine! Ce mi-ar place si mie sa gasesc unul tot de la 8 la 4... Macar de la 9 la 5, mi se pare enorm de stupid asa-zisul program 'european': 9-6 cu o ora pauza de masa. Niciodata n-am luat o ora pauza de masa, plus ca in ultimul timp m-am obisnuit sa rontzai rapid papica in fata calculatorului.
Cu invatamantul nu-i tarziu, intr-adevar, e mai nasol ca trebuie sa dai concurs din nou, dar timp sa te pregatesti ai, numai putina vointa iti trebuie. Eu eram titulara in oras, dar deja incepuse sa se imputa treaba, se faceau reduceri peste reduceri, intrau la reducere toate babetele de pe la Pedagogic, alea de aveau 50 si de puncte (cred ca stii de faimosul punctaj), cu manuale si caiete ajutatoare publicate, cum naiba sa concurezi cu alea.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Gio am bucur daca esti multumita de cuma decurs interviul!

Mda, cu 8 mil nu o sa stau acasa iti dai seama...si e posibil sa lucrez mai putin la birou si erstul acasa...cumva o sa le impac eu...pana atunci mai e ceva vreme...

Kitzy ce aparat aveti? am si eu hobby
asa ca am 2 aparate, un Samsung micut pe care il pot purta in poseta, si chiar daca deja are 5 ani inca isi face treaba
si pt concedii am luat anul trecut un Sony, care intr-adevar e super!http://www.sonycenter.ro/aparat-foto-digital-sony-cyber-shot-dsc-h-7-p915.html


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

acum am vazut pretul ...mama ce scad preturile astea....noi acum un an am dat 400 euro


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Oana trimite-mi pe PM inca o data adresa de mail, posibil sa fii gresit eu ceva.
Aparatul nostru e Nikon D40 care face super poze si in raport calitate-pret e foarte bun.

36+ cu Diana

AMR 4 saptamani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

am trimis PM


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Aly asa e, am zis ca e musai sa fac o vizita la Inspectorat sa vad ce si cum. trebuie sa am in vedere si asta.
Nasol cu restructurarile si punctajele, normal ca picau astea tinere, cu putina experienta.
Oana eu nu sunt multumita de Sony. am unul Samsung, care la vremea lui a costat destul de multisor, dar face treaba ,mai buna decat Sony. Ultimul nu are stabilitate de miscare asa cum trebuie.
am mai citit si de teoria pixellilor, asa ca nu mai caut acum cu multi, ca nu face treaba buna.
Vrem un Nikon D40 sau D40x, acum sa vedem. Oricum avem in minte din dec. sa luam un DSLR semiprofesionist, dar tot n-am avut bani pt. el.
Pe camera video am dat o groaza de bani, e Sony(mult mai bune sunt camerele decat aparatele, asta am aflat-o mai tarziu), dar nu o prea folosim. asa ca nu am facut o investitie prea buna.



_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput