LMA * Ghiocei de martie - aprilie 2006 * (51)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

LA MULTI ANI, MAIA! si toate cele bune pe tine sa fie
si....www.youtube.com/watch?v=0nDClh9NpZw" target="_blank">don't worry, be haaaaaappy!!!!






Noe & Anne-Bianca(14.03.2006)
Ce mai citim noi

99% of the people don't know what electricity is. I don’t know what electricity is. But I know it’s working. I know you can cook a man’s dinner with it. And you can also cook the man. (The Secret)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

Catrineeeeel,
(intelegi ce vreau sa zic!!!)



Noe & Anne-Bianca(14.03.2006)
Ce mai citim noi

99% of the people don't know what electricity is. I don’t know what electricity is. But I know it’s working. I know you can cook a man’s dinner with it. And you can also cook the man. (The Secret)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tania2 spune:

La multi ani!

ALICIA MARIA (KIM) BIANCA NICOLE (PISPIRICA) MAIA (ADAR) VLAD LUCAS (LILI PREJBEANU) ADINA NICOLETA (ANDRA SIMONA)

Sanatate, fericire, vise implinite si multa iubire!

Bianca Alexandra Iris 15.04.2006


http://community.webshots.com/user/red_tania

http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=1882c89b2180ca682996d7&utm_source=otm&utm_medium=text_url

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aalina2003 spune:

La multi ani pentru Maia, sanatate, noroc si o viata fericita,plina de bucurii!!!..
Ce bunatati ai pregatit azi, Ada? La prajituri ma refer,ca pe mine astea ma'ntereseaza..cam mult, pareareaa mea...:)!!!
Ma duc laa pozele Catrinelului.

Noe, jura-te ca nu sunteti la Sibiu,la party de Maia!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salutare!

Fetele va multumesc din suflet ptr urari!...Noi tocmai ne-am intors din Ungaria incantati de ce am vazut...parca nu iti vine sa crezi ca la 5 km de Romania exista asa un locsor...Ce sa va spun...oameni calmi se plimba cu biciclete, natura curata superba, case ingrijite...high life ce sa mai...A fost super!
Din pacate la piscina nu am putut intra si cu Cristian si am renuntat sa mai intram...deoarece eram si noi cam raciti...insa nu ne-am plictisit!

O sa pun mai tarziu cateva poze!

Acum vreau sa le urez si eu la multi ani sarbatoritilor de azi:


La multi Ani Maia! Multa sanatate si mii de bucurii!

La multi ani Vlad Lucas!Multa sanatate, sa cresti mare,voinic si mumos!

Maine o sa afisam si listuta cu ghioceii si mamicile ce se sarbatoresc in aprilie...pe 1 o sa sarbatorim o super mamy!

Va pup pe toate si va multumesc inca o data ptr tot ce mi-ati urat! acum sunt o mami terorizata...de gradi...de maine incepem!

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed" target="_blank">Cu toata dragostea!

Bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Miha la multi ani tie si lui Cristian! Sa fii mereu fericita impreuna cu toti cei dragi tie (includem si bebelina ce va sa vina)!

Thea Antonia Sa cresti mare puisor si sa iti bucuri parintii ca si pana acum! Thea Maria te pupa si vrea sa te cunoasca dupa ce mai creste Andreea

Maia La multi ani, copila cu ochii mari! Ada te pup si pe tine

La multi ani tuturor ghioceilor! Sa va fie calea vietii cat mai neteda si mai frumoasa!


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Sarcina 2007
Nasterea minunii Thea Maria
Atat sunt de mare
Botezul minunii Thea Maria
Poze cu hainute primite si rochita de botez + matusile mele
Am 2 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

La multi ani fericiti tuturor sarbatoritilor din zilele acestea,si....cu un pupic special pentru Maia, Mark-Alexandru,Vlad, Thea-Antonia si Alicia-Nicole....si cu un pupoi mare de tot pentru burtica Mihaela!.Sa fiti norocosi si plini de pofta de viata cu totii de sa se molipseasca tot pamantul de la voi de veselie si voie buna!!!

Eu fug la somnicul de dupa-masa caci doarme printul....si pot si eu sa ma tolanesc....asa ca in weekend!Rudy....inca tuseste....am fost la doctor si are 3 medicamente de luat 10 zile dupa care din nou la doctor....sa ne vada.Cu tusea lui....nici nu stiu daca are rost sa-l duc maine la gradi....uffffffffff.
Astept cu nerabdare poze cu sarbatoritii,pliiiz!
Catrinel,am vazut pozele cu OANA-bomboana,in rochita galbenasi te-am vazut si pe tine.mi-au placut tare pozele,sunteti niste dulci!Si...nici nu vrei sa auzi de frator sau fratioara pentru Oana?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuf spune:

Vin si eu cu o intrebare. Care dintre voi copiii vostri s-a lovit la cap si a lesinat? Ma insel Alinaalex sau Mihaser? Poate confund, dar stiu ca un copilas a lesinat pentru o secunda cand s-a lovit la cap. Sau poate am incurcat forumul. Whatever, is disperata ca Eva s-a lovit la cap si a fost moale o secunda, timp in care am palmuit-o si i-am scos mancarea din gura (il sarbatoream pe tata la restaurant) de teama sa nu se inece cu ea.
Sfaturi ceva? Stefanna, pliz help ca o iau pe pereti. Am o pediatra de mai mult ma sperie, si nu stiu ce sa fac daca maine sa o duc sa ii fac CT scan.



Ciuf, Luca (11.11.2003) si Eva Maria (21.04.2006)
Camera lui Luca/Finding Nemo si Camera Evei-Gradina cu flori vesele
www.onetruemedia.com/my_shared?z=15dde712e107702b2ad340&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Binecuvantarea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ameluta spune:

slutre drgute si drguti!
nu v-m mi vizitt demult, dr deh...dc ziu n-re dect 24 ore...
in primul rnd, L multi nisori piticilor cre dej u trecut l "venerbil" vrst de 2 nisori!sntte mxim si zmbete in fiecre zi!
noi suntem bine, crestem pe zi ce trece.bolborosim mult pe limb nostr, strigm cu foc mmiii, mmie, mi putin tt, spre disperre personei in cuz.
nu ne-m dus inc l grdi, dr eu un sunt chitit c din vr mcr s incercm.
propos de vccinuri, stiu c urmtorul este l 2 ni si jum.pn tunci nu cred c mi este vreunul.
Noe, vzut poze, rtt in birou minune de ppus.eu m vrut c burtic me s se finlizeze cu un bebelus de sex feminin, dr s vrut Dumnezeu, s-mi de un bietel.oricum, eu tot sunt mre fn fetitelor, mi les s dulci c Bi.s v trisc!
Ciuf, nu te speri.zic eu, c dc mi s-r fi intmplt mie, cred c lesinm si eu.Mihit l meu czut l 9 luni din pt.urlete, curs snge din ns.eu cred c urlm mi tre c el.m sunt-o pe peditr s vin s-l vd.prim intrebre:si- pierdut cunostint? l cre eu nuuu, Domne fereste!tunci, zice dr, nu e nimic grv.
deci, in concluzie, dc Ev nu lesint l propriu, nu te speri.
o prieten de- me cre e medic mi- zis s nu m sperii s usor, cci crniul e destul de tre inct s reziste l socuri "usore".hi, curj c o s fie bine, i s vezi!pupici
v pupicim pe toti si tote
s sperm c ne scriem mi des

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Neata!

Ciuf noi am cazut pe scari, insa multumesc lui Dumnezeu nu a patit nimic...A fost decat o sperietura! Nu cred ca e cazul sa te ingrijorezi prea tare...Bia a fost lesinata mult mai mult timp si ai vazut ca e perfect sanatoasa. Te rog sa ne tii la curent cu vesti despre Eva! Eu o sa ma rog la Doamne Doamne sa fie totul ok!

Delia Laura Ioana multumesc

Ameluta bine ai revenit! Eu zic sa continui lucru ptr bebe de sex feminin...noi am muncit ceva anul trecut si in mai o sa avem produsul finit in brate!

Fetele l-am dus pe Cris la gradi...mai am 2 ore pana o sa merg dupa el si un nod mare in gat...cred ca multe dintre voi deja stiti ce simt...

Adina Nicoleta! Sa cresti mare!

Va pup!

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed" target="_blank">Cu toata dragostea!

Bebe 2

Mergi la inceput