***Capsunele-n scutecele de mai-iunie 2007*** (57)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Graviduta spune:

Pepsi, tortul asta arata bestial. Cu tot regimul meu de slabire, parca tot asa vrea sa-l fac. Ai pus, cumva, reteta la mamicile de capsunici gatesc?

Alina si Mara vrabioara (27 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxinu spune:

pEPSICA ne-ai innebunit cu bunatatile tale.Scoate pozele din album ca de cand le-ai pus salivam intr-una!!!!!!!!!Fie-ti mila de nooooi!CAnd ai timp vrem toate retetele!

Ioana mami de Stefan Bogdan 13.06.2007

www.onetruemedia.com/my_shared?z=210f38dfc24c406f33fc4d&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete cu ingerasul nostru STEFAN
minunea noastra Stefan

FOTOLII SI SCAUNELE COPII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

quote:
Originally posted by lauradi


Kid, felicitari pt noua achizitie!Ai grija la cazaturi de-acum!Am ras la pozitia de somn a lui VladutzHmm...ati dus copilu' la motoare?Cum a reactionat?


Laura si Ducu (29 mai 2007)



A fost foarte cuminte, nu ma asteptam, ca de obicei se mai sperie la zgomote puternice, se turau motoare acolo, in plus nici nu l-am lasat sa-si faca somnul de pranz, dar s-a uitat si el curios la motoare si mai ales la lume, era destul de aglomerat si apoi a adormit. Mai mergem o tura in aprilie.

Androix Si noi avem 2 poze in concurs, aviatorul de la pag 7 si cu mosu' la pag 14.

Acum ii dau sa pape, i-am facut pui cu piure de legume, iar apoi iesim la plimbare in parc.



Teodora Ana de Mihail Vladimir(15.05.2007)


Poze Vladut

Filme Vladut
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">Capsunele minunate de mai-iunie 2007

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DidiAlex spune:

quote:
Originally posted by Androix

Salutici si Hristos a inviat!

Didi, esti in ro sau nu vad eu bine?



eh, andreea, steagul e pt a deruta
nu, acu pe bune, steagul arata unde-i sufletu...ce filozoafa-s azi..


de azi biatul meu sta singurel in picioare

Liv, ti-l imprumut pe al meu cu puzzle. io nu le suport. Mai nou vrea sa mearga la culcare la 18 sa am timp sa ii citesc N povesti..

la noi ninge..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Graviduta spune:

Am luat aseara din Carrefour visine congelate si fructe de padure congelate. Visinele cred ca pot sa i le dau, nu cred ca exista vreun risc, doar sa-mi storc creierii sa vad cum i le fac. Dar pot sa-i dau fructe de padure? Parca Elteka zicea ca-i dadea lui Elias. Ati mai dat si voi? A fost ok?

Alina si Mara vrabioara (27 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arcadia spune:

Madi, am crezut ca Ana ta este fetita cu codite de la pagina 20...uite aici http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=19
Sigur nu e ea? cand am vazut si piioarele de pitici de pe perete, am zis ca ea este, mai ales ca ai povestit ca a decimat piticii

Didialex, scuze eh, nu strica la multi ani de 2 ori pe an haios R cu culcatul de la 18 mi-a placut si tara de suflet

Kid, asa e, noi ne stim, am vazut mai demult ce face bebelusul nasei tale, e mai bine? scriai ca nu face pipi.

Mami de Calinut Gabriel (8 mai 2007)

Poze bebe

fain

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Graviduta spune:

Am intrat pe mailul comun sa printez retele de la Oana. Vedeti ca le-am mutat in Diversificare, ca sa le gasim mai repede. Ca sa stiti de unde sa le luati.

Alina si Mara vrabioara (27 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madi spune:

quote:
Originally posted by arcadia

Madi, am crezut ca Ana ta este fetita cu codite de la pagina 20...uite aici http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=19
Sigur nu e ea? cand am vazut si piioarele de pitici de pe perete, am zis ca ea este, mai ales ca ai povestit ca a decimat piticii


Mami de Calinut Gabriel (8 mai 2007)

Poze bebe

fain



Arcadia sigur nu e a mea O fi Ana pletoasa, dar nu e chiar de atatea codite

Madi si Ana Teodora (27 aprilie 2007)

Asa creste Ana


Maturitatea omului este de a reusi sa gaseasca seriozitatea cu care se juca cand era copil.

"Daca ti se pare ca esti prea mic ca sa ai un impact, incearca sa mergi la culcare cu un tantar.”

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madi spune:

TUTUROR SARBATORITILOR DE AZI!


Didi felicitari pentru statul in picioare.

Ana mea a fost azi in greva foamei. Cum vedea mancarea se punea pe un planss!! Ca urmare a mancat doar un iaurt, suc de mar cu portocale si apa si lapte. Nu stiu ce a avut. Nici in scaunul de masa nu a vrut sa stea.

Madi si Ana Teodora (27 aprilie 2007)

Asa creste Ana


Maturitatea omului este de a reusi sa gaseasca seriozitatea cu care se juca cand era copil.

"Daca ti se pare ca esti prea mic ca sa ai un impact, incearca sa mergi la culcare cu un tantar.”

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Graviduta spune:

quote:
Originally posted by Madi
Ana mea a fost azi in greva foamei. Cum vedea mancarea se punea pe un planss!! Ca urmare a mancat doar un iaurt, suc de mar cu portocale si apa si lapte. Nu stiu ce a avut. Nici in scaunul de masa nu a vrut sa stea.

Madi, e constipata cumva? Si Mara mai face figuri cand e constipata.

Alina si Mara vrabioara (27 iunie 2007)

Mergi la inceput